Bu kızlarda niye bir okuzlük var yaw

faceboka bikinili foto koyan kızların amacı ne la... utanıyorum hemcinslerimden bir saksı olarak dünyaya geleyddim daha iiyiydi... bir tarafta kapalı kızlar bir tarafta donlu kızlar insanların zihniyeti ne uç değilmı.. kapalı kızda serinlemek ister güneslenmek ister onun canı yok mu ama allah icin bu sıcakta nasıl dolasıyolar... kapalı derken illa bas ortüsünden bahsetmiyorum. ama ar namus olur insanda yaw

Güncellemeler:
ilgilendirir efendim bu beni... sonra erkekler niye azgın diye dolanıyonuz ortalıkta

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu sormuş olduğun sorunun o kadar basit bir yanıtı varki,erkekleri kişiliğiyle etkileyemeyeceğini düşünenler,elinde başka bir seçeneği olmadığı için,dişiliğiyle etkilemeye çalışır.Zaten aklı başında(eğerki aklı vücunun orta yerinde değilse) hiç bir erkek onlarla ilgilenmez,basitlik itici olmaktan başka hiç bir şeye yaramaz.Baş örtüsü neysede,kara çarşaflılara gelince,öyle bir seçim yapmışlar,kendi tercihleri ama,o giydiklerinin altında ne kadarda kölece bir görüntü çizdiklerinin farkında değiller,ya da ikinci sınıf insan olmayı,köle olmayı "böyle emredilmiş" diye kabul etmişler.Ancak ne kadar yanlış bulsakta,hiç kimsenin tercihlerine ve giyim tarzına karışma hakkımız yok.İşin en kötüsüde hem fazla çıplaklığın,hemde fazla kapanmışlığın,her ikisininde farklı kanallardan,siyasi bir biçimde cinsel obje olarak kullanılması.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Asıl burada g*t bacak resmi koyanlara ne demeli burası aile yeri lan

Serinlemek isteyen gitsin denize de vücudunu teşhir etmek bu kadar basitleşmek niye iki üç tane daha fazla takipçi kazanınca ne olacak bilmiyorum bunun için bu kadar basitleşmeye değer mi erkekler beğenecek diye bir et parçası olarak görülmeye razı olmak neden bu jenerasyon farklı bir kafada anlamıyorum açıkcası

Neyse ki senin gibi bazı şeylerin farkında olanlarda var 5 yıldız verdim soruya

3|1
    0|0
  • Sonra da erkekler suçlu oluyor yok erkekler abaza öküz gibi bakıyor yok erkekler sadece cinsellik düşünüyor sen götünü başını açarsan herkes bakar..

Allah sonumuzu hayır etsin.

2|0
    1|0
  • Her insanın kendine göre fikirleri vardır..

Bir kız eğer fotolarda bikinili giymişse bikinili giymekten hoşlanıyor sanırım..Veya başka bir şeydir.

Kapalı kızlara da saygı duyuyorum..Bazıları inançlarından dolayı bazıları da ailevi baskılardan dolayı olabilir..

Herkesin bir beyni varsa mantığı da vardır..Kimsenin aklı olarak değiştiremeyiz karakter meselesi diyelim...

1|0
    2|1
    • ya bırak sow hepsi

• yooh olaamaz herkes edeplı olsuun

• Yorumsuz... :)

• Şimdi sefa süren elbet birgün cefa çeler :)

1|1
    1|0
  • bu dünyanın çivisi çıkmış haklısın sonuna kadar teşhirçilik aldı başını gidiyor gerçi erkekler baksın diye tayt mini giyerler sonra niye bakıyon öküz gibi derler bende bu çelişkiyi anlamıyorum

3|2
    0|0
  • İyi demişsin.

2|1
    2|0
  • Çok güzel bir tespit

1|1
    2|0
  • bu faceye bikini ile resim cekilip koyan kız ile mcdonalds da yemek yerken resim çekilen kızın kişiliği aynıdır bence. iki kızda görgüsüz :)

-aaa bak bikinili resmimi faceye koydum coohhh marjinalim

-aaa bak mcdonalds yiyorum faceye koydum cok ilericiyim

herşey bir tarafa sen ar namustan kastın nedir ? bir başkasının namusu niye seni ilgilendiriyorki ?

0|0
    1|1
  • Bırçetka çok haklısın bu konuda sana tam destek benden.İnsanlarda kızı olsun erkeği olsun utanma duygusunun olması gerekir.Utanma duygusunu kaybeden insan herşeyi yapabilme kapasitesine sahip bir insandır.

0|0
    1|1
  • facebook ne ki ben kullanmıyorum mutluyum:/

2|0
    1|0
    • öteki konu hakkında da dediğin gibi ve öyle kızlar çok var. uzaktan bakıldığında bana zekasıyla karakteriyle davranışlarıyla dikkat çekemeyen çok basit kişilermiş gibi geliyorlar.

• herkesin kendi kararları karısmamak lazım :))

1|0
    1|1
  • kıyamet yaklaşıyo kankii imana gelelim gelmeyenleri geldirelim

0|1
    1|0
  • herkesin donu kendine

2|0
    2|1
  • kendi resimleri ve bayan olmadıkları için koyuyor yüzde doksanı erkekkkkk

0|0
    0|0
  • cümle alem yolunda (: ayrıca sende o familyadansın bende üzüldüm sahsen :p

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kanka şimdi öncelikle o tip kızlara biz damgayı basıyoruz ben 12 yaşımdan sonra bikini giymedim la :D Haram günah ayıp denen birşeyler var.Hadi bikinili fotonu koydun bari umumi yerlerini kapatta daha hanım hanımcık olsun dimi :) Yine de babamın da dediği gibi AİLEMİZE YAKIŞMAZ :) :)

2|2
    0|0
    • sana kanım kaynadı kııız:D tesekkur ederim kankam

• Rica gülom iyi qi varsın :)

• Sizi kınıyor değilim, fikirlerimi ifade etmek istedim:

Tercihleriniz, bir başka insanı neden sınırlasın ki? Ar-namus kavramı siz adına bedensel olabilir, başka insanlar adına çok farklıdır belki... Bunun doğrusunu/yanlışını hangi ölçüte göre belirleyebilirsiniz ki... Ölçütünüz din ise, o dahi (tercih noktasında) kişiseldir... Uçlukta da kötü bir taraf yoktur, insanlar ile farklı çizgilerde olmanıza rağmen anlaşabilmeniz daha keyiflidir, siz ile aynı güzergahtaki insanlar ile zaten çok rahat anlaşırsınız, bu kolay olandır... Kapalı bayanlar için de uygun mekanlar var, onlar tercih edilebilir, bir sınırlama bulunmuyor... İlla utanacak iseniz; bir bayanın kişiliğini taşıyamayışıından, değerlerinden uzaklığından, bir hanımefendiye yakışmayacak taşınımlarından utanın... Evladını yalnızca dünyaya getiren, fakat hiç yetiştirmeyen yanlış annelerden utanın... Topluma kazandırabileceklerini ilave etmeyişlerinden, bu fırsatı kaçırışlarından utanın; "ben böyle olmayacağım dedirtebilin" kendinize... İnsanları yargılamak bize kazandırmaz hiçbir şey, yalnızca vakit kaybettirir... Değerlendirip ders çıkarmak ise ayrıdır... Ve bence; sizin kaybedecek vaktiniz yok... Hoş kalın...

3|1
    0|0
    • En helalinden +1 ..

Savunma makamı konuştu, güzel de konuştu.. :)

• tesekkur ederim zahmet edip yazdığın icin.. dediklerin iyi hos ama... neyse simdi tartışmak istemiyorum . hoscakalın

• 5 yıldız ;)

Bu arada neden arkadaşlık isteğin kapalı ?

1|0
    0|0
  • bu kızların bence yüzlerine ve kişiliklerine güveni yok insan bikinili fotosunu neden koyar çok doğru demişssin dertleri erkeklere baktırmak sonrada neden baktın diye tribe girer kezbanlar herkes onlara bakıyolarmış güya hepside 1.50 maşallah havalarından geçilmez:D

1|0
    1|0
    • teşekkürrlr kesinlikle açık ya da kapalı giyinen herkese saygım var insan istediğni giyinmekte özgür ama bikinili foto koymak nedir sosyal ortamlara o komik ve gereksiz gerçekten insan önce kişiliğine yüzüne ve kendine komple güvenmeli sonrası gelir zaten.

• bu ne seni ne beni ne de bir başkasını ilgilendirmez.

3|1
    5|4
  • Kendilerini sergilemeyi seven tipler bence saçma insanda biraz merak uyandırmak daha doğrusu

2|0
    1|1
  • face kullanmıyorum gecen bir arkadaşmdan grdim baktım o ne yav sevştklerinin fotogaflarını koymuşlarr herşeyin şeyini çıkardılar :/

0|2
    1|1
  • Herkesin kendi düşüncesi. Bize ters düşen insanları böyle kötü şekilde eleştirmek doğru bir şey değil. Herkes kendisine baksın.

2|1
    1|1
Yükleniyor...