Her gün rüya görmeyi nasıl basarıyorlar?

Bende bir tuhaflıkmı var? ben hiç rüya göremiyorum :) bir an aklıma geldide en son ne zaman rüya gördüm diye bir düsünüyim dedim onu bile hatırlayamadım :))) Bazıları var her gün rüya görürler üstelik birde bunun hakkında yorum edinirler sonra herkese anlatırlar :)) bende rüya görmek istiyorum layn :)) bunun bir sırrını cözen varsa anlatsın :))

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Yatmadan önce rüya görmek istediğini bilinçaltına yerleştirmelisin ben rüya görmek istiyorum diye ama gerçekten isteyerek söylemelisin bunu ya da aklına çok takıcaksın keşke olsaydı falan gün boyu düşünüceksin uyuduğun sıradada ister istemez beyin düşünmeye devam edicek buda rüya görmeni sağlıcak.

0|0
    0|0
    • Denicem :))

• Dediğim gibi denersen anlarsın ne demek istediğimi :)

• Denerim :))

Kızlar Ne Diyor 9

• Aslında normal bi' insan her gece bi' kaç rüya görür .Ama rüyada bazı evreler olduğu için normal insanlar rüya evresinde uyanır ve kalktığında rüyasının büyük bi'kısmını hatırlar yalnız bazı kişiler rüya dışı evrede uyandığı için gördüğü rüyayı hatırlayamaz , çok uzun süredir rüya göremiyorsan doktora başvurabilirsin ama bu herkeste olan bi' durum (:

0|0
    0|0
    • Hatırlamak istiyorum ben o zaman onun icin bir care yokmu :) Doktor konusuna gelince en son cocukken gitmistim 7-8 yaslarındayken dahada ugramadım ugramamda :)

• Kusmazsın , heç bi' şeycik olmaz .

• İyi garantiyide aldık denicem bir gün :)))

• bunun sırrı yok genellikle bilinçaltıyla ilgili

0|0
    0|0
  • Mesela ben birgün uzun zamandır hiç görmediğim ama çok sevdiğim hatta aşık olduğum çocuğu rüyamda gördüm. Uyanır uyanmaz hatırladıklarımı gnlüğüme yazdım. Ama şuan rüyanın konusunu hatırlamıyorum.. Unutuyor insan görse bile.D

0|0
    0|0
    • Ben unutmadıgımı biliyorum cünkü hiç görmüyorum :)

• :D:D:D iyi yaz bari ne gördüğünü haha

• Tamam yazarım sana :))) Bir görüyiimde yazması kalsın aman :)

• Ya sen niye kendini üzüyorsun?Rüya yaşadıklarına bağlı bişi mesela sen aç yat yemek görürsün üzme kendini

0|0
    0|0
    • Yasamasına bizde yasıyozda rüyada tık yok :)) Oy oy oy üzülme demis birde :)üzülmüyorum canısı üzülmek için yeteri kadar değerli birsey değil benm icin :)

• ben kabus görüyorum ya genellikle :/

0|0
    0|0
    • en azından görüyon ya bosver ne gördügünü :))

• bi tarafın açık uyu belki görürsün :D

• Hep cıplak yatarım zaten yaz kıs :)) o da yaramaz bana yani :))

• ben daha bugün gördüm

0|0
    0|0
  • İzlediğim filmler ve olaylar rüyama giriyor genelde

0|0
    0|0
    • Cok etkilendigin icindir belki bende o etkilenme olayı 0 ondan olabilir :)

• bende cok gormuyorum.

Gorsem bile unutuyorumm ne gordugumu :/

0|1
    0|0
  • bende her gün görürüm hatta bazı günler 3-4 tane bile görürüm :) bilinçaltının olayları fazla irdelemesinden kaynaklı ve fazla hayal kurmaktan yani en azından ben böyle düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • nispet yapar gibi birde 3-4 taneye cıkarmıs rakamı :)))

• etme etme her rüyam çıkıyo demedim arada bir çıkıyo dedim :) bende teşekkür ederim iyi geceler :)

• :)) olsun hep güzel rüya gör sen :)) sanada iyi geceler canısı.

Erkekler Ne Diyor 3

• Rüya görmeyen insan yok. Her insan, her gece rüya görüyor. Hemde çok fazla sayıda. Sadece bu rüyayı hatırlayanlar ve hatırlayamayanlar var. Sen hatırlayamıyorsun. Hatırlamak için derin uyku saatlerinde uyandırılman lazım. Mesela telefonun alarmını sabah 5'e kur. Çaldığında, uyanmak istemeyeceksin. Çünkü rüya görüyor olacaksın.

0|0
    0|0
    • Ben sabah 5 te zaten uyanık olurum 6 gibi anca yatarım :))

• Ben çok görüyorum

Her türlü

Erotik

Kabus

Normal

0|0
    0|0
    • :) KATEGORILEŞTIRMİSİZ BİRDE :))

• Bilmiyorum. Bende rüya göremiyorum hep karanlık geçiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...