Kızlara bir soru soruyorum ?

Kızlar dışarıda sokakta,caddede ,kafede,alışveriş merkezinde bir erkek gördüğünüzde keşke peşime düşse,bana teklifte bulunsa dediğiniz oluyor mu hiç?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• oluyor ama öyle olması için çok beğenmem lazım

0|1
    1|0
    • bravo.seni en iyi cevap seçiyorum:)))

Kızlar Ne Diyor 7

• böyle bir şeye pek ihtimal vermediğim için hiç olmadı

1|0
    2|3
    • ihtimal versen .diyelim biri seni gördü veğendi bir zarf attı .yani karşılık vermez misin hafif bir gülüş filan:)))

• olmadı.yani bunu içten içe arzu etmedim hiç.yanlız bana teklif eden olmuştur,redetmişimdir ama sonrasında keşke tekrar şansını denese demişimdir.

0|0
    3|2
    • tekrar şansını nasıl deneyecek orda gördün reddettin yani takip edilmek mi isterdin?

• isterdin isterdin:))))

• bilmem.öyle sokakta gördüğümden etkilenipte,keşke demedim.ama tanıştığım birinin sonradan tekrar ilgilenmesini istedim

• ne kadar saçma, ne kadar komik, ne fantastik.

0|0
    3|4
    • niye komik?

• valla sana halk katılmamış,ben katılsam ne katılmasam ne..

• halktan değilim normaldir dşlid

• Evet dua ediyoruz peşime takılsın diye hım hıı.

2|0
    2|3
    • yaa kızım soruyu niye ters anlıyon.ben sana dua et mi dedim.ister dua et ister beddua.

• Yanıma gelsin dediğimiz oluyo

0|0
    1|3
  • Hayır öyle gelcek erkeği istemem

0|0
    2|1
    • ama erkek sana güven verdi diyelim.sana 30 saniyede güven verdi diyelim,kendini tanıttı.olmaz mı?tabiki hemen olmaz ama bir sinyal vermez misin istemem yan cebime koy gibisinden?

• olur olur bal gibi olur:))))

• Yok olmaz öyle ama böle arkadaş ortamına girersin mesela hoşlandığın kızın ortak arkadaş edinirsin ws. ordan doğru belki olabilir :)

• Bir kere bile olmadı.

0|0
    3|3
    • peki olsa mesela biri sana gülümsedi..sende beğendin.lan keşke tanışmak için bir bahane yaratsa demezmisin..

• ama aklına da mı takılmaz?

Erkekler Ne Diyor 2

• :) mistik bakış açısı

0|1
    1|0
  • Çoğu kız öyle gelen erkeği reddeder :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...