Süper kupa maçın da burak yılmaz niye oynatılmadı?

galatasaray fenerbahçe maçı sonunda fatih terim sahaya indiğinde hafiften trip attı. ben nerde yanlış yaptım da bu maçta oynamadım şeklinde üzülüyordu.

Sizce burak yılmaz'a haksızlık yapılmıyor mu?

not: Ben burak ın yerinde olsam muhtemelen ben de surat asardım. eğer sakatlığım tamamen geçmişse, tamamen hazırsam ve oynatılmıyorsam surat asarım. geçen yılın gol kralıyım, şampiyonlar liginde benim sayemde puan ya da puanlar alınmış, buna rağmen 10 dakika bile süre verilmiyorsa surat asarım trip bile atarım.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• burak sakatlığı nedenyle oynatılmadı ve tam olarak iyileşmediği içnde fatih hoca riske etamamek adına oynatmadı ve drogbayı 120 dk oyunda tuttu ayrıca hiç bir oyuncu gs den büyük değildr istediği kadar gol atsın bunu anla kim olursa olsun hazır olmayan oyuncu takımda yer alamaz !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabri Sarıoğlu neden oynamadı veya oynatılmadı bilen varsa yazabilir mi. Pek bilgim yok cezalı ya da başka bir sebep olduğu konusunda.

0|0
    0|0
    • lig maçında olaylar nedeniyle sabri volkan meireles cezalydı..

• Sabri - Volkan ikilisini hatırlarsın.

• Limmm10 ve joshua hatırladım, aynı zamanda Volkan'da bu sebeple oynatılmadı sanırım, teşekkür ederim

• Sakatlıktan yeni cıkmıstı. Riske edilmedi

0|0
    0|0
  • faith terim riske girmek istemedi ondan

0|0
    0|0
  • küsmüş banane banane oynamam demiş.

1|0
    0|1
  • la adam daha birtane hazırlık maçında oynamadı heralde oynamicak formda değil daha

0|0
    0|0
  • sen kimsin la imparatora trip atıyorsun

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    0|0
  • sakatlıktan yeni çıktığı için hazır değildi

0|0
    0|0
    • sakatsa ozaman kadroya alınmıcak. drogba 110 dk da ümit davlaya ve hasan şaş a yalvarıyordu beni çıkarın bittim yoruldum diye orda drogbayı çırakıp 10 dk burakı oynatabilrdi.

• ben sakat mı dedim ?! sakatlıktan çıktığı için yeterli kondisyonu yoktu. ayrıca 1-0 dan sonra neden santrafor oyuna girsin? emre girdi orta sahadaki direnci artırmak için. Ayrıca son dakikalarda fb ceza sahasına uzun oynamaya başladı ve drogba da bir stoper gibi topları uzaklaştırdı.

Kızlar Ne Diyor 4

• Drogba kendini o kadar çok yere attı ki Burak Yılmaz'a gerek yok diye düşünmüştür

0|0
    2|0
  • Haklısın ama biraz olsun Umut'u da düşün,asıl maçlar başlayınca hep Burak olacak bence,Umut'a da yazık.

0|0
    0|0
  • Sakatlığından dolayı .. Tam olarak hazır değildi yani ..

0|0
    0|0
  • Where is Sabri?

0|0
    0|0
Yükleniyor...