Norveç Başbakanının halkının fikirlerini öğrenmek için taksi şoförlüğü yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bugün haberlerde Norveç başbakanı halkının taleplerini birinci kişinin ağzından öğrenmek için taksi şoförlüğü yaptığını izledim. Çok hoşuma gitti aklıma Fatih Sultan Mehmet'in sultan kılığından çıkıp halkının arasına karışması getirdi...vay be dedim, başbakana bak dedim, helal olsun rıdedim kiiiii meğer her politikacı gibi seçimler öncesi hazırlık içindeymiş! -.-

link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ya hep göz boyama onlar. Halka '' Bakın ben de sizin gibiyim'' gibi demek için yapılmış birer oyun. 2 ayda bir bu işi yapsa bişi demiyeceğim de. Seçimlerden önce yapıyosa bilin ki işin içinde menfaat var.

Velhasıl samimi bulmuyorum arkadaşım ben.

Herkeste samimi bulmuyorum değil. Adamına göre. Ama ben Norveç başbakanınınkini samimi bulmadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• önceden hak hukuk vs gibi erdemler müslümanlar da idi şimdi ise müslüman olmayanlar da sanırım kıyamet alametlerinden biri de bu..müslüman olmayan bir insandan daha güvenli sözüne sadık müslüman olmayanlar...tam tersi olması gerekirken

0|0
    0|0
  • güzel birsey ama orası kucuk oldugu ıcın sorun olmaz burda tehlıkelı bıraz da

0|0
    0|0
  • Türkiye'den çalmış :) Bizde de Meclis taksi diye bir program var vekiller Ankara ve kendi seçim bölgelerinde taksi şöförlüğü yapıyor TRT haber kanalında görüyorum arada sırada

0|0
    0|0
  • Turkiye' de en sevileni gelse mutlaka bir katil adayı çıkar:)

Güzel uygulama lakin dönem içinde tehlikeli maalesef

0|0
    0|0
  • oralarda öyle. kendilerini halktan soyutlamıyorlar. isveç başbakanı olof palme de eşiyle birlikte sinemadan çıkıp yürüyerek eve giderken öldürülmüştü :/

1|1
    0|0
  • Adamsın Norveç Başbakanı ! ! ! ! !

0|0
    0|0
  • Türkiyede bakanlarda yapıyor bir tv kanalında ama kimse tabınmıyor nedense :)

0|0
    0|0
    • valla televizyonla aram yok açıkcası özellikle okul dönemi arkadaşlardan duyarak öğreniyorum anca:))

• Tabi orda benzin fiyatları bizdeki gibi değil

RTE benzinin fiyatını düşünerek böyle bişeye cesaret edemez :)

0|0
    0|0
  • Fazla Taxi Driver izlemiş

1|0
    0|0
  • Helal olsun :)

0|0
    0|0
  • Bişey deyip öyle şapsaydın, kötülük yapsam gam yemem...

0|0
    0|0
  • Bizimki yapsa kendimi seyir halindeki araçtan aşağıya bırakırım :)

0|0
    0|0
  • gece taksimetreyi iki katına çıkardığı için tepkiliyim herife

0|0
    0|0
  • güzel taktik,bizde olmaz ama

0|0
    0|0
  • ondan öncede bizim bakan yaptı onu.

0|0
    0|0
    • hiç bilmiyorum bak:)

• -maliye bakanı-mehmet şimşek

-Gıda, Tarım ve hayvancılık bakanı-mahdi eker

• bunlar ayrı zamanlarda maliye bakanı 4 ay önce mesela

Kızlar Ne Diyor 4

• bizimkinin korumalar sigmaz taksiye, otobüs soförlügü yapsa iki otobüs anca kurtarir.

0|2
    1|0
  • Bizim başbakan onu 999999 korumayla yapar ^_^

1|0
    0|0
  • Reklam..

0|0
    0|1
  • tayyip olsa araba sürmeyi sizden öğrenecek değiliz der

0|0
    0|0
Yükleniyor...