Adınızı cıkarsalardı ne yapardınız ?

eski sevgilim benim evime gelmişti ben onla sevgiliyken öpüp oksadık birbirimizi ama hiç ileri ileri gitmedik şimdi gitmiş herkese ben onu arkadasın dan yaptım falan demiş yani benle ilişkiye girdiğini söylemiş mahalle adımla calkalanıyo sizin basına böyle bişey gelseydi ne yapardınız ? adınızı nasıl temize cıkarırdınız

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• al iste yapmasaydın kardeşim ya ben bir kızın elini tutmaya çakinrken mellet ne yapıor ya çıkartamazsın yapmışsın zaten ki şeytan auymayın ya vala sinir oldum ya

0|2
    0|0
    • Yaşamışlar evet ama olmayan bir şeye iftira atmış, arkadan yapmamışlar. He yapmışlar bile ise bak sen demişsin kızın elini tutmaya çekiniyorum o ne şerefsizlikler yapıyor sanki o çok temizde adını çıkarıyor

• yapmamalıydı fikrimce ama kişinin özel hayatı bir şey deme hakkımızda yoh

Erkekler Ne Diyor 12

• herkese güvenip hayatına sokarsan işte böyle hayatına sokar o da senin. ders olur sana bir daha böyle adamlıktan nasibini almamış insanları hayatına sokmazsın. insanların ağzı torba değil diye boşuna dememişler. Türk milleti özellikle erkeği bayılır milletin bacısı hakkında dedikodu yapmaya ama iş kendi bacılarına gelince hepsi aslan kesilir.ya sabredip insanları takmamayı öğreneceksin ya da o diyardan gideceksin. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • yorumunuz yanlış bence ve yarın sizin başınıza gelmeyeceğinin garantisi yok. zaten o kişinin adam olmadığını bilseydi tabiki hayatına sokmazdı .sonuçta ve belki o kişi gerçek kimliğini sakladı bilemeyz dimi neden hep mağdur olanı suçlu buluruz bunuda bilmyrum

• Bi daha kimseyle öpüşüp kendini okşattırmazsın işte .

0|0
    0|0
  • Doktordan anüsüne penis girmemiştir ve bakiredir diye rapor alıp çoğaltır her apartmanın girişine ve otobüs duraklarına asardım. Sonra dava açıp tekzip kararı aldırır tüm ulusal gazetelerde tam sayfa yayınlatırdım raporu. Bu nasıl soru a...na k...yim :)

0|0
    0|0
  • ya evleneceksin ya da onu mahallenin ortasında vuracaksın lafı sözü çıkaranı yoksa temizlenmez.

0|0
    0|0
  • eee arkadaşını iyi seçemezsen olacağı bu işte.

0|0
    0|0
  • Duyma görme her şeyi zamana bırak

0|0
    0|0
  • Adını değiştir

0|1
    0|0
  • sen kendinin ne olduğunu biliyosan sıkıntı yok sen kendini bil yeter başkasının ne dediğini takma ;)

0|0
    0|0
  • ALLAHA HAVALE ET

0|0
    0|0
  • Başka yere taşın.

0|0
    0|0
  • sende gay olduğunu idda et poposuna şişe sokmamı istedi de :)

0|1
    0|0
  • Kendini hayır işlerine ada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• adını temizlemek ne yahu git şikayet et o zaman kuyruğunu kıstırıp kaçar zaten bu tip insanlar dolu sadece cinsel yönden değil her yönden atıp tutan şikayet et bak bakalım o sesi çıkıyo mu bir daha

1|1
    0|0
  • adını temıze cıkarmak ıcın o cocgugun yalan söyledıgını ıtıraf etmesı gerekıyor ama buda neredeyse ımkansız o muhitten taşın derim

0|1
    0|0
  • yapmadıysan böyle bişey çağır mahallenin ortasına ağzını yüzünü kırdır görsn iftira atmak ne demekmiş

0|1
    0|0
    • yapmış zaten ha hiç birşey olmamış olsa tam sen haklısında haksız yani bir kız gitmemeli erkeğin evine hiç birşey yaşamamış olsa bile o evden çıktını görsünler adın çaıkar

• bunu bana söyleme konu ben değilim ki

• Benim ddusuncem oyle. Her gordugunuz kisiyi adam zannediyorsunuz.bu konuda bir kadin daha secici olmali ve bir erkekle sevgilinde olsa bir evde yalniz kalmamali. Kocan degil biseyin degil niye kullandirtiyosunuz kendinizi. Tecrube yedigin kaziklarin toplamidir.benimde hayatima eden insanlar oldu ben dersimi aldım o yuzden soruyu sorana oyle bir cevap verdim.

• evden çıkma

0|1
    0|0
  • Şirifsiz oğlu şirifsiz zora gelince saçmalayan insanlardan nefret ediyorum. Şikayet et evet evet hapis cezası bile var.

1|1
    0|0
  • iste tam olarak bu bosbogazliklari ve gol attim diye hava atma meraklari yuzunden kizlar neden vermez diye maniler siirler sarkilar diziyo erkekler.

kolay gelsin canim. muhafazakar bir uerde yasiyosan isin zor. basini dik tut ve kesinlikle reddet. terbiyesizlikle sucla. ve eli kolu rahat durmadi hic saygili degildi bende cok namuslu oldugumdan onu terkettim havalarina yat. soguk ve ulasilmaz ol ona karsi. bocekmis gibi davran hatta. kisacasi insanlarin akillarinda soru isaretleri olustur.

terkeden oyduysa naparsin bilmiyom.

0|0
    0|0
  • çamaşır suyuyla yıkardım ya temize çıkarmak nasıl bir sözdür kiii sen bir hata bile yapmış olsan o haltı yemiş bile olsan kimseye hesap vermek zorunda değilsin ama keşke hiç yapmamaış olsaydın temiz olsaydın.ama şunu biliyorum ki başıma böyle bişi gelse herkesin önünde onu ya rezil ederdim ya da vururdum benim bu adını temizlemek değil ama karaktersiz insanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Git şikayette bulun ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...