Herşeyin hesabını yapan cimri erkekler...

Para harcamamak için hiçbişeye katılmayan, kızla bi cafede oturduktan sonra hesabı ona ödettiiren erkekler var. hatta kendi arkadaşlarının yaptıkları harcamaları bile kuruşu kuruşuna hesap edenler de oluyor. para harcamamak için hiçbişey yapmadan oturmak, bi kahve parasını bile ödemeden kaçmak,cimrilik değil de nedir sizce?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• yakında cami önünde mendilde açarlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Paraları çok değerli onların .

0|0
    0|0
  • doğru cimrilik yani bunun başka açıklaması yok. Kim bilir belki arkadaşlarının arasında da bunun havasını atıyordur ben hesapları kızalara ödettiriyorum kızlar bakıyor bana falan die =)

0|0
    0|0
    • nasıl bildin ya benim de özelikle bahsettiğim insan böyle. aynı masada oturduğumuzda bütün kızlar bana bakıyor diye söyler durur. çok garibime gidiyor. çevreme bakıyorum ama kimsenin ona baktığı yok. öyle bi yakışıklılığı da yok yani. niye böyle hissediyor anlamıyorum.

• yok tek çocuk değil şımarık da değil. insani ilişkilerini tam olarak anlayamadım.

• alla alla o zaman o çoçuğun kişiliğinde var bir problem bunların havasını atıyor ise demek ki görmemişin teki

• adamın maddi durumu iyi değilse ne yapsın allahım yarabbim. sen bu soruyu harbiden ciddi anlamdamı soruyon?

0|0
    0|0
  • cimri bazı erkekler demek istemişssinizdir ıumarım:) evli olupta eşiniz hesap yapıyor ise bunda bir sakınca yok.

0|0
    0|0
  • Evet cimriliktir, uzak durulması da gerekir. 3 kuruşun hesabını yapan adamla arkadaş kalmam ancak bu sadece erkeklerin yaptığı birşey değil.

0|0
    0|0
  • sefillik:)

0|0
    0|0
  • Sorsanıza bi; mezara mı götürcekmiş paralarını ?

1|0
    0|0
    • bilmiyorum valla, borç ödüyor sanırım

• erkek diyede yanınızda dolaştırdığınıza yazık

1|0
    0|0
  • cimri:):)

0|0
    0|0
  • Bende parası yok.Emin ol parası olsa verir !

0|0
    0|0
  • Ah bu erkekler, herşeyin hesabını yapan hep onlardır.

0|0
    0|0
  • cimri olduğunu nereden biliyorsun belkide parası yoktur vericek

0|0
    0|0
  • Belki hakikaten parası yoktur. Hesabı ödettiren adam bambaşka tabii.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• peki ya 4-5 sene sevgili olup bir tek gül bile almayan cimrilere ne demeli yitik erkek tipleri işte

cimri erkekler terkedilmeye mahkumlar !

0|0
    0|0
  • bende böyleyim mutluyum

0|0
    0|0
  • Benimki cömerttir öyle bişey yaşamadım.Sırf onu sinir etmek için cimri diye takıldıgım olmustur nasıl sınır olurdu :D :D

0|0
    0|0
  • Yigidi oldur hakkini yeme derler ya Allah var sevgilim çok comertti. Beraber alisverise çiksak ben istemezdim tamam hadi çikalim bu magazadan derdim ama ertesi gun alirdi. Beni mutlu etmeyi çok severdi:/

0|0
    0|0
  • hic sevmem o tarz erkekleri

0|0
    0|0
  • Fakirin ön de gideni.

0|0
    0|0
  • kesinlikle cimrilik

0|0
    0|0
  • rastlamadım öylesine bilemicem

0|0
    0|0
  • özellikle yapılıyorsa iğrenç bişi, ama parası yoksa normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...