Güney kore tarihi dizileri

Arkadaşlar neden biz tarihimizi tam olarak anlatan ve yansıtan bir dizi çekemiyoruz acaba . Bir kaç tarihi güney kore dizisi izledim en basitinden kişilerin özel hayatına girmeden dizi çekiyorlar ve başarılı oluyorlar bizde neden yok peki

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• tarihimiz kayıtlı değil,varolan kanıtlarda yok ediliyor,kimse bilmiyor,yüzyıl içinde konuştuğumuz dil defalarca değişti,halada çarpıklaşmakta.çinliler,asya türkleri binlerce yıl önceki yazıtları okuyabiliyorlar.okullarında tarih ve milliyetçilik dersleri yoğun.amerikan filmlerinde bile farkedersiniz,bir birlik ruhu,güç ve adaptasyon var.bayrakları her karede var.oysa bizim türk bayrağı tv.lerde Show programlarında bile sansürleniyor.değerlerimizi unutturuyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• trt de bir kore dizisi vardı arada bakıyordum. Yemin ederim ki kral sivil giyindiğinde o kral mı yoksa diğer bir adam mı ayırt edemedim üç bölüm boyunca. Sıkıldım bunaldım.

0|0
    0|0
    • Ya kanuni de 3 kişi ile savaşa gidiyordu hürrem her hafta ÇOCUK DOĞUYORDU VE HER ÇOCUK DA REYTING ATIYORMUŞ

• Biz insanların özel hayatlarını çok severiz, komşumuzun ne zaman ne yaptığı bile bizi ilgilendirir filmlere, dizilere ilgi çekmek için konu ön planda tutuluyor haliyle

0|0
    0|0
  • bizde ayrıntıya girmene gerek yok. kişinin ismini duydularmı coşar halkımız. fazla hassasız ya ondan. olmaz bizde yani.

0|0
    0|0
  • Kuzey kore dizileri niye yok? kk dizilerine özgürlük!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çekende adamları içki fıçısına sokmuş etrafındada oynayan avratlar oradan eş seçiyor kendine

0|0
    0|0
  • gerçeği anlatırsan tepki çekersin mesela osmanlıdaki vahşeyleri anlatırsa millet izleyecek mi sanıyorsunuz hemen kapatacaklar tepki verecekler en kötüsünedene yavuz sultan selimin isnanlık dışı uygulamaları mesela erkeklere olan düşkünlüğü vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...