Fatih Terim'in konuşma şekline sizde gıcık oluyor musunuz?

İmparatoru çok seviyorum ama konuşurken çok yavaş konuşuyor haliyle bazen ağzına bir tane patlatasım geliyor :)

Heralde sabırsız olduğum için böyle,Galatasaraylı olarak sormak istemezdim ama cidden merak ettim:)

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir camiaya yön veren adam konuştuklarına dikkat etmeli ve mecburen düşünerek konuşuyor. Maç önceleri maç esnasında ve maç sonrasında sürekli stress yaşayan biri

1|0
    0|1
    • Bugün bu 3 mü oluyor ne tembihlendiniz mi acaba :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 18

• fatih hoca çok hırslı bir adam , aynı mourinho gibi, hırsı yüzünede hareketlerinede konuşmalarınada yansıyor, bu kupa onu kesmez mesela emin olun bu kupa onun için bitti yok artık, şimdi millete fırça atıyordur daha hazır değilsiniz daha çok maç var kupa alcaz hadi diye :D

1|1
    0|0
  • tarzı değişik

1|0
    0|0
  • adam tane tane düşüne düşüne konuşuyo öyleleri çok akıllı olur mantıklı konuşur belli ediyor kendini direk imparator

1|0
    0|0
  • şşşş ağır ol :)

1|0
    0|0
  • Adam düşünerek konuşuyor. Ne dese olay yapacak gazeteciler var. Telegolde attığı fırçayı hala unutmadım. :) link

2|0
    1|0
  • adam karizma ya link

2|0
    0|0
  • Futbolun içindekiler siyasetin içindekiler genelde öyle konuşuyor ya da bana öyle geliyor..

1|0
    0|0
  • Fatih terime normalde de hiç sevmem zaten konusmasına falan gerek yok ama bir hareketınden dolayı sempatım olusmustu o ayrı ..

1|0
    0|0
  • impatorda seni cok seviyomu :):):)

1|0
    0|0
  • ben bjkliyim ama imparator sevilmezmi :)

1|1
    0|0
  • Aman yanlış bir şey söylemesin diye kendimi yırttığım oluyor, çok severim kendilerini :D

1|0
    0|0
  • hayır bayılıyorum.

sen ne biçim gassaylısın? :)

1|0
    0|0
  • Sen nasil konusuyorsun?

1|0
    0|0
  • karizma İMPARATORE

1|0
    0|0
  • Mimikleri çok güzel ... :)

1|0
    0|0
  • Ne anlattığını anlamak için özetlere bakarım bazen :)

ama imparator candır<3

1|0
    0|0
  • Fatih Terimin herşeyine gıcık oluyorum :)

1|0
    0|1
  • kasıntının teki nolacak

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• sinir olmuyorum ama biraz daha hızlı konuşsa memnun olurum ne öyle ya iki saat mıymıy mıy. amaa onu çok sevıyorumm yaşasınn İmparatorrr

1|0
    0|0
  • sempatk adam yaa :D

1|0
    0|0
  • o değil de mimikleri çok komik.bir dakika da anlatacağını o mimikler sayesinde 1saate çıkartıyor:))

1|0
    0|1
  • sen sadece sev sakin-sakin

1|0
    0|0
  • Fatih Terimi ,Fatih terim yapan konuşmasi zaten

düşünsene hızlı bir şekilde konuşan F.T garip gelmezmi?

1|0
    0|0
  • Hayır ..

Konuşmasına , duruşuna bayılıyorum...

1|0
    0|0
Yükleniyor...