Unutmak için daha ne yapmak gerek?

Unutmak için herşeyi yaptınız hatta onunla ilgili her şeyi ortadan kaldırdığınızı düşünün. Unutmaya hazırsınız. Alışmaya da başladınız. Sonra tekrar rüyalarınıza girmeye başlıyor ve başa sarıyorsunuz bir yandan başkasını kullanıp kendinizi kandırmak istemiyorsunuz.. Unutmak için daha ne gerekli?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• mutlu olmanın merkezine kendini yerleştirmen gerek. onsuz değil sensiz mutluluğun olmadığını bilmen gerek.

2|0
    0|0
    • onsuz mutluluk değilde bu artık bağlılık gibi.. düşündüğünde sadece boşlukta kalmak gibi

• herşey olsunda bu rüyalar olmasın bee

1|0
    0|0
  • sendemi benim gibi düşünüyorsun ? şuan kimle geziyor kimle mesjlaşıyor kime sarılıyor kimi öpüyor.. ve kimle yatıyor :(

0|0
    0|0
    • şuan programının çok yoğun olduğunu biliyorum asıl soru bir sonraki ona nasıl hissettiricek? Beni aratıcak mı.. ya da benim kadar unutmayı istiyip sindirmeye çalışıcak mı..

• seviyorsa arar

ama unutması gerekiyorsa unutabilir aranızdaki meseleye bağlı

• zaman gerekli tabi başka türlü unutamazsın ki... başka sevgili yapsan da unutman kolaylaşır fakat o da karşındakine zarar verir bence kendin için değil karşındakine saygıdan dolayı bunu deneme sakın...

0|0
    0|0
    • ne kadar zaman geçti bilemezsin,alışkanlık olmadı değil. Ve birinin gelip unutturması gerek ben kullanmadan haklısın

• iyi hadi bakalım bol şanslar bakalım kim seni senden alacak :P

• bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Başkası seni belki ondan daha mutlu edecek belki o unutturacak ne biliyorsun?

1|0
    0|0
    • bu başkası bir an önce gelmeli,zaman aktıkça insanın karamsarlığıda artmıyo değil

• haklısın değer verseydi şimdi farklı olurduk. Ben en sevdiğim şarkıları o da sevdiği için artık dinlemez hatta nefret eder oldum ve adele dinlemiyorum :(

• hahaha:) geçiyor zamanla herşey geçiyor..

• karşına daha iyisi çıkana kadar unutamazsın

1|0
    0|0
  • unutmak istiyorsan her turlu unutursun. unutmak ıstemeyenler unutamaz.

0|0
    0|0
  • Kıyamam :( Zamanla o rüyalar da gidecek.

0|0
    0|0
    • umarım yakında giderler.Yoksa Sil Baştan'daki gibi anıları sildirmem gerekicek :)

Yükleniyor...