Kral burak gidicek Arda bey geri dönecek diyolar...

böyle bir şey olursa iyi mi olur kötü mü olur sizcee ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük hatayı yaparız eğer böyle birşey olursa.Arda takım içi dengeyi bozar.Sneijder - Selcukla anlasamaz.Burak gibi bir oyuncuyu kaybedersek yerini dolduramayız yalandanda olsa 15 gol atar yine.Ardayı çok severim ama kibirli bir oyuncu sneijderi çekemez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu imkansız

1|0
    0|0
  • Burak tamam iyi golcü ama sürekli takımın onun ayağına oynamasını istiyor ve burakın top tekniği yok hem sneijder olduğu zaman çift forvet oynanmıyor ardayı almak en iyisi

1|0
    0|0
  • Ne arda gelmeli ne de burak durmalı.Ardanın keyfi yerinde gibi sanki.Bırak orda kalsın.Burakta gitsin ki para kazandırsın.Oynayışı tartışılır fakat iyi para ettiği yalan değil.

1|0
    0|1
    • o da doğru hiç arda taraftarı değilim ben de

• Arda abartılacak kadar etkili bir futbolcu değil bence.Şahsi görüşüm.

• yanii bence de . daha gider gitmez bir tarafları kalktı türkiyeye dönmem zor dedi gittiği ilk ay daha . o an gözümden düştü zaten

• Hayallerle yaşamayın olmayacak o dedikleriniz

1|1
    0|0
  • Tabi ya la tabi olur

1|0
    0|1
  • bence yalan soyliyorlar

1|0
    0|0
  • arda gelmesin burak gitsin. çok iyi olur.

1|1
    0|1
    • niye gitsin peki ?

• kardeş ardadan bir şey olmaz. karakteri olmayan futbolcu bizde oynamasın varsın sonuncu olalım ama keyif alalım futbolumuzdan. bak aykut zamanında fener kazanıyordu ama fenerliler zevk almıyordu izlerken.

• ben istemiyorum ardayı gelirse üzülürüm ama ne ardadan geçerim nede buraktan

1|0
    0|1
  • gelmesin amk istemiyoz

1|0
    0|0
  • Emek hırsızı mı?

2|0
    2|2
  • burakı da hiç sevemedim arda iyidir ama gelmese onun için daha iyi

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• arda dönmez bence

1|0
    0|0
  • Ohooo noluyor ya

Ben Burak gidecekse Arda'nın gelmesini istemiyorum ki bence imkansız bir şey mevkileri farklı bir kere

1|0
    0|0
  • Arda gelecek gibi gözüküyor..

Burak bu sezondan sonra kesin gider zaten ..

1|0
    0|0
  • burak başınızın taçı bizimle kalmalı soruna 5*

1|0
    0|1
Yükleniyor...