Yazın sıcak suyla mı soğuk suyla mı duş alırsınız?

Yazın sıcak suyla mı soğuk suyla mı duş alırsınız ?

Anketi oylarsanız sevinirim :)

• Soğuk
    A seç
  • Sıcak
    B seç
  • Ilık
    C seç
  • Musluğun keyfi bilir !
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
66|93

En İyi Erkek Görüşü

• Kombin bozuk 2 dk sıcak akıyor 1 dk ılık 4 dk soğuk, musluğun keyfi bilir dedim :((

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 92

• yaz kış ateş gibi suyal duş alarım :) nedendir bilmem çok sıcak suyla duş aldımda değişik duygular oluyor bende sizdede olurmu ?

0|0
    0|0
  • kaynar şekilde duş alırım hatta içeri de suyun sıcaklığından nefes bile zor alırım biraz manyağım galiba :D

0|0
    0|0
  • Böyle bir konuyu gündeme taşıdığın için gerçekten teşekkür ediyorum. Umarım gençlerimizin aydınlık yolda emin adımlarla ilerlemesi için bu bir başlangıç olabilir. Soğuk seçeneğini işaretlemeyi uygun gördüm. Kışın da soğuk su ile duş alırım.

0|1
    0|1
  • hemen hemen herkes soğuk su demiş soğuk suyu basacan üzerlerine it gibi titremezlerse bende bişey bilmiyorum ha :)))

1|0
    0|0
  • Ilık

0|0
    0|0
  • ilk başta ılık sonra soğuk salonda özellikleee soğuk suyla son anda duş alırım terimi akıttıktan sonraa

0|0
    0|1
  • ılık ve sıcak su dururken soğuğun altına neden gireyim, madem soğuk su merakı var insanların kombi niye taktırıyorlar :D otursunlar soğukta

0|0
    0|0
  • ılık su tabi

0|0
    0|0
  • soğuğu açıyorum her türülü

coxxxxxxxx

0|0
    0|1
  • ayda bir ıslak mendille

0|2
    0|0
  • soğuğa yakın ılık :D

0|0
    0|0
  • Bazen ılık, bazen soğuk suyla, o anki ruh halime bağlı.

0|0
    0|0
  • Yansam pişsem de soğuk suyla duş alamıyorum ben ya.Her daim sıcağımtrak ılık su ^_^

1|0
    0|0
  • soğuk suyla duş alırsanız gözeneklerin açılmasına fazla yardımcı olamayacaktır. Gözenekler açılmaya açılmaya vücut terle toksinleri atmakta zorlanacak en ufak bir soğuk havada ani ateşli hastalıklar grip gibi rahatsızlıklara yakalanma riski çok yüksek olacaktır.

Pr Doc Doktor OLMAYAN Gitarist :D

0|0
    0|0
  • ılık suyla alıyorum duştan çıkarken soğuğa çevirip öyle çıkıyorum duştan

1|0
    0|0
  • soğuk suyu hiç sevmem sıcak ya da ılık

0|0
    0|0
  • Musluğun keyfi bilir

0|0
    0|0
  • Sıcaktan başlayıp yavaşça soğutmak , duşun sonunda da 3 saniye buz gibi su ile duşu bitirmek en iyisi . Son 3 saniyelik kısım kan akışını hızlandırıyor enerji veriyor

0|0
    0|0
  • Yaz kış farketmıyor bende. Devamlı ılık suyla yıkanırım

0|0
    0|0
  • çook bunaltıcı sıcak olmadıkca ılık

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    72

Kızlar Ne Diyor 66

• soğuk su sıcak yaz havasında vücudu dirileştirir sıkılaştırır neden çünkü yazın sıcakta vücut nemleniyor sarkıyor sıkılığı diriliği gidiyor gidip de birde siz sıcacık hamam gibi suyun altına girerseniz hayırlı olsun erken yaşlanmanız :)

0|1
    0|0
  • Önce sıcak,sonra ılık en son soğuk.

Hep bu sıra ile.

1|1
    0|0
  • yaz kış kaynar su ile

0|0
    0|0
  • ılık su ile

0|0
    0|0
  • Bize soğuk işlemez gardaş :D A didim

0|1
    0|0
  • ılık ama daha çok soğuk gibi

0|0
    0|0
  • Yaz kış soğuk suyla. Zor hastalanırım zati, bunun nimetlerinden faydalanıyorum direkman :)

0|2
    0|0
  • ılık su ile

0|0
    0|0
  • yaz kış ılık suyla

0|1
    0|0
  • ılık suyla yıkanırım. Sogukla yıkansa havaya sıçrıyo kız insan :) e sıcaklada zaten yıkanılmaz

0|1
    0|0
  • Yaz kış soğuk, soğuk su cildi güzelleştirir tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • çok soğuk iyi değil karın ağrısı yapıyo bnde biz 10 lt lik pet şişelere dolduruyoz balkonda ısınıyor :D

0|0
    0|0
  • Ilık yaz kış

0|0
    0|0
  • Soğuk açarım önce baya kendime getirir beni. Sonra ılığa çeviririm. En son çıkmadan saçlarımı tekrar soğuk suyla durularım.

0|0
    0|0
  • Ilık ama bazen buz gibi suyla duş aldığımda oluyor.

0|1
    0|0
  • Ilık suyla duş alırım

0|0
    0|0
  • Ilıkımsı soğuk :)

0|0
    0|0
  • ortaya ayarlıyorum yavaş yavaş soğuğa doğru açıyorum kışın da tam tersi

0|0
    0|0
  • Soğuk suyla

0|1
    0|1
  • Yazin kışın fark etmez soğuk duş vazgecilmezimdir. Vücudu dinç tutar. Ayy terim onu ben çok sevimli

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...