Koltukaltı kokusu hoşunuza gidiyor mu?

Koltukaltı kokusu hoşunuza gidiyor mu? benim çok hoşuma gidiyor özelliklede terliyken biraz beklerim hava almasın diye sonra açar birden içime çekerim tiner çekmiş gibi oluyor çok zevkli :D

Güncellemeler:
ya niye bu kadar tepki verdiniz bu birşeymi benim arkadaşım elini kıçına atıp kokluyormuş AS:DASD

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• ter kisa sureliyken hos kokar zaten. kotu kokmaya baslamasi acil banyo cagrisidir. gogus arasida guzguzel kokar ben severim :) ama arkadasin abartmis. iliskiyi kesmek ya da tokalasmamak lazim onla.

0|0
    0|0
    • öyle ya kötü onun durum :/ bu arada ben 2 günde bir mutlaka banyo yaparım ve banyo yaptıktan sonrada kokuyor nedenki bu arada koltuk altı kılım uzadı biraz ondanmı

• evet ondan.

Kızlar Ne Diyor 9

• tek kelime ile igrenc

0|1
    0|0
  • İğrenç tabikide..

0|0
    0|0
  • igrencinnnnnn

1|1
    0|2
  • Boğulacaksın dikkat et.

0|1
    0|2
  • inanmayın arkadaşlar yalan

0|1
    1|2
  • Çok aşırı ter kokmadığım sürece kendi ter kokumu severim

0|0
    0|0
  • ben de elimi kıçıma sokuyorum sonra kokluyorum. yeminle bunlar olan şeyler yaa ilginç değil ki insan doğası allah burun vermiş koku yetisi vermiş. Napak koklamıyah mı dimi

0|1
    0|0
    • ya evet koklıyak ama ben o kıç meselesini yapamıyom

• kukunuda kokluyomusn :D

• onu pek değil

• anladık yeni ergenliğe girmişsin iğrençsin :DDDDD

1|1
    1|3
  • ben de bir tek ben yapıyorum sanırdım ama ben öyle yapmıyorum canım istediğinde direk kokluyorum açıpkapamadan :D

0|0
    2|2
    • :D ay kızlardamı yapıyor ya ne güzel karım olunca habire koklarım

• ben de elimi kıçıma sokuyorum sonra kokluyorum. yeminle bunlar olan şeyler yaa ilginç değil ki insan doğası allah burun vermiş koku yetisi vermiş. Napak koklamıyah mı dimi

Erkekler Ne Diyor 9

• İğrenç bir şey :( Seni akıllanman için İstanbul'da toplu taşımaya davet ediyorum =\

0|0
    0|2
    • :D zuhaha olmne güzel oluyor ya

• mk ergeni bir bitmedin :D

0|0
    0|3
  • daha neler göreceğiz..

2|1
    0|2
  • Bu olay ne gibi sıçınca sen bişey anlamazsın kokuya bağışıklık kazanırsın sana normal gelir ama dışardan biri geldimi der anasını satayım kim sıçtı buraya anladın mı bunu genelle genelle kullan :D

0|0
    0|0
  • O arkadaşının muhtemelen kıl kurdu problemi var. Ara sıra kurtçuklar atıklarını dışarı atınca, poposuda bu durumda b.k bulaşığı oluyor. Bunu koklamakta ona zevk veriyor.

0|0
    0|1
  • Satıyım sana 3 damlası 5 lira indirim olmaz.

Daha yeni terledim sıcak sıcak.

0|0
    1|2
    • seninkii koklamam ıyy kendiminkini birde güzel kızlarınkini kokluyorum eski sevgilimin koltuk altını yandan koklamıştım bikez fark etmedi

• Sen bilirsin.

• Bir yerlerin büyüyor mu koklarken?

0|1
    0|1
    • yoo

• O zaman sana nikotinde olduğu gibi bağımlılık yapmış. Sık yıkanmadığınız için, o kokuyu sık sık koklamak zorunda kalıyorsunuz. Bu durumda vücut buna alışıyor ve bir süre sonra koklamak istiyor. Kendi isteğinizle sık sık duş alarak bunu engelleyebilirsiniz. Toplumda bu, hoş karşılanmaz.

• tamam saol panpi benim arkdşın durumu daha kötü yukarda söledim güncellemede

• Kendi ter kokum hoşuma gider ama diöerlerinki asla yyyy

0|0
    0|1
  • aynı durum bende çok güzel lan :))

0|0
    0|2
    • aynen çek içine kafayı bul babo D:D

• Arkadaşlar adam doğru söylüyor koltukaltını bizzat kendim kokluyorum :))

• aynen ya yüzde yüz türk kokusu çok güzel

Yükleniyor...