Eşinizle darıldığızda yatağınızı ayırır mısınız ?

Evlendiğinizde ya da evliyseniz eşinizle darıldığızda yatağınızı ayırır mısınız ? Aynı yatakta insan küs uyuyabilir mi ?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• ne olursa olsun evliliğin düzgün sürmesini isteyen insanlar böyle şeyler yapmazlar. ayırmak değil de o yatağa küs girmemeye çalışmaktır asıl marifet. barışmadan uyutmam ki bir şekilde gönlünü alırım.

2|0
    0|0
    • oldukça güzel bir hayal gücü,keşke kadınların gerçek hayatta böyle düşünebilen versiyonları olsaydı...

• bütün kadınları tanımadan bu düşünceye varamazsınız.. sanki dünyadaki tüm kadınlarla evlenip boşandınız!

Erkekler Ne Diyor 11

• yo küs kalama ona sataşır dudum öerim gönlünü almaya çalışırım :) o zman nikahta verdimiz söz nerde kaldı iyi günd ekötü günde bir yastıkta :) dedik ya :)

2|0
    0|0
  • tabikide hayır bir dargınlıkla yatağını ayıran sonrası hayırlısı olmaz..

1|0
    0|0
  • Dargın olsam bile çocukluğa gerek yok bence. Yatağımı ayırmam.

1|0
    0|0
  • Açıkcası çok kötü bir alışkanlık en ufak meselede bile yatağı ayırınca araya soğukluk girer ister istemez

0|0
    0|0
  • ben uyuyamam hatalı bile olmasam hep ben özür dilerim eşim benim yaklaşmamı küs olupta ne yapayım her türlü onun istedigi oluyor her konuda :)))))))))

1|0
    0|0
  • Küs girmem Yatağa Öğüttür Bu büyüklerimizden Nasihattir

2|0
    0|0
  • Den direk kovarım ben ne gidecem

0|0
    0|0
  • Evli değilim ama ayırmam

0|0
    0|0

• Evet

0|0
    0|0
  • Ben evli olsaydım ve ben haklı o haksız olsaydı yatağı ayırmak yerine acısını yatakta çıkarırdım ondan.:D

1|0
    0|0
  • Öyle çocukça şey yapılmaz

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben ayırmam yatağı o yastığını alıp gitsin :P şaka bir tarafa ne kadar kötü bir günde geçirilse fazla uzatmamak yatağı ayıracak boyuta getirmemek lazım

0|1
    0|0
  • Dinimizce cok yanlis arkani donup yatmak bile izinsiz ese cok gunah kardesim

1|2
    0|0
  • Ben ayırmam döner arkamı uyurum, o istiyorsa gider ama sonuçlarına da katlanır.

1|0
    0|0
  • annemden örnek veriym en küçük bir tartışmada yatağını ayırır 2. günde tartışma devam ederse ve yaz mevsimyse bizide alır ayvalıktaki yazlığımıza gideriz 1 ay dönmediğini bilirim :)

0|0
    0|0
  • Dön popoyu uyu işte.

1|0
    0|0
  • Ayırmam. kıyamam ki.

0|0
    0|0
  • sirtimi doner yatarim

0|0
    0|0
  • küs uyumam hatasızda olsam mutlaka barışırda uyurum

1|0
    0|0
  • eşim boktan sebeplerle yatağını ayırıp,1 hafta yanıma yatmadığı olmuştur..ben hayatta ayırmazdım..

1|0
    0|0
Yükleniyor...