Kupa bizim demedim mi?

Helal ya cimbom aslan galatasaray 99 cu dakikada didier drogba ne vurdu be,alves de kirmizi kart aldiktan sonra aslanlarim daha da guclendi 1-0 olsa da kupa bizim

fenerin de hakkini yemek olmuyor alves superdi merte de valla helal olsn

fikirlerinizi bolusseniz sevinirim

Güncellemeler:
lan ne kavga ediyorsunuz?hepiniz turksunuz bu ne be galatasarayli olaraktan ve AZERI olsam bile ben yenilsem bile sizi tebrik ederdim kardes diyilmiyiz sonucta ? ben de kotu olup hatta kufur bile ederdim amma bu kadar diyil kalbimde. neyse utanmalisiniz bence
oglum bu ne be ne kadar yorum olur cevap yazin guncelledigim icin sorry

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi kişi eksik oynadik diye kaybettik diyen fenerliler var. O adam cok mu işe yariyoduki. Orda kirmizi kart yedigi zaman sonraki dklarda alicaginiz sari kartlardan kurtuldunuz. Hemde sonuna kadar haketti.amerikan futbolu degil bu kimse kimseye zorbalik yapamaz öyle

1|1
    0|0
  • Alves , Mert , Sow dışında Fener'de oynayan göremedim ben ..Oyuncuların hepsi bencildi bireysel oynadılar .. Bizim de hatalarımız vardı buna rağmen fener'e üstünlük kurabildik ..

Teşekkürler Galatasaray'ım .. <3

2|1
    0|0
  • Adamsın Drogba :D

2|1
    0|0
  • Drogbanın kafasını öpmek lazım :)

2|1
    0|0
  • ben de aliriz demistim ve aldik .ohhhhhhhhhh ne guzel oldu.

2|1
    0|0
  • Müthiş maçtı.We have Didier Drogba they have Bekir İrtegün :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İşin ucunda kupa varda Galatasaray affetmrz diyoruz millet yok derbide favori olmaz diyorlar ne favorisinden bahsediyorsunuz Galatasaray kupa varsa affetmez

Futbolcu Trabzondan bsaketbolcu Beşiktaştan kupa ise Fenerden alınır

2|0
    0|1
  • fenerin almadığına çok sevindim artık aklı başına gelmiş bak ne diyorlar hiç bir zaman artık bahanelere sığınmayacağız diyeee

2|0
    0|0
  • ya bitek bu fenerlilerde var bu

gelip burada bile tebrik ediyorum diye başlayıp siz şerefsizsinize lafı getirmeler

iticilikte öyle bir noktaya getirdilerki takımlarını kendileri hariç herkes nefret ediyor, ama onlar hala meyve veren ağaç taşlanır kafasında

2|0
    0|0
  • Hadi yanlış kategori diyip soru kaldırtalım :D

2|0
    2|1
  • hahaha fikirlerinizi bölüşseniz sevinirim çok güldümm :DD

valla ben dün yoldaydım maçı izleyemedim ama çok gol olur diye tahmin ediyordum hiç olmamış :D

0|0
    2|2
  • iddaayı kaybetmesydm iyiydi de neyse :D

1|0
    0|0
  • Tebrik eden fb li kardeşlerime teşekkür ederim

En azından dürüst bir kac tane fb li kalmış

2|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak tebrik ederim .. Ama yaptığınız çirkeflikten sonra galatasaraydan tekrar tekrar nefret ettim

0|1
    3|2
    • Tebrik etmiyosunuz diyorlar , biz yenince kendileri şampıyonluk kutluyolar , Yorum yapmaya bile degmez aslında.

• laf etmeden önce kendinize bakmalısınız şike yaptınız hiç birşey yokmuş gibi hala konuşuyorsunuz şeref bizimmiş siz anca böyle teselli edin kendinizi

• lan sen o lafları ağzına alacak adam mısın şikeci! utanmada yok ya bokluya bakale! çabuk unuttunuz 1+1 :D reziller sizi türkiyenin çürük elmaları!

• dedin de ne oldu

0|0
    0|0
  • Yerlerde yatan gs oyuncularına tebrikler 10 - 11 , bu olay burda kavgaya donuşmeden kapatalım bence.

0|1
    4|2
    • Fener cok dürüst oynuyor ya

Ağlayacak badka şeyler bulun

• 1-3 çok ince olduu :O tebrikler :D

• kırmızı kart ve gizli oyun dışı haliyle ben olsam bende giderim bu ne ya bu kadarda ezilmez ki arkadaşlar vur dedik öldürdünüz :D

Yükleniyor...