Arda fenere mi gidecek?

Telegolde izliyorumda arda turan acaba fb yemi gidicek ?

Emre Belözoğlu gibimi olucak ne düşünüyor sunuz?

Arda'nın yerinde olsam gitmem

Güncellemeler:
Tv 8 i açın lütfen

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• gitmez avrupada kalacak

0|0
    0|0
  • Arda okadar karaktersiz bir futbolcu değil.Evt belki zor zamanımızda bıraktı gitti ama arda feneri asla seçmez.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayı sevmem ama Arda fenere gelsin ben Fenerbahçeyle bütün bağlantıları koparırım o kadar geniş miğdeli değilim

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı ( 19 ) bayan olmasına rağmen telegol izliyor ve futbol takip ediyor.O artık bir fenomen.

1|0
    0|1
  • telegol aslında mizah programı ordaki söylenenleri ciddiye alma sporu takip etmek istiyosan ntv spordan takip et.arda ne FENERBAHÇE ye ne cimboma gelmez bu sene çünkü a.madridde yerine koyucak topçu yok ve ligin başlamasına bu kadar az kalmışken bulmalarıda zor bu sene ardayla david viilayı birlikte izlicez yani

0|0
    0|0
  • Arda fenere gitnmez..

0|0
    0|0
  • Ardanın fenere gitmesi imkansız türkiyeye dönerse sadece galtasarayda oynayabilir sözleşme yapıldı.önceden ardaya teklif yapıldı fenerden kabul etmedi .

0|0
    0|0
    • Bilmem babam açmış gordum :( ac simdi tv 8

• bende izliyorum telegolü herzaman arkamda tv bakıyorum o haber insanları ekranda tutmak için...herzaman görebileceğin şeyler yani...

• Bilmem ilk kez gördüm

• Asparagas haberler bunlar inandirici bulmuyorum...

0|0
    0|0
  • Arda Turkiyede sadece Galatasarayda oyanr

0|0
    0|0
  • belli olmaz emre abisine benzediyse gidebilir. futbolcu paraya bakar genelde.

0|0
    0|0
  • adam ekmek parası için koşturuyo senin zevkine göre mi hareket edecek

1|0
    0|1
    • Olmamalı bence aynı sey fb li futbolcular icinde gecerli sen simdi hamgi takımları tutuyorun

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...