Bi hata yaptınız sevdiginiz cocukla kactınız

bi hata yaptınız sevdiginiz cocukla kactınız kacarak evlendiniz ve aileniz o cocugu istemediği icin sizi geri aldılar ve hayatınızı mudahele ediyorlar onlar yönetiyo falan ne yapardınız bu durumda

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne kaçarım ne de o duruma düşerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• birikim ve mesleği ayarlayıp ilerde yanlız yaşamayı seçebilirsin. Daha sonra sevdiğin çocukla evlenirsin. Tabi fikrin değişmemiş olursa. aile alabildiğine göre 18 den küçüksün.

0|0
    0|0
  • 18 Yaş Üstündeysem Kimseye Müdale Ettirmem Ailem Bile Olsa Siz Severek Kaçıyorsunuz Ama Aileniz Sizi Geri Alınca Vaz Geciyorsunuz Resmen Siz Çocugu Satmışsınız

0|0
    0|0
  • kaçarak evlediysen ailen geri nasıl olyor o kim kimin karısını elinden alabilir evlendikten sonra?

0|0
    0|0
  • Bir cahillik olarak görüyorum bu durumu.

0|0
    0|0
  • Seni geri aldılar sen de uğruna kaçtığın adamdan vazgeçtin?

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olamaz, kaçmam asla

0|0
    0|0
  • zor bir durum, geri dönüsü olmayan bir yol, onun icin yaptiklarina yapacaklarina emin olacaksin.

ama yinede sevdigim kizi vermiyorlarsa kaciririm ve aile kabullenmedikten sonrada geri gelmemde getirmemde !

bagzen ailelerin ceviz kabugunu doldurmayacak kadar büyük sebebleri oluyor karsi cikmak icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl geri alıyor beni yaşım tutuyorsa? Hayatımın erkeğiyse kimse geri alamaz sanki mal iadesi yapıyoruz geri ver yeniden al falan!

0|0
    0|0
  • yaşını almış isen kimse karısamaz o senın hayatın ve hep yanında olmıcaklar kendilerini tatmin ediyorlar dinleme sevdiğinin yanında ol

0|0
    0|0
  • kac yasinda olduguna bagli bu durum eger 18 20 arasiysan ailen muhtemelen haklidir daha buyuksen de otur bir dusun derim sonucta onlar senin ailen illaki affedicekler.

0|0
    0|0
  • kaçıpta nasıl geri aldılar anlamadım .s zaten olan olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...