Galatasaraylılar ne yaparsanız yapın psikolojik üstünlük hala Fenerbahçe de yalan mı?

bizi geçmeniz için önce 6-0 sonra aradaki 10 yılı kapatın 12 galibiyetlik üstünlüğümüz var. psikolojik üstünlüğümüz devam etmiyor mu? gene ballı drogba attı bizim çok net pozisyonlarımız vardı dünkü maçta

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• hahahahahahahahhahahaahahahahahhaahahhahahaahhaahahh

3|0
    0|0
    • neresi komik

• etmiyorum zaten

• tipik fenerli iste :D

hepiniz aynisiniz :D

Erkekler Ne Diyor 25

• tartışılır

0|0
    0|0
  • YALARIM

:)

3|1
    2|1
  • Kızım futboldan anlamdığın belli sizin bize karşı sadece aramızda yaptığımız maçalrda üstünlüğünüz var siz bizi yenin orada sorun yok biz kupaları almaya devam ediyoruz.bu arada 7-0 diye bir skor var 7 oyuncuyla alınmışi 1911 ...

1|0
    0|0
  • Yav he he.. Bugün ülkesi için bir araya gelmiş Galatasaraylılarda Fenerbahçelilerde bunu şu an çok takıyorlardı :)

1|0
    0|0
  • psikolojik stünlük ne alaka :D sanki şampiyonlar ligi kupasını aldılar.

2|0
    0|0
  • Haklısın tatlım psikolojik üstünlük hala bizde ama dün maalesef hiçbir varlık gösteremedik. Kalecimize dua edelim o olmasaydı fark bile yiyebilirdik.

1|0
    2|1
  • elinize kupa veririm bizim müzeden ama genede oynamayı bilmezsiniz onu saksı zannedip içine çiçek ekme olasılığınız % 100

0|1
    0|0
    • asıl dalga geçilecek sizlersiniz

• net pozisyonları varmış... he canım biz de orda ot yiyoduk dimi hiç oynamadık gol de kendiliğinden oldu.

0|0
    0|0
  • Ballı mı ? Drogba'nın yaptıklarını yapabilecek futbolcu var mı fenerde ?

Siz 6-0 derken bir bakmışsın Galatasaray 4. yıldızı takmış..O zaman gel psikolojiden konuş..

0|0
    0|0
  • Haklısın hiçbir zaman Fenerbahçenin önüne gecemiyecekler. !

1|0
    2|2
  • tamam len siz büyüksünüz hadi bitin artık sanki her sene 6 tane atıyo gibi konuşuyosunuz.Bizde sizi 7 tane atmıştık ama hiç söylememiş bile hiçkimse bak renktaşlarıma bak ne kadarda mütavaziler :D

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama yalan konusmaya gerek yok şuan için tüm üstünlükler galatasarayda adam akıllı bir oyun planı olmadığı sürecede galatasarayda olacak

0|1
    0|0
    • hadi canım sen mi fenerbahçelisin drogba golü balla attı şans işte

• ya bala attı diyonda ilk 90 dakika rakip kaleyi görebilmişmiyiz söylesene bana adamlar akın akın geldi iyide top oynuyolar biz öyle aldığımız topu degajla dikip aptalça pas hataları yaptığımız sürecede sonuç böyle olacak.

• Abi drogbadan bahsediyoz burda fıfa 2007 de azmı oynardım chelsea alıpta admı mourinho istiyor .

• Yazık la kimin çocuğuysa

0|1
    0|0
  • doğru doğru sen kendini öyle avut psikolojik üstünlükmüş biz sizden kupa almaktan bıktık siz pisikolojik üstünlük demekten bıkmadınız.

0|0
    0|0
  • Yenseydiniz yine böyle şeyleri yazıcakmıydın peki ?

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ay gidişine :)) nasıda avutuyorlar Galatasaray 4. yıldız da görüşmek dileğiyle :)

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • allahım yaaa daha 6-0 dalar :D :D :D :D ASD:FG

0|0
    0|0
  • yav he he tamam sizde üstünlük

0|0
    0|0
  • komplekslerinizin esiri olmuşunuz

0|0
    0|0
  • şuan yaptığın kendini avutmaktan başka birşey değil galatasaray sizden herzaman iyi olmuştur olmayada devam ediyor :D:D

0|1
    0|0
  • ergen holi :D

he gurban he,ondan...

3|1
    0|0
  • holigan vol

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hey ALLAH'ım hııı öyle öylee :D

1|0
    0|0
  • kandırın knedenzi fenerliler böyle yenildnz işte daha neyn tribi yk üstnlk varmş :D

0|0
    0|0
  • Gizli abla ne sıkıntı yapıyosun ya tamam haklısın sakin ol ...

link

0|2
    1|1
  • link dediğin durum bu

0|0
    0|0
  • gizlicim sen kendini 6-0 larla avutmaya devam et.

0|0
    0|0
  • Ne cektin be fake:)

7 0 la herzaman üstün galatasaray

Simdi üstünlük kimde anladın :)

Cokmu ictin dün sen ahahah:)))

0|0
    0|1
  • Dostum bu söylediğinin olduğunu hiç sanmıyorum Galatasaray'ın üstünde ki tek psikolojik baskı ezeli rakibiyle oynuyor olmasıdır Fenerbahçe'nin şu an ki durumu yerlerde bence dükü hatalarından sonra bunu anladım tekrar toparlanması içinde yapılacaklar belli ama bunların gerçekleşmesi de şu aralar biraz imkansız üstelik geçmişteki6-0 ilk maçta ki oyuncularla hem Fenerbahçe de hem de Galatasaray'da dağlar kadar fark var

0|1
    0|0
  • Muslera da ballı de mi ? :D yoksa bir sürü atardınız gol :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...