Ne istiyor bu insan benden?

Lütfen yargılmayın ben hatalıyım taa bu ilişkiye başından başladığım için.uzun oldu ama Allah rızası için okun

ben çok kötü kandırıldım.iki senelik bir ilişkim vardı.sevgilimin evli olduğunu 3 ay önce öğrendim.zaten bir sürü sorun yaşadık ayrıldık.sonra eşinden ayrılcağını bu evliliğin sürmeyeceğini bana biraz zaman ver dedi.neyse asıl konuya geliim.bayramın 2. günü tatile gidelim dedi.evede iş için ist.dışına gidiyorum demiş.kadın buna trip atmış belli herşey güzel giderken bu evdeki kadını aradı mavi boncuk dağıtıyor.yine sustum çocuklarını sordu.sustum oturdum.sonra birşey için masadan kalktım bununda elinde telefon ben yanına gidince birden ekranı kapattı biri ile mesajlaşıodu.napıosun dedim.evdeki tribe girmiş onla mesajlaşıom dedi.neyse bende sustum maymunluklar yapıoo çekiştiriyor beni gel işte lunaparka gidelim falan filan.döndüm dedimki benim yanımda yapma o dedin bu dedin ayrılcam dedin sustukça genişliği ele aldın sen dedim.neyse bu döndü sen bana trip atamazsın dedi kalk gidiyoruz otele eşyaları toplayıp dönüyoruz dedi.ben yine sustum yapma dedim etme dedim gitmeyelim dedim.yok sırf gidicez dediği için gidicekmişiz.bu yapıklarına çok pişman olucaksın dedim.beni tehtitmi ediyorsun dedi.yok dedim kendi içinde pişman olucaksın dedim.oda onun sorunuymuş.bana çok hakaret etti.onun için önemsizmişim.çocuklarının üstüne yemin etti gidicez bu akşam diye sen çocuklarımdan değerli değilsin sen hiçkimseden değerli değilsin diye.yine sustum dönerken biraz ağladım feribotta.oda uyudu.sonra beni eve bıraktı gece üçte.ve artık tek kelime konuşmadım.dün akşamda aramış beni telefonumda bazı sıkıntı oldu gelen aramaların hepsi engellendi bir mesaj gelmişti onu düzletirken aramış onu engellediğimi sandı bana aşmışsın kendini yazdı bu ne demek dedim beni engellemişsin dedi.bende yine insanca davrandım dedim böyle böyle oldu tek sen değil bütün gelen çağrılar engellendi.sonrada bana abuk subuk şeyler yazdı.keyfin bilir sen bilirsin bende yedim gibilerinden.ya bir canım kaldı artık ne istiyor bu insan benden

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yazık bu yaşa rağmen hiç tecrüben yok,

0|0
    0|0
    • ne yazıkki bazen yaşın olsada insan yaşadıklarını kestremiyor

• tecrübe kazandırmak lazım sana bu konularda

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle sen bu adamdan soğumuşsun,adam önce karısını senle,senide senin yanında başkasıyla aldatıyor sanırım,birden sinirlenmesi suçunu örtbas yapmak için,bu tip insanları yanından silip atacaksın,arızalı tipler bunlar,kendini kullandırma,

0|0
    0|0
  • nerden dönersen kardır hatanın

0|0
    0|0
    • yok herşeyi bitirdim kafamda kimseyede anlatamadım gelip burda sordum napim

• ya o kadar uzun yazmıssın okudum ben sana tek kelıme yazıyorum oyle pıslık bır adamdan hayır gelmez senınde yaptıgın dogru birşey degil ya neyse evli oldugun ogrendıgınde bıtırmen lazımmıs oyle kişiliksiz birinden ne beklersin bak hem ne demiş büyüklerimiz yuva yıkanın yuvası olmazmış hiççç ugrasma bile bunla

0|0
    0|0
  • Hak ettiğini bulmuşsun bacım inşallah daha da beter olursun

1|0
    0|0
    • darısı başına

• ben bunu tasvip etmiyorum neyse bela okumak iyi birşey değil ben rabbime sığınıyorum

• Rabb'inin sana yapma dediği bir işi yapmışsın artık iş işten geçmiş Rabb'ine baştan sığınacaktın tövbe edip bir daha aynı hatanı bir daha tekrarlama

• ne güzel anlamıssın her şeyi iste bide bastan oku baskasnın hikayesini okurmuscasına napman gerketigini o zaman cozuceksindir bence

0|0
    0|0
  • böyle bir insana insanca davranmak hata olmuş. Ne olursa olsun kendini ezdirme ve ona ite davranır gibi davran. Hani derler ya kaçan kovalanır diye ne kadar seversen sev ama asla taviz verme ona

0|0
    0|0
  • Esinden bosanmayacak zaten senin evli oldugunu ogrendiginden sonra devam ettimen bunu hakkettigimi gosteriyor kusura bakma baska bisey diyemedim o kadinin yerine koydun mu acaba kendini hayvanlarla geziyorsunuz Allahim Akil fikir versin sana

0|0
    0|0
  • Destan yazmışsın. Bunu insan okuyacak :)

0|0
    0|0
  • ya sana yazık daha 24 yasındasn anlayamıyorum sızı ya yazık gunah

0|0
    0|0
  • Okudum hepsini de birşey diyemedim

0|0
    0|0
  • yaş aralığın doğru mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen sadece... öğrendiğin an niye ayrılmadın bu iğrenç soruyu Allah rızası deyip okutturuyorsun birde adi. çok sinirlendim yemin ediyorum beter ol

2|1
    0|0
    • sakin Tuzağım sakin :D +

• öğrendim ayrılcam bana zaman ver bu evlilik senden önce bitmişti dedi.ben 1,5 yıl bilmedim bekar sanıyordum onu.napiim kütükten kağıtmı istiyiiim.bu adam bana evlenme teklifi etti ailemle gelip tanıştı istemeye niyetlendi.evet hatalıyım ona inanarak.çok sevmek güzel bişi değilmiş arkadaşım bunu anladım.ben bu insandan dolayı 16 kilo verdim üzüntüden sıkıntıdan ve bir hastalığa yakalanıcam artık uzak duruyorum haklısınız

• Seni kandirmış belli.. sende bu adama inanip kendini üzme kimse çocuklarından vazgecmez. Ve o cocuklari doguran kadindan ..

Gencsin yolun uzun, önüne bak. Cirkin yorumlarada aldanma. Kimse senin ne yaşadığını bilemez suçlar durur. Keske öğrendiğin an ayrilsaydin ama henüz geç değil

0|0
    0|0
  • artık kurtul şundan kızım manyak mısın sen niye alttan alıp duruyosun ?

0|0
    0|0
  • evli adamla birlikte olursan olacagi bu... hala anlamdiysan daha da anliyamazsin o hicbirzaman esinden falan bosanmicak seni kandiriyor gönül eylendiriyor

0|1
    0|0
    • buna o gün kanaat getirdim hepsi taa başından beri hep yalanmış.yalanlar içinde bir ilişkiye başlamışım bunu 1,5 sene sonra öğrendim ve adam beni yine kandırıyormuş.ben çok salak mal bir insanım

• zararin neresinden dönersen kardir unutma

Yükleniyor...