Sevgilinizin nasıl biri olmasını istersiniz?

Sevgiliniz uçarı, çok konuşan, gezmeyi dolaşmayı vs. seven biri mi olmalı nasıl olmalı sizce?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Örneklerine istinaden yazıyorum, uçarı, çok konuşan bir erkek bana göre değil efendi, az ve öz konuşan bir erkeği tercih ederim. Gezmeyi sevsin tabi ama çok aşırı değil çekilmiyor gerçekten çok gezen erkek bir arkadaşım var ondan biliyorum ben bu kadar gezen bir erkek daha görmedim herhalde sevgilim olsa sırf bu sebeple ayrılırdım. Bunlar dışında Eğitimli olmalı, kültürlü, asil olmalı, karizmatik olmalı, şık giyinmeli, dürüst anlayışlı olmalı çok var daha aslında ama bu kadar yeterli sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• duzlu fıstık ve birama saygı göstersin birde aşna vişnalı olsun :)

1|0
    0|0
  • Sevgiliye kalıp biçilmez. Sevgiliyi olduğu kişi için seversin.

1|0
    0|0
  • gezmeyi dolaşmayı sevmesinde çok konuşsun sarışın olsun boyu 1.70 olsun kilo 100 den aşağı bişey olsun deli dolu olsun kalbi temiz olsun bana düşkün olsun ve daha önce hiç sevgilisi olmamış olsun

bu siparişi 30 dakikada getiremezseniz parayı ödemem bilmiş olun !

2|0
    0|0
  • Çok konuşmayan az ve öz konuşan,oturmasını kalkmasını bilen,kıyafetinde açığa kaçmayan,edepli saygılı tatlı sevecen ve en önemliside temiz kalpli olmalı.Sadakat ve güven vermeli.

1|0
    0|0
  • beni gerçekten sevsin yeter

1|0
    0|0
  • Sert olacak arkadaş o kadar

1|0
    0|0
  • Kaprissiz, trip atmayan cazgır olmayan anlayışlı zeki alımlı sessiz bilgili seksi evde oturmayı seven..bu kadar yeter gerçek hayata dönüyorum eli yüzü düzgün olsun kafi

1|0
    0|0
  • az veren candan çok veren maldan panpa..

1|0
    0|0
  • nefes alsın yeter, :) hayatı extrm yaşasın beni kafamdan olsun dahada bişey istemem

0|0
    1|0
  • Sevgilim değil eşim olsun hayalimin kadını olsun yeter hayalimdeki derken fizikselden cok baska seyler var hayalimde fiziksel özellikler sadece corbada tuz misali.

0|0
    0|0
  • Delikanlı kız olsun gerisi boş benim için

0|0
    0|0
  • İnsan olsun yeterli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biraz uçarı olsun, eğlenmeyi sevsin, tehlikeli şeylerden hoşlansın (motorda hız yapmak, dağ tırmanışı gibi ..),herşeyi kendine göre düşünen bencil biri olmasın,ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davransın,hergün ölüme yaklaşırken hiç ölmeyecek gibi yaşamasın her saniyemiz tükeniyor gibi yaşasın,ama en önemlisi gülmeyi bilsin güldürmeyi bilsin ..

1|0
    0|0
  • Çatlak olsun yeter

2|1
    0|0
  • az konussun agır efendi olsun..yumusak olsun maco adamı sevmem.

0|0
    0|0
  • efendi sadık deli dolu ama yerine göre beyefendi ağır olan çok konuşmayan özellkle bu evet konuşmayan çok:D

1|1
    0|0
Yükleniyor...