Suçlu o ama ben arıyorum yanlış mı?

Benı çok üzdü terketti kaç kere barıstık ama onu merak ediyorum ıyı olmasını ıstıyorum.o benı hıc aramadı.ama ben merakımdan aradım açmadı. Iyı ya da kötü neden bir şey söylemiyor?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bırak ne hali varsa görsün.siz kadınlar size değer vermeyen sevginizi hak etmeyen kişiler arkasından ağlamayı ne kadar çok seviyorsunuz oysaki sizin için ölebilecek erkekler varken neden beş para etmez adamlarla uğraşıyorsunuzki? şöyle düşünün sevginiz hak eden biri olsaydı şu an yanınızdamı olurdu yosa ayrımı?

madem seviyordu madem sevginize güveninize layıktı neden saçınızdan tutup nikah masasına oturtmadı sizi?neden kendine eş yapmadıda siz terkedip gitti? siz kullanmasımı hoşunuza gidiyor yoksa ciğer beş para etmeyen adamalara karşımı ilgi duyuyorsunuz?

bu söylediklerim sadece sizin için değil tüm bayanlara yönelik algılayın lütfen.

sizi sevginizi hak etmeyen birini hayatnızdan öyle bir silinki öyle bir tekme vurunki hayatınızda yeni açacağınız sayfada izi bile olmasın...

onu umursamamak ondan alacağınız en büyük intikam olacağı gibi sizinde onu unutmanızdaki kolaylık olacaktır.

mutluluk yol arkadaşınız olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizin içinizde vicdan var,halen yaşanmişlikların hatırı var.Ama onda yok...

Sizin merak etmeniz doğal,sizin kaygılanmanız doğal,fakat o karşinizdakı sevgıdede verıcı degıl,saygıda da...Dolayısyla düşünmeyi bırakın...

HAYATI OLAĞAN AKIŞINA BIRAKIN derim

1|0
    0|0
  • Merhaba Güzel insan; sevgililik hayatımızda suçlu aramak bataklıkta sinek aramaya benzer. Yani ortada bir ilişki var ise her iki tarafta %50 hatalıdır. Yapıcı olmak istiyor isen zamana bırak. Eğer gerçekten seni sevdi ise sana geri dönecektir. Onun haricinde ne kadar çabalarsan o kadar kendini üzersin. Bak önüne ve yaşa bütün güzellikleri gönlünce..

Sevgi ve mutluluk seninle olsun...

2|1
    0|0
  • aynı derdi ben de yaşadım.

sen kızdığında affedebiliyorsun. çünkü sevgin ağır basıyor. çünkü onu görmeyince daha fazla üzülüyorsun.

ama karşındaki görmeyerek kendisine işkence etmiyorsa umurunda değilsin. biliyorum bunu kabullenmek çok acı ama durum böyle. elini ayağını çek. muhtaç değilsin. acı çekiliyor. herkes çekiyor. hayatında eksiklik oluyor vs vs. ama kafan rahat olacak inan bana. ve ne zaman onu unutacaksın. başka birilye gerçekten mutlu olmaya başlayacaksın. o gün işte bu telefonunu açmayan sevgilin kendinde bir kötülük enerji düşmesi hissedecek. çünkü ona bu güveni senin sevgin veriyor.

1|0
    0|0
  • link :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü seni umursamıyor , istemiyor ..

Gizli düşme üzerine o adamı düşünme artık ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...