Ayrılmam sevgilimin aklını başına getirir mi?

sevgilime bu gece ayrılmak istediğimi soyliycem bu şekilde devam etmiyor çünkü

onunla kaç kez konuşdüm beni kıran şeyleri söyledim ama her seferinde yapmıycağını söyledi ama değişen birşey olmadı bende bu şekilde devam edemiyorum

ayrılma konuşmasını nasıl etmeliyim sizce onda etki bırakmasını istiyorum ayrıldıkdan sonra değerimi anlamasını istiyorum beni sevdiğinden eminim belki ayrılık aklını başına getirir diye umud ediyorum sizce doğrumu bu şekilde davranmam

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• aklı başına gelmez kusura bakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herseyi bitirir kimsede akıllanmaz

0|0
    0|0
  • Ayrılık ilişkileri düzeltmez yıpratır

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra aklı başına gelse ne olur:)

0|0
    0|0
  • vayy göz dağı haa. sizde az değilsiniz hani:D seviyosa ayrıl:D

0|0
    0|0
    • sence onda nasil etki olur

herseyi bitirip yoluna devammi eder

• valla yazdıklarına bakılırsa çelişkili. seviyo demişin senin hoşuna gitmiyen laflar diyor demişin. seven adam sevdiğine güzel şeyler söler. neden istemediğin laflar ediyorki. dediklerine bakılacak olursa bu gözdağı olmaz son olur. ben diyim.

Kızlar Ne Diyor 5

• bu durumun aynısını kısa bı zaman once yasadım. ben mesaj attım ama o ayrılmak ıstemedı. sımdı daha ıyıyız. kesın ama sert olmayan bı tavırla bıtmesını soyle. zaten deger verıyosa sana buna karsı cıkıcaktır

0|0
    0|0
  • Getirir ama en fazla 3 gün sonra aynı tas aynı hamam söyliyim çok denedm olmuyo

0|0
    0|0
  • Ya ayrılalım derse adamında canına minnet olur :))

0|0
    0|0
    • öyle derse ayrilmayi bekliyormus anlamina gelir bende bu sekilde beni istemedigini anlarim

• ayrılma sadece ara vermek istediğini kafanı toplamak istediğini söyle sana biraz zaman versin biraz konuşmayın aklı başına gelsiiinnn

0|0
    0|0
  • bende bunu merak ediyorum bana da yardımı dokunablr cevaplar

0|0
    0|0
Yükleniyor...