Rıdvan Dilmen;Drogba,Galatasaray'a katkı sağlamaz..

Sizce katkı sağladı mı ?

link

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• snijder deseydi tamam da drogba için yanılmış,adam eskisi gibi çok iyi.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 18

• rıdvana karışmayın bu ara :)

0|1
    0|0
  • Rıdvan zaten daha drogba gs'de ilk maçına çıktıktan sonra ben böyle demiştim ama yanılmışım drogba bu haliyle gs'ye çok katkı sağlar diye defalarca söyledi.yaptığı yorumları severek takip eden birisi olarak drogba'dan övgü ile bahsettiğini defalarca duydum bu yorumu yapmasının üstünden aylar geçtikten sonra rıdvan dilmen ile ilgili böyle bir şeyin yapılmasını doğru bulmuyorum

0|1
    0|1
    • arkadaş doğru söylüyor , ntv sporda hatasını daha ilk maçtan sonra kabul etti hemen rıdvan. tamam karakter olarak , baya zayıf bir insan olabilir ama gitmeyin bu kadar üstüne :D

• boş boş konuşanın kim olduğu belli.ben senin adını bile vermeden karakteri zayıf diyerek ona hakaret etmenin kimsenin haddi olduğunu düşünmüyorum dedim ama sen bundan anlayabilecek kapasite de olmadığından benle muhattab olmaya çalışmışsın ona buna sanaldan karakteri zayıf insan diyen kimse o karakteri 5 para etmez insandır.isteyen istediği takımı tutar ya da istediği siyasi partiyi destekler.bu yüzden onun karakterini tartışmak 5 para etmezlerin haddi olmaz.kamuya mal olmuş insanların da

• düşünceleri eleştirilebilir ancak karakterine hakaret edilmez sen önce otur kendi karakterinin kaç paralık olduğunu sorgula ben başkalarına karakteri zayıf diyebilecek kadar kadar karakteri sağlam biri miyim diye iç muhasebeni yap diyecem ama yapmana gerek yok yapmana olmadığın belli.senin gibi karakteri zayıflar benim muhattabım olamaz hadi yoluna defol

• rıdvanı s*kleyen kim la :D konuşuyo konuşuyo ama boş konuşuyo :D adam yerine koyup programlarını bile izlemiyorum :D

0|2
    0|1
  • Bu adamın dedikleri pek tutmuyor

0|1
    0|0
  • yorumcuların hangi dediği tuttu zaten yaa. bir şeyden anlamıyorar. izlemeye gerek yok bence yorumcuları

0|1
    0|0
  • Drogbanın pipisini sevsin o :=)

0|2
    0|1
  • işte DROGBAnın cevabı link :D :D :D

0|1
    0|1
  • hahahaha :D

0|2
    0|0
  • Katki saglamamasi buysa saglayisini dusunemiyorum.

0|1
    0|0
  • Rıdvan hocayı severim baya yorumları güzel hatta en iyi yorumcu bence Türkiyedeki ben galiba bu programı izlemiştim burda yaşından dolayı Drogbanın katkı sağlıyamayacağını düşünüyordu

0|0
    0|0
  • 35 yaşında Türkiye'ye gelen her oyuncu için aynı yorum yapılırr.Bu Drogba bile olsa farketmez ama bir gsli olarak beni bile şaşırttı.

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen bir çok defa yanıldığını itiraf etti , Bence en doğru en seviyeli yorum yapan yorumcu , ama fenerbahçeliği kimliği özellikle GS'lileri ön yargılı baktırıyor

0|0
    0|0
  • Bi fenerbahçeli En fazla bu kadar rezil edilir Galiba :D

0|0
    0|1
  • 0|1
    0|0
  • harcanıyo sizde bu sene ya ocakta ya sonunda kaçar rahat ol

0|0
    0|0
  • ya katkı sağlamadı bu kadarkatkı sağlasa neler olur artık 7 kupa alırdık

0|1
    0|0
  • Daha ne yapsın gelir gelmez 3 kupa :DDDD

0|1
    0|0
  • Rıdo alışıktır g*t olmaya, kanında var ne yapsın :)

0|3
    0|1
Yükleniyor...