Elmandere teklif varmış sızce gıder mı?

Konyaspor Elmandere teklif yapmış sızce Elmander gıder mı yoksa kalır mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar Elmander artık eskısı gıbı değıl bız Galatasaraylılar bunu kabut etmek zorundayız artık elmader formundan çok uzak ve çok düştü bence gıtmesı en mantıklısı ne Burak ne drogbayı nede umutu kesemez. Giderse hem kendisi forma şansı bulur vede oynar yoksa kalırsa 18lık kadroya alınması ımkansız gıbı. Saygilarim ve Sevgilerimle

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hem bir Galatasaraylı olarak , hem de bir Konyasporlu olarak =) gitmesinden ve gelmesinden yanayım =)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gitsin burda oynayamıyor :D

0|0
    0|0
  • bence gider ama konyaspora degil..

0|0
    0|0
  • iii para olsa

0|0
    0|0
  • Kendisi bilir tabi sonuçta öyle takımlarda daha fazla başarı sağlar bence..

Ben gitmesini istemiyorum ama..

0|0
    0|0
  • elmander bu borumu parayı kım verırse ona gıder:D

0|0
    0|0
  • Ayrılması kendi kariyeri için en iyisi ..

Severim Elmander'i iyi futbolcudur

0|1
    0|0
  • Gidecek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• olimpiyakosa gitmezse kabul eder

0|0
    0|0
  • Aynı parayı alamaz hiçbir yerde.Zor gider bence.

0|0
    0|0
  • Elmander burak yokken drogba yokken tek başına o golleri atardı çok kaliteli bir oyuncuydu ama çok şansızlıklar yaşadı oda baroş gibi bu yaşlara geldikten sonra birdefa sakatlanırsanız geri formunuza çok zor geliyorsunuz şuanda Galatasaraya artık bir katkısı olucağını zannetmiyorum bize çok yardım etti her yolda ama duygusal davranmamak gerek şuanda forvetten çok sol beke ihtiyacımız var ki hakan baltada dün fena değildi hatta iyi işler yaptı ama şampiyonlar ligine yetmez seneyede riera ile yollar ayrılsa iyi olur

0|0
    0|0
  • bırak konyasporu o adam konyaya giderse onun aklını ...

0|0
    0|0
  • Elmander'e, ayrıca Semihe de teklif gönderdi. Elmander'e galatasaray yönetiminin sıcak baktığı da söyleniyor. Gidebilir yani.

0|0
    0|0
  • inşlh gider takıma katkısı yok zaten

0|0
    0|0
  • elmander kasımpaşa gibi süper ligin orta şeker bir takımına gitmeli bence.konyaya gitcegni pek sanmıyom

0|0
    0|0
  • O kadar düşmez ama Türkiye'de ilk 10 hedefi olan herhangi bir takımda oynayabilir. Ayrılması hem takım hem kendisi için en iyisi olur, sezonu tribünde geçirecek yoksa.

0|0
    0|0
  • Elmanderi bir Glatasaray'lı olarak çok severim.Ama gitmesi kulüp açısından daha yararlı.zaten lanet olası federasyon başımıza getirdi ki şu yabancı kısıtlamasını

0|0
    0|0
  • gitti gider

0|0
    0|0
  • Her zaman Drogba olmayacak

0|0
    0|0
  • elmander gitmez

0|0
    0|0
  • gitmesi kendi yararına olur,yoksa 1 sene tribünde oturacak

0|0
    0|0
  • gönlüm gitmemesinden yana ama şu yabancı kısıtlaması gibi saçma bir kural yok mu..

0|0
    0|0
  • gitmesin anasını satım:D

0|0
    0|0
  • Gideri varsa gider abi iye gitmesin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...