Facebook, Twitter ve Msn vb.. gibi İnternet kullanımlarının ilişkilere zarar verdiğine inanıyor musunuz?

Facebook, Twitter ve Msn vb.. gibi İnternet kullanımlarının ilişkilere zarar verdiğine inanıyor musunuz?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1818

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle.. arkadaşlık siteleri git gide artıyor, ve bu bir çok çiftimizin ilişkisine zarar veriyor, sonuçta yeni ve farklı kişiler görüyorsunuz , hatta ondan daha güzel / yakışıklı insanlar tanıyorsunuz en azından böyle düşünülüyor ilişkilerde, amannn biterse bitsinnn kızmı / erkek mi yok diyede bir şey tutturulmuş gidiliyor, sonrada ayrılıklar, tekme atmalar saygısızlık ve pişmanlıklar boy göstermiş oluyor haliyle.. İnternet; araştırma, bilgi edinme (doğru olmak suretiyle) çok iyi bir gelişim fakat, arkadaşlık, chat siteleri vasat... Hele birde gizlemek denilen bir icraat var, ilişki durumu yapmıştık onunla, resimlerimizi ve ilişkimizi sadece bana görünecek şekilde, herkese gizlemiş şerefli :) düşünün artık bu tür şeyler çok yaşanıyor, insanları salak yerine koymak... hayat çok zor..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Yüzyüze görüşmek harici hepsi zarar verici.Mimikler,ses tonu,vurgular... vs bunlar mesajla karşıdakine iletilemez.

0|1
    0|0
  • Evet bağımlılık yaratıyor kalkamıyoruz başından kilo alıyoruz başımız ağrıyor gözlerimiz bozuluyor hepten alttan alttan ... bizi

0|0
    0|0
  • ilişkilere zarar verdiğine inanmıyorum ama karşındaki kişi takıntılı olduğunda kavga ve ayrılıklar meydana geliyor.bunu hiç anlayamadım anlayamayacağım da galiba ..

0|0
    0|0
  • tabiki eskiden facebook mu varmış evli olan kişiler ona göre davranmalı...

0|0
    0|0
  • Zararlı özellikle 18-24 için bayağı tehlikeli...

0|0
    0|0
  • Facebook: Über şüphe

Twitter : Sosyal şüphe

1|0
    1|0
  • bence zarar veriyor..

0|0
    1|0
  • kesinlikle :/

0|0
    0|0
  • böyle şeyler ilişkiye zarar verebiliyorsa ilişki denen bısey yoktur

0|0
    0|0
  • hem evet hem hayır.kişinin kendi iradesine bağlı bir durum.

0|0
    1|0
  • kötüye kullanıldığında yani gereği dışında kullanıldığında evet kesinlikle zarar veriyor ve şu an ilişkilerin evliliklerin bitmesinin sebeplerinden biri.

0|0
    0|0
  • tadinda bırakmayı bilmeyen icin çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • kişilerin manyaklık derecesine ve kullanım amacına göre değişir bence

0|0
    0|0
  • Evet zaten bir çok problem, ayrılık bu sosyal ağ siteleri yüzünden gerçekleşiyor

0|0
    0|0
    • Aleev (18) dumanı gören insanlar profiline baktı ve '' güzel içiyor lan kız '' dediler.O artık bir fenomen !

• Profil fotoğrafıma takmışsınız abi ya

• çocuklar seviyor renkli şeyleri (: benlik bisi yok.

• inanma hakkımı başka şeylere kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Evet çoğu zaman

0|0
    0|0
  • yüz yüze konuşmaya cesaretini yok ediyor sosyal medya

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnternet yokken imamın kızının 10 bin takipçisi yoktu kıçı iki metre havada gezmezdi çünkü kimse suratına bakmazdı.Sonuçta insan ama bakımsız ve paspaldı.Şİmdi facebook instg. derken kızın kıçında dolanan lavukları görmelisiniz.Halbuki reel hayatta görse kızı geriye döner koşarak oradan uzaklaşır.Ayrıca bu kıza yavyaşayanların gül gibi sevgilileri de var.İşte sosyal medya biranda patladı imamın uyuz kızı mutlu iki çiftin arasını istemeden bozdu...

1|0
    0|0
  • link bu haber anlatıyor gerçekleri.

0|0
    0|0
    • Herkesin hayattaki yeri ayrıdır. İnsan, elindekiyle yetinmeyip, başkalarının elindekilere tamah ederse, bunalıma girmesi kaçınılmazdır.Linkteki haberin, sosyal medyayla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. İnsan, kendisiyle barışık olmalı.

• nasıl düşünürsen düşün o sana kalmış ama araştırmalar gösteriyor dostum neyin ne olduğunu.ben mesela bir yıl kullanmadım rahattım ama kendimi geri kalmış gibi de hissettim.sonra bir açtım rahatladım ama bu sefer daha da çok arttı sorunlar.

• Kesinlikle. Ben 10 aydir fb kullanmıyorum mesela msn zaten kullanmiyodum. Tabi sevgilinizin kiskanclk derecesinese bagli. Bnm gibi baktigimi gectim bakmadigima "nerden taniyosun neden kafani yere egdin" gibi hesap soran bir sevgiliye sahipseniz zarar verir

0|0
    0|0
  • eski ilişkilerimden birinde, onun paylaşımlarına neden hiç yorum yapmıyormuşum, fotoğraflarının neden beğenmiyormuşum diye kızıyordu bana. manyak mıdır nedir.

1|0
    0|0
    • hamster demi fotondaki ne kadar tatlı:)

• hamster değil. hamster küçüklerine deniyor. fotoğraftaki guine pig (kobay). dutch red ırkından. hamsterdan daha uysal ve sokulgan. yetişkinleri iki avucuna zor sığıyor. tek kötü yanı pijamana girdiğinde aniden sıcaklık hissetmen ve haftada 2-3 kez pijama yıkaman.

• tamam zarar denemese de yapay ilişkilerin ortaya çıkmasına neden oldu.bazı insanlar facete çok yakın gibi konuşuyorlar bir samimiler, sonra sokakta görünce selam vermekten kaçınıyorlar

0|0
    0|0
  • Evet

Yolda görse selam vermez

facebook ta arkadşın olur

twitter da seni takip eder

hasta olsan yanında değildir

0|0
    0|0
  • Evet hatta sirf bu yüzden çoğu çiftin boşandığına bizzat şahidim

0|0
    0|0
  • Evet zarar veriyor düşüncesindeyim bende

0|0
    0|0
  • kesinilikle zarar veriyor :) özleikle kızlar facebook u kocalarına tercih ediyolar ne var bu facede yaa:) bu kızların özgürlük anlayışını çözemedim :) özgürlügümü kısıtlıo sevgilim facemi siliyo :) la bir erkekler özgür degil haa

0|0
    0|0
  • anasını bile şeyapıyor lan.

0|0
    0|0
  • abi kız arkadaşın varsa sakın interneti kullanmasına izin verme bence

0|1
    0|0
  • kararsizim ben ya

0|0
    0|0
  • Aşırı derece kullanlmadğnda faydası oluyor bence

0|0
    0|0
  • aynen öyle. saçma bir şüphe sarıyo insanı . düşünsene face yüzünden ayrılan insanlar var ya :))

0|0
    0|0
  • Veriir bu bir gercektir

0|0
    0|0
  • Bilmem ki , sevgilim olmadı :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yararıyla zararı arasındaki farkta zarar 10 basar.

0|0
    0|0
  • facebook öldürür msn süründürür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...