Si·vi·lceleri geçirmek i·çi·n bi·ldi·ği·ni·z yöntemler nelerdir?

arkadaslar alnımda kucuk kucuk sıvılceler var yanı yuzum tertemız ama onların gıtmesını ıstıyorum, aspirin limon, yogurt yumurta pudra vsvs bırsuru formul buldum. sızce en etkılı olanı hangısıdır sızın yaptınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dısardan değil de içerden önlem almalısın. beslenmeni düzenlemelisin.

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşım sakına sakın doğru doktora gittt tıbbi tedavi işe yarayacaktır bende oldum 1 sene kullandım şuan hiç bir problem yok

• sivilcem olmadığı için sıkıntım yok

• sivilce kremleri var eczanede satılıyor birde kil maskesi iyi diyorlar aspirini yoğurdu bilmemdelimon sivilceleri kurutuyor onu biliyorum

• Arkadaşım doktora gitmiş sivilceden dolayı,fazla asılma demiş! :D

• böyle küçük sivilceler içim önerdigim bir krem var ismide imex krem kullanırsan bir gün içinde geciriyo birde yüzünü sodayla yıkaya bilirsin oda iyi geliyor.

• Yogurt limon karıstır iyidir devamlı yapımda siyah noktalarıda alıyor kurutmak istiyorsan diş macunuda süre bilirsin :)

• sag ol :) kurutmak ıstemıyorum gecsın ıstıyorumm

• Yogurt limon candır o zaman :) imex var krem onu'da kullana bilirsin

• kil kullan vucudun yagını alsın :)

• 3-4 çorba qaşığı elma sirkesi ve 1 litre su

• qaşığa dikkat et ama nereden bulacaksan

• Kaşığı olsun :)

• arap sabunu kulan kurutuyo sivilceleri...

• Bırak onu bunu ya denize gir ya da 2 günde bir tuzlu su uygula kesin çözüm.

Kızlar Ne Diyor 10

• Selam canim, dun internette elma sirkesinin faydalarina bakiyordum da..Sivilcelere iyi geliyormus, pamuga biraz damlatip yuzunu temizle, sonra su ile yika.

• Limonu sakın yüzüne direkt sürme,asitli ben asla cesaret edemem dilersen sulandırıp sür işe yarar mı bilmiyorum.

• Limon yağı kesin çözüm kurutuyor

• bendede çıkmıştı bebek putrasıyla limonu karıştır ama katı ve sıvının arasında bişey olsun limonu zaten 2 3 damla sık sonrada sivilcene sür kurutup düşmesini sağlar böylece izde kalmaz

• Git azro diye bir hap var onu al kullan.Bebek gibi olur yüzün..

• garnıer 3lü bakım . başka bişey demiyorum . diğerleri bakım evde onlarda iyi gelir . yoğurt ve şekerle piling

• ben limon kullanmıştım iyi gelio kurutuo

• Limon+tarcın sür hergün.

• bırak limonu yoğurtu git eczaneye LA ROCHE POSEY AL SİVİLCE İÇİN KREMİ , YÜZ YIKAMA JELİ.. SABAH AKSAM O JEL İLE TEMİZLE YÜZÜNÜ.DÜZGÜN KULLAN. DENEDİM. MEMNUNUM. DERMATOLOJİK BİR ÜRÜN . KOZMETİKTEN UZAK DUR.SONRA BANA DUA ET MİSSSS MİSSSS OLUR YÜZÜN.

• sivilce izini yok ediyor mu peki?

• şimdi sivilce için ayrı kremleri ... izler için leke tedavisi kremleri var. benim t bölgesi yağlı. alnımdaki sivilceleri size anlatamazdım. bir kullandım ürünü. hepsi gitti. izler için krem kullanmadım ama var. biliyorum.

• burda denilenlerin hicbiri ise yaramiyor,kendimden biliyorum.kesin cozum istiyorsan git bir cildiyeciye sivilce hapina basla.gerekliyse tabi.buna o karar verecek merak etme.ilacin tek yan etkisi cildi kurutmasidir yaklasik alti ay kadar kullandim ve cildim purussuz .

• pardon yanlis oldu.soruyu tam okumazsan olacagi bu iste.. :( uzgunum .

• ya yuzum tertermız sadece alnımda kucuk kuuck var ama ben rahatsız oluyorum onun ıcın sordumm

Yükleniyor...