3 GÜNE TOPARLAMAM MÜMKÜN MÜ ?

Kilolu değilim ama bacak bölgem yağlı 3 güne kadar bacak ve kalçamı sıkılaştırmam mümkün mü ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki mümkün,don lastiğini al bağla sıkaca 2 3 güne kadar daş gibi olur

0|0
    0|0
    • Şaka heralde

• he sıkı bağlasın kangren olunca bacaklarını keserler hepten çözüm :) böyle bişey mümkün değil soran 3 günde vücut neyin ne olduğunu bile algılamaz :)

• Lan olmazsın bak eğer olursan gel yüzüme tükür hatta bak ekle sen beni birbirmize cam açalım beraber deniyelim ama benim bacağımda ki kıllardan dolayı don lastiği gözükmeyebilir

Erkekler Ne Diyor 10

• değil

0|0
    0|0
  • 3 gün de tabiki sıkılaşma olur ama bunu göze pek görebileceğini sanmıyorum ya da şöyle yap 3 gün sürekli aynı bölgeyi 2 saat aralıklı birgünde toplam 6 saat saat çalış fizyolojik tetanoz olursun yani kasın sürekli kasılma durumu işte ozaman sıkılaşır ama yürüyemezsin:)

0|0
    0|0
  • sıkılaştırma. bahsettiğin gibiyse gayet süper

0|0
    0|0
  • 3 Günde sıkılaştıramazsın en az 1 hafta sıkı sıkı çalışmalısın yok ben bu gün tatil edeyim dersen 2 gün sonra yapayım dersen olmaz başladım mı bırakmayacaksın ve karşılığını alacaksın

0|0
    0|0
  • Önemli olan soru şu ki neden 3 gün? 3 gün sonra ne olacak/ne var?

0|0
    0|0
  • evet yemeyerek ve spor yaparak. işte yememekten dolayı mümkün olmuyor genelde :D 1 yıldır 2 kilo göbek eritecem gitmedi hala 300 gr erimiştir belki :D

0|0
    0|0
  • kilolu değilmisin? bana hikaye anlatma biliyoruz senin ne kadar şişko olduğunu

1|0
    0|0
  • ablacım 3 günde yapabiliceğini düşünüyosan niye bekledin bu kadar

0|0
    0|0
  • Buna sen inaniyorsan herseyi yapman mumkun

0|0
    0|0
  • Nereye sıkıştırmayı düşünüyosun kalçanı git etek çarşaf ya da şalvar giy kilolarını atana kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...