Bir insanın değişken olmasının sebebi nedir?

Gülerken birden bire susan. Susarken birden gülen. bir üzülüyor bir seviniyor. Sağı solu belli değil. Bunun sebebi nedir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ikızlerdır oo bkz:ben :)

0|0
    0|0
    • Terazi :)

• Yükseleni ikizlerdir ozaman

• Neyse o değilde bunun tek sebebi burç mu yani? ben neden böyle olduğunu soruyorum yani burç basit bir cevap. diyecek birşeyin varmı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ikizlerdir o insan ben gibidir

0|0
    0|0
  • manyaktır o be :)))

0|0
    0|0
  • dengesiz işte :D

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozulmuştur

0|0
    0|0
  • olaylar arasındaki geçiş önemli aslında.ince bir çizgi var.

böyle birisi ya çok hassastır ya da tam bir kaçık.

0|0
    0|0
    • hassas veya kaçık olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

• çok çabuk sinirleniyor. ne arada bu böyle sinir krizine girdi falan diyosun yani. şimdi bu adam kaçık mı? :D

• ağlamak ve gülmek arasındaki duygu geçişleri ve tavırlar önemli.

• Bipolar bozukluk belki de

0|0
    0|0
  • yakinindaki insanlari taniyamadigi icin, gulerken heran uze bilir yanindaki seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• manik depresif bir kişilik hali bu dediğin.Ve psikolojik rahatsızlıklardan biri aslında.Bir çok insanda mevcut.Bazen de burç özellileri gereği böyleler..

0|0
    0|0
  • İkizler burcu olanlar özelliklerini filan okuyunca başlıyorlar değişken olmaya sonrada bunları alışkanlık haline getiriyorlar neden böylesin diyincede ikizler burcuyum ben böyleyim vs vs çok saçma bence.

0|0
    0|0
  • streslidir söylemediği bir sorunu vardır ama eğlenmek gülmek istiyordur tutarsız gibi görünse de bunalıma düşmemek için gülüyordur.

0|0
    0|0
  • durduk yere mi yapıyor

0|0
    0|0
    • Belli olmuyor. Bazen durduk yere. Bazen bişe aklına geldimi. Müzik dinledi mi. Birisini gördü mü ... Durduk yere yaptığıda oluyor.

• azaldığı derken artık hiç konuşmamaya başladı demek istiyorum. yani önceden yie arkadaş ortamı olduğunda oturup kaynatırdı artık onuda yapmıyor.

• arkadaşının doktor tedavisine ihtiyacı var.konuşmayı sohpet etmeyi dene sana durumu açıklasın.

Yükleniyor...