Üniversitedeki dersler hakkında?

400 kodlu dersler var, 4. sınıf için oldukları anlaşılıyor. ama sınırlaması yok sadece dördüncü sınıflar alabilirler diye. ön koşulları da yok. 2. sınıfken böyle bir ders alabilir miyim? hocayla konuşucam ama bir sormak istedim şimdiden. bilenler varsa yorum yapsın lütfen.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenim hukuk 3.siniftayken 4.seneden dersler aldi. Ama 2.sinifta alinir mi bilmiyorum. Bolum uniye gore de degisebilir

1|0
    0|0
    • ders zor gibi gözükmüyor ama işte hocaya sorucam bakalım

• attım gitti heyecanla bekliyorum :D

• Olsun iyi yapmissin kafanda soru isareti kalmasin:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yardımcı olmak isterdim de yeni üniversiteyi kazandık :(

Ayrıca böyle sorular sormayın bunları bende yaşayacam soğudum üniden ne zahmetli iş yaw :D :D

0|0
    0|0
    • yok ya bu ders ayarlama işi sıkıcı sadece yoksa çok zevkli :)) bu bile güzel aslında yeni dersler yeni heyecanlar :)

• kazandığın yerlerin kalitesi önemli değil ki istemediğin yere girdikten sonra :/ bence sen ilk önce otur ne istiyorum ben diye iyice düşün :D yılların boşa gitmiş. başkalarının baskılamasına izin verme.

• Ben iletişim istiyorummm sanki annem okuyor bana dediği laf şu '' hangi bölüm kolaysa onu seç zaten sen '' :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• universteye gore degisiyor diye biliyorum. benim univ.de alamiyoz. hos ben alttan derslerle cebellestim hep. hic ustteki derslere sulanmadim.

1|0
    0|0
    • :D biz alabiliyoruz da almak mantıklı olur mu diye düşünmek lazım :/

• o dersi almis ablalarina abilerine sor. kolaysa al. 4 e fazla ders koymaz genelde univler. bir sene az gider gelirsin 4u temizlersen.

• içeriğe kolay gibi gözüküyor ama evet sormak lazım. teşekkürler :)

• çakışmazsa alabilirsin

ben okurken üstten ders alınıyordu halada öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...