Ne anlama geliyor bu? ne yapmalıyım?

5 gün önce ilgisizliğimden dolayı (sadece bir gün ilgisiz davarndım oruçlu olduğum için. iftar saatinde artık başım dönüyordu ve normalde günde 2-2.5 paket sigara içerim) şikayet eden sevgilimle tartıştık. ertesi gün açmadı telefonumu. sonraki gün de ben aramadım. öfkeli olduğu için. sonra konuştuğumuzda bana bir süre düşünemk istediğini, onu önemsemediğimi söyledi. konuşmanın sonunda da ayrılmak istiyorum deyip konuşmayı bitirdi. ben de onda biraz düşündüğünde beni seviyorsa konuşarak çözebileceğimiz bir sorun bu dedim. çünkü geçmişte böye bir şeyden şikayet etmiyordu.

bende bir kaç eşyası var. bu gün bulunduğum şehiregliyor. sabah aradı. gayet yumuşak bir ses tonuyla halimi hatırımı sorup kartı nı (faturlarını ödemem için vermişti) evinin önündeki bakkala götürmemi istedi. kaçta geleceğini falan sorduğumda sen ne kadar çabuk geitrirsen o kadar iyi deyip cevaplamadı. şimdi sizce ne yapmalıyım? barışmak istese görüşmek isterdi. görmek istemediği eski sevgilisini (sevmiyorsa neden sevmediği bir adamla birlikte olsun) ayağına çağırması ( yaklaşık 50 km gidiş geliş) beni kullanması olmuyor mu? ne amacı var ne yapmalıyım bilemiyorum.

Güncellemeler:
üşendiği için beni ayağına mı çağırıyor yoksa gerçekten ilgilenip ilgilenmediğimi mi test ediyor?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• silmiş seni.. eminim başka biri de var... en güzel olanı yap... al kartını hadi naş de..

0|0
    0|0
    • yani bu üşendiği için beni kullanıyor demek mi oluyor?

• yani.. taa evine ayağına çağır.. sonrada afedersin ama bitarafının kalkıklığıyla bakkala ver ben alırım de.. ben yerinde olsam arar sizin oraya gelecek vaktim yok işim çıktı bizim sokaktaki markete birazdan bırakıyorum gelir alırsın derdim .. kanka alınma ama valla çok bozuldum yaa.. hakketten terbiye sınırlarını zorlayan bir hareket yani.. bir laf edicem sana ayıp olcak..

• (: teşekkürler

• git ve birlikteliğiniz konusunda sözü ona bırak içini dökmesine fırsat ver sen hiç konuşma bak bakalım sendenmi yoksa ilgisizliğindenmi bıkmış ya da başka bir şeymi var açılırsa anlarsın savunmaya geçersen iş biter...o hala seni düşünüyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...