Sarışın mı esmer mi sorularını cevaplarken ya da sorarken ciddi misiniz?

Sarışın mı esmer mı sorularını cevaplarkan ciddi misiniz?:)Ya ne bileyim benim bilfdigim cekicilik bunlara baglı degildir olsa bile ikisi de cok cok farklı degildir olsa bile ibr digeri itici degildir :) (Biliyorum cok kafa yordum ama herkesin cevabını bekliyorum)

Güncellemeler:
herkese benden +1

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• ingilizce kursumdaki ilk gün beni izleyen kızıl saçlı hemşire kızdan sonra sarışın esmere felan bakmam. hem hoş hem zeki davranışları karakteri iyi hemde çalışıyor genç yaşında. kız 3ü 1 arada gibi:) ilk defa biriyle kendim tanışayım dedim sebepli olarak son 2 haftayı bekledim onda da gelmedi :D bir gün çalıştığı yere yolum düşerse bir kahve ısmarlarım diyorum artık.

1|0
    0|0
    • yani olay renkte degil kiside

• en azından puanın benden olsun :)

• 5*tamam:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimse umurumda değil !

Böbreklerinize talibim <33

1|0
    0|0
  • ciddi değilim cünkü ne her sarısın iyidir nede her esmer her ikisininde muhteşem olanları mevcut o yüzden duruma göre yani :))

1|0
    0|0
  • bana esmerler her zaman daha çekici gelir ama sarısınlarında hakkını yemiyelim onlarında bazılarını hakkını veriyor çekiciliğin arkasından offf dedirttiriyor :) sen hangisisin sarısın esmer?

1|0
    0|0
    • beyaz ten kahve sac ayrıca sorum biraz daha farklı idi

• tamam o zaman gorusuruz :) bu arada cıkıyorum ben iyi aksamlar seni pis beyaz :P (olmadı ama oldu say)

• arkadas değilizki biraz zor görüsürüz desene :(:(:(:(:ama yılmadan yorulmadan belkicem beyaz dostum gelirken barıs cubuğu getirdse iki tüttürelim :)

• iç güzellik önemli benim için. renkler fark etmez

1|0
    0|0
  • allah razı olsun panpa..

1|0
    0|0
  • işte bu yüzden erkek değilsin panpa..(kadınlar anlamaz)

1|0
    0|0
  • Alem buysa KRAL BENİM...TABİKİ ESMER...

1|0
    0|0
    • yazımı okudun mu?

• önemliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• tamam oyle olsun

• sana katılmakla birlikte güzelliğin biçimle alakası olduğunu sanıyorum..ten rengi sadece ayrıntı

1|0
    0|0
  • fark etmez sexsi olucak kadın dedigin öncelikle

1|0
    0|0
  • bi sarışın olsun bide nefes alıyorsa 250 kilo bile olsa evlenirim panpa :D

1|0
    0|0
  • her türlü gider :p ciddiyim

1|0
    0|0
  • Cevabı önemli değil.