Yürüyüş İçin Uygun Tur Sayısı Ve Saat

Kilom normal ama arkadaşla yürüyüşe başlayacağız. Yürüyüş alanı var bir tur birkaç dakika sürüyor. Neyse sabahları kahvaltıdan önce yürüyelim diyoruz. Faydası olur mu?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• kahvaltı önemli öğündür kahvaltıdan sonra yürümek daha faydalıdır. koşu için 10 dakika ideal olduğuna göre tempolu yürüyecekseniz 15 dakika 3 seans yapın. 5 er dakika dinlenme arası yapın. ama bu dinlenme oturup nefeslenmek değil. vücudunuzu rahatlatmak için açma germe hareketleri yapın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• En ideal yuruyus kahvaltidan öncedir! Tempolu yuruyus en az 45 dk ile 60 dk olmasi lazim vucud isinsin ve calori yaksin 10 dk kosmak ya da yurumek bir pok olmaz.

1|0
    0|0
  • bir kaç dakika olmaz.. saatte 4-6 km hızlarla 10 ar dakika yürümen lazım en az.. onuda normal yürüme hızı ve aceleci yürüme hızı olarak nitelendirebiliriz.. toplamda 20 dakikalık yürüyüş( anlattıgım gibi) sana yaklaşık 100 kalori kaybettirecetir.. kahvaltıda haşlanmış yumurta ve peynir tüket.. protein lazım olacak..

1|0
    0|0
  • Dışarıda yapacaksan en iyi saatler co2 nin az olduğu saatlerde yani erken saatler gün doğumundan biraz sonra başlayıp hava ısınmadan eve dönersen en sağlıklı şekilde yürümüş olursun

1|0
    0|0
  • ben her sabah saat 6 da koşuya çıkarım 30 dakika koşar (yaklaşık 5 km) ama yürüyüş için bir saat uygundur kilo sorununda yoksa iyi olur yürüyüş

1|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce yürümeniz daha iyi olur terleyin bol bol üstünede iyi bir kahvaltı yapın kilo almazsınız aksine kilo kaybediceksiniz ama terleyin kesiniklee :)

1|0
    0|0
  • Yürüyüs ile kilo veremessin,aynı zamanda kondisyonda yapamassın.

Kilo vermek ve nefesinin daha iyi acılması icin tempolu kosman gerekiyor.

Sabah hafif bir atıstırma yap sonra min. 3 km koş.

1|0
    0|0
  • 4 tur yeter bence git gel1 git gel2 dinlen git gel3 git gel4

1|0
    0|0
  • Tabiki olur..tempo aynı ve nefesi alır verriken ritim tutun en az 20 dakika

1|0
    0|0
  • faydası olmaz. ilk önce kahvaltı yap. bol protein ye. şekerden yağdan uzak dur. geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Her zaman sabah saatleri :)

1|0
    0|0
  • olur heraldede gece inebilirsen 12 gibi falan sakin sakin yürüyecen hacı kimsede olmuyo rahat rahat

1|0
    0|0
  • Olur sabah mesai saati baslamadan yuruyus veya kosmak iyidir.

1|0
    0|0
  • amaç zayıflamaksa günde en az 45 dk yüksek tempoda yürümek gerek

1|0
    0|0
  • Sabah erken veya akşam

4-5 tur

1|0
    0|0
  • :p ben çok tempolu yürürüm, saatte mesafede fark etmiyor :p varsa yürümek isteyen buyursun.

0|0
    1|0
  • 30 dakika

1|0
    0|0
  • duvar saati:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tok karnına yürüyüş yapılmaz oyüzden kahvaltıdan önce ideal.birde akşam üstü.bol su için yürürken değil ama sonrasında.kolay gelsin

1|0
    0|0
  • günde 1 saat tempolu yürüyüş yapın :)

ama kahvaltısız sağlıklı olmaz

özellikle beyninin enerjiye ihtiyacı var

zaten saatlerce aç kalacaksın uykuda, kalkınca bir şey yemezsen beyin hücrelerin glikoz eksikliğinden ölmeye başlar :)

1|0
    0|0
    • Kahvaltıdan önce iyi diyen de var sonra diyen de. Yürüyüşe gitmeden önce bir şeyler atıştırdım ondan sonra yürüdüm. Daha geleli 1 saat oldu bir şey demedim

• Gevrek aldım ondan yedim ama o daha çok kilo aldırır gibi duruyor. :) Fazlalığım yokken fazlalık oluşturmasın da :)

• onun yerıne domates salatalık peynır sut gıbı daha faydalı seyler ye daha ıyı olur :)

• olur kesin :) 30 45 60 dk yürüyn seçip

1|0
    0|0
  • Tür sayısı önemli değil 20 dk tut yürü bitince 10 dk dinlen tekrar 20 dk tut devam et :)) bence en iyisi bu

1|0
    0|0
  • Valla ben bilmiyorum ne kadar olcagini ama hergun basketbol sahasunin etrafinda en az 30 tur kosuyoruz.

1|0
    0|0
    • koşmak yormuyor mu? Tempolu yürüyüş daha iyi diyorlar :)

• ooo çok yorucu yaaaa :)) ben 5 tur koştuğumda halden düşüyorum bir de ip atlıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun :))

• Amin. Ama biz alıştık zaten sorun olmuyor. :)

• sabah yürüyüşü sağlık içindir. akşam yemeğinden sonra olan yürüyüş kilo vermek içindir.

1|0
    0|0
  • yürüyüş alanının büyüklüğüne bağlı.

her sabah yarım saat 45 dakika yürüyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Aç olarak spor yapmak faydalı değildir, en azından bir bardak Süt veya bir tane muzla spora çıkın. Sabah erken saatlerde 45 dakika kadar yürüyün. Tempoyu giderek arttırın ve lak lak değil spor yapin :)

1|0
    0|0
  • 6-7 tur yürümeniz ideal olabilir ve hızlı tempo.

1|0
    0|0
Yükleniyor...