Erkek arkadaşlar hiç kimseye anlatamadığınız kişilik yönünüzü söylermisiniz ?

erkek arkadaşlar hiç kimseye anlatamadığınız kişilik yönünüzü söylermisiniz ?

çekindiğiniz ve kendinize yakıştıramadığınız

kendi kendinize çözüm bulamadığınız

destek almak istediğiniz

fikir danışmak istediğiniz .yardımcı olmak isterim

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzımın koktuğunu düşünüyorum bu yüzden sürekli dişlerimi fırçalayıp sakız , şeker falan kullanıyorum ama hiçbir zaman ağzım kokuyor mu diye soramadım kimseye .

Bir de küçükken gözlerim hafif şehlaydı gözlük kullandım kısmen iyileşti şu an çevremde şehla olduğumu pek anlayan yok ama nadir de olsa anlayan oluyor . İşte bu yüzden insanların gözünün içine rahatça bakamıyorum

Oh be ! Eyvallah kardeşim yazarken bile biraz rahatladım

0|0
    0|0
    • ona gözlerinin bole oluşu itici gelmez .hissettiğin gibi davranırsın .aşırı şaşılık olmadığı için farketmez .kıyafetlerinizde önemli ..daha zevkli yaşayabilirsin .travesti nekadar kadınsı olursa o kadar daha çok zevk alırsın .ağzının kokusu çok önemli olmaz .sen yinede ağzını temizlersin .fazla öğüşme yaşama .hissederek yap .

• işin özünü anla diye söylüyor bence örneklendirme yaparak ya da soran kişi travesti :DD tamam tamam ilk söylediğim bence örneklendirmeyle iyice anlamanı sağlıyor

• ikinci ihtimalden korkmustum bende :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 18

• kötü yön sorudan bu anlaşılıyor kolay arkadaşlık kuramıyorum

0|0
    0|0
  • En üzgün anımda bile dışarıdan neşeli gibi görünürüm, hiç çaktırmam yani. Ama sanırım benim de duygularımı belli edip daha sık paylaşmamın vakti geldi, her şey tek başına çözülmüyor :/

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye anlatamıyorsak, sana nasıl söyleyelim :)

0|0
    0|0
  • I see death people

0|0
    0|0
  • kardes ben ilk askıma cok bağlandım her ne kadar beni arkadas olarak görse de.ondan baska kızlara bakmak istemiyorum...onun huyunda bir kiz göremedim su an.. onun için defter tutuyorum.artık baska kızla iliski yasamak istemiyorum.. Yardımcı ol bana

0|0
    0|0
  • psikolok amca bir keresinde rüyamda tansu çilleri görmüş ve boşalmıştım bu nedemek sence var mı bir hikmet..bilinçaltım bana devlet erkanıyla oyun mu oynuyordu..

0|0
    0|0
  • NE KONUDA AMA HERŞEY OLABİLİRMİ O DA VAR TABİKİ BEN GENE YAZICAM AMA TAM OLARAK KONUYU HERKEZ BİR SARSIN BAKALIM))

0|0
    0|0
  • sinirlenince perdeler iniyor abi ana baba at avrat silah tanımıyorum birşeyleri kırasın geliyor direk, nasıl bir hayvana dönüşüyorum anlamış değilim oysaki çok uysalımdır, çizmeli kedi gibi :)

0|0
    0|0
    • sinirlerine hakim olmaya alışmalısın . küfür etmeyi alışkanlık haline getirme .küfür ettiğinde tövbe et .sinirlerine ve kendini iyi hissetmene yardıncı olur .bu hareketinden zamanla vaz geçersin .

• erkeğiz birbirimizi anlarız .her konuya sessiz kalınmaz .yakınımda laftan anlamayan adam çok .içimden geliyor ama zamanında tövbe ettim .elim kalkmıyor.bende de farklı olan taraf bu .

• benim tövbem için daha erken dur abi :D

• sennn psikolok msun amca..

1|0
    0|0
  • çok canlıyımdır ama online ortamda dıger arkadaşlarım bılmez

1|0
    0|0
  • acayip melankolik biriyimdir kimse beni böyle bilmez

1|0
    0|0
  • Herkes hiçbişeyden korkmadığımı bilir ama ben böceklerden korkuyorum bunuda kimseye söylemiyorum.

1|0
    0|0
  • ben sapığım abi dayanamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben bile kişiliğimi hala çözemedim bu yüzden anlatıcak bişeyim yok :S

0|0
    0|0
  • ayak fetiştiyim beni 4 kız terk etti bu yüzden :(

0|0
    0|0
  • avratlardan karı kızdan çok korkarım bir tane bile kız arkadaşım yok şu koca şehirde.. hemen bugün edinebilmek isterim ama, ne yapmalıyım sence?

0|0
    0|0
  • Hep bir abim olsun isterdim canım çok sıkılıyor yalnız başıma

1|0
    0|0
  • sadistim sanal arkadaşlarım dışında kimseye söyleyemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...