Evli...........................................

evli. yaşadığını tahmin ettiğim hayattan fazlasını hakettiğini düşünüyorum. kocası cool biri. ama tahminim üçkağıtçının teki. kocasını sevmediğini düşünüyorum. yaşadığı hayattan daha fazlasını isteyen ve hakeden biri. ona değer veriyorum. sohbetlerimiz fena değil. bende etkileyici biriyim. ve onu az çok etkileyebildim. yeni yeni samimileşiyoruz. yuva yıkan olmak istemem ama eğer bana yakınlığı artarsa onu sevmiyordur. onun istediği gibi olacak herşey. soğuk davranırsa üstelemem. ama eğer yakınlaşırsa devam ederim. boşanırsa yuva yıkan olarak görmem kendimi. siz ne dersiniz...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kendini o adamın yerıne koy. ya baska bır adam senın karına o şekılde yanaşsaydı? bu yaptıgın şerefsızlık. evlı kadından umut beklıyorsun medet umuyorsun resmen. mutsuzsa mutsuz sevmıyorsa sevmıyor senı nıye ılgılendırıyor baskasının yuvası

0|3
    0|0
    • bunu ben düşünmedimmi. kendini o adamın yerine koy. bunu ilkokuol çocukları bile düşünür. bende düşündüm. ama o mutlu değil belli. o adam ona yetmiyor. muhtemelen sevmiyor şevkat göstermiyor. ama o herşeyin en iyisine layık. ve ben elimden gelen herşeyi ona vermeye hazırım. eğer samimiyetimiz artarsa devam ederim. ama soğuk davranırsa üstelemem. yuva yıkan olmam. ama yıkılan bir yuva varsa sebebi o adam olur.

• Yaşanması gerekiyorsa yaşanır Şu insan oğlunun neden bu kadar yargılama gereği duyduğunu anlamıyorum.Bülent ersoy ile evlenene birşey demiyorsunuz da evli olana niye yorum yapma gereği duyuyorsunuz Gönül bu. Otada konuyorr bokada.

• karagözlüm21 haklı gönül bu.bazı şeyler hiç tavsiye edilmez ama bazen hayatta böyle şeylerde oluyor tabii ki doğru değil ama işte oluyor bazen.eleştirmiyorum soranı da mümkün olduğunca frenlemeli önce uzaklaşmak için herşeyi yapmalı diye düşünüyorum.sonrası da çok zor bir süreç olacak o yüzden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalısın.

Kızlar Ne Diyor 2

• evli kadınların da,evli erkeklerin de tabiki karşı cinsten arkadaşları olmalı.ama bana göre samimi olmak ters bir durum.sınırını bilmek gerekir.şöyle düşün sorununu belki çözecek ya da halledicek,ama sen sorunsuz oldugu için bu kadın gaflete düşüp senden etkılenebilir,hata insan için.buna sebep olmak bile kötü.ne işiniz var,evli barklı insanlarla anlamam zaten.çoğusu bakıyorsun aynı iş yerinde,başkalarıyla evliler,ama bilmeyen biri sevgili sanır.öyle bır muhabbet.ben uygun görmüyorum.

0|1
    0|0
  • la onu boşverde benm manıta evlendı bana mesaj falan atıodu sımdı karısı sureklı eklıo benı nıe

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• boşbeleş bir adamsın...

2|2
    0|0
    • temkinli bir adamım. ama şu klavye delikanlılığını hiç beceremedim.

• Yapma etme görme dünyasi .. başına gelir ŞAŞIRIRSIN..

0|0
    0|0
  • Evli bir kadından ne istiyorsun? Sen o kişiyi hata yapmaya zorlarsan hata yapar. İnsanları çelişkide bırakmayın, tercih yapmak zorunda bırakmayın. Herkesin duyguları ve nefsi var, zaafları var. Onların hayatına karışmaman gerekiyor. Ayrılırlar veya daha mutlu olurlar, bilemezsin, ama sen bunun bir parçası olmayacaksın. Senin yaptığına fırsatçılık derler. İnsanların duygusal boşluklarından yararlanmak denir buna... Kendi hayatını yaşa, kimsenin hayatına karışma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...