Tenis Malzemeleri , Aletleri için Hangisi sizce ?

Şıklar aşağıda. Raket , ayakkabı , çanta , bant vs vs için siz hangi markayı kullandınız ya da kullanmak isterdiniz ?

• Head
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Wilson
    33% (1)80% (4)62% (5)Oy Ver
  • Prince
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Babolat
    67% (2)20% (1)38% (3)Oy Ver
  • Diğer. Yazın lütfen
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bnde Adidas tenis ayakkabısı var , Head çanta + Head Challenge mp var. 2. raketimi alıcam para biriktirip. Diyorum ki Djokovic in raketi var ya yeni çıktı , Çok iyi hani . Ondan alıyım diyorum sizce nsl olur ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Selex sakın alma çok kötü , Wilson ve Babolat iyidir, k-blade de gayet profosyonel bi' rakettir .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Wilson

0|0
    0|0
  • Her raketin özelliği var ya mesela babolat raketleri spine dayalı ama babolat bana göre en iyisi bende alıcam bak bu raketten link

0|0
    0|0
    • 7 tane raket baktim. bana gore olanlardan bir tanesi de bu. tsonga da aero kullaniyor. neden bilmiyorum ama bn head istiyorum djokovic in raketinden

• yer tenisi aga senin ki bizim masa tenisi derdimz yok elle bile oyandığımız oldu ama raket olarak adidas ya da özel yapım var bir kaçtane okulda onlar

0|0
    0|0
  • Babolat ...

0|0
    0|0
  • Babolat

0|0
    0|0
  • adam pro beyler yavaşca uzaklaşın :D

0|0
    0|0
    • wilson bu arada :D

• Yok 2.seneye geçicem inş işte onun için hazırlanıyorum. racquets finder ı kullanıp raketlerin listesini çıkarttım. Çok işe yarıyor :D

• hem çok pahalı hem da baya zaman istiyor ben öylesine boş zaman değerlendriyorum

Yükleniyor...