Her gün aynı değil mi?

Sizce her gün aynı mı? Hep aynı şeyler; sabah kalk hazırlığını yap, işe git gel, yemek ye, eğlen uyu... Tatilde de çokta farklı değil. Diziler, filmler deseniz (hele o saçma magazin programları tok mu!)ne haltsa. İnsanların düşünmelerini, olayları yorumlamalarını engelleyecek her şey yok mu hayatımızda?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zevklerine yönelik adımlar da atmalısın dostum. Sosyal kulüpler, mecralar ile iş yoğunluğundaki kafayı dağıtmış olabilirsin.

0|1
    0|0
    • Bu değil. İnsanların normalin dışına çıkmasını engelleyen bir güç var. Çıkanları "anormal" olarak nitelendiren ya da hapse attıran bir güç.

• Kapitalist sistem! ABD'nin arka planında bir güç var.

• Dünya'yı ve dinleri yöneten masonik güçler.

Kızlar Ne Diyor 5

• Programlamış hep aynı şey döngü de yaşıyoruz. san ki bir hamsterin kafesteki oyuncağında dönmesi gibi! şimdi biz yaşıyormuyuz? buna yaşanmak mı deniyor? hergün aynı şey sıkıcılık. bir süreden sonra herşeyden sıkılıp öldürürüz kendimizi. ama günah değil mi cehenneme gideriz.

0|1
    0|0
  • Her yeni gün bugündür. O yaptığınızı yazdığınız şeyler gündelik hayatın rütinleridir sadece,hayatı nasıl görmek isterseniz o zaman her günün aynı olup olmadığını farkedersiniz.

0|0
    0|1
  • hayatıma biraz hareket getirmem lazım

0|1
    0|0
  • her gunun oz hukmu var

0|0
    0|1
  • Her günün aynı olmamasını sağlamak senin elinde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biz seni kandırıyoruz panpa aslında hepimiz başka şeyler yapıyoruz sana kendini kötü hisset diye aynı şeyleri yapıyomuş gibi davranıyoruz..

0|0
    0|1
  • benim için öyle değil. hergün birşey çıkıyor bugünlerde

0|1
    0|0
    • Senin günün nasıl peki?

• +1 vermeyi en başından beri unuttum.

• 5* çaktım 1 xper fazla gelir en azından sdkjfhdjkf

• dinle o bana yolladığın müzikleri bak keyfine :D

0|0
    0|1
  • Boşuna yaşıyorsun demek ki. Ne bu dünyada hedefin var ne de başka bir şey. Anladın sen.

0|0
    2|2
  • aynı değil bence sen sosyal değilsin

0|0
    1|2
  • Her gün aynı doğru

Ama gününe renk katmak senin elinde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...