Şehirlerarası yolculuklarda yanınızdaki yolcuyla konuşurmusunuz ?

Uzun yollarda insanın haliyle canı sıkılıyor herhalde dün gece birisi oturdu yanıma sabaha kadar susmadı yedi ceddimin seceresini sordu Çok sıkıldım ters cevaplar verdim ama devam etti mola yerinde çayına uyku ilacı koymayı bile düşündüm bir ara .p

sorum siz nasılsınız yolculuklarda ?

Böyle ısrarlarda ne yaparsınız ?

0|0
22|23

En İyi Kız Görüşü

• Çok uzun zaman oldu otobüsle bir yere gitmeyeli...

Genelde konuşmam ama... Zaten öyle suratsız oluyorum ki cesaret edemezler konuşmaya...

0|0
    0|0
    • teyzelere acıdım:D

• Teşekkür ederim...

• Afiyet olsun :)

Kızlar Ne Diyor 21

• Genelde tek başıma yolculuk etmem arkadaşım yanımda olur ama tek gittiğim biyer olursa konuşurum yanımdakiyle. Öyle kulaklığı takıp boş boş oturanlara gıcık oluyorum ayrıca.

0|1
    0|1
  • yıllardır şehirler arası yolculuk yapmıyorum :( ama yaptığım zaman da yanımda annem babam kardeşim vs biri olur onunla çene çalarım veya telefondan nete girerim :D

0|0
    0|0
  • Konuşmam bayıyo ama ne yiyorsam ikram ederim mutlaka alır mısınız ?

arzu eder misiniz diye falan :D

Hele yaşlı bir teyzeyse abowww susmak bilmez gari

0|0
    0|0
  • Ben sevmem oyle konusmalari, genellikle ahiret sorulari gibi olur...

Nerden geldin, nereye gidiyorsun, kac gun tatil, kimi ziyaret ettin, ne is yapiyorsun, evli bekar, coluk cocuk,... vs vs vs

0|0
    0|0
    • :DD aynen deden ne iş yapıyordu dedi böyle sorumu olur yahu :D

• :DDD mantıklı cuma günü deneyeceğim:DD

• Hadi bakalim, Allah yardimcin olsun :)

• o kadar yolculuk yaparım nasıl bir suratsızsam pek fazla konuştuğum olmadı :D öyle bir durumdada uyuyo numarası yaparım :D

0|0
    0|0
  • Konuşmamak için,sert bir bakış fırlatıp çantamı karıştırmaya başlarım.Kulaklık yanımda ise beni kimse konuşturamaz..

0|0
    0|0
  • valla bn hç sevmm ybancılrla knşmayı knşnca da uyuz oluorm kulaklklrmı takıorm :D

0|0
    0|0
  • ben sessizimdir hiç sevmem öyle dırdırcıları da ..

arkamdaki bile konuşsa deli olurum ne o öyle ...

otobüs değil mhabbethane sanki.

0|0
    0|0
  • genelde kulaklıkları takıp müzik dinlemeyi veya film izlemeyi tercih ederim yanımdaki konuşma meraklısıysa öyle biraz konuşur hemen kulaklığı takarım konuşmak istemediğimi zaten anlar :)

0|0
    0|0
  • havadan sudan konuşurum eğer konuşma meraklısı birisiyse.İşime gelmeyen sorular sorduğunda kusura bakmayın biraz uyucam diyorum susuyor.

0|0
    0|0
  • anneannemin bir lafı vardır yüzüne bakanın eşeği ölür diye.benimki o hesap,soğuk bir tip olmak bazen iyidir

0|0
    0|0
  • :) hiç öyle bir yolculuk yspmadım ama vırrvıırrr hiç çekilmez hele yaşlıysaaaa oooo oooo :)

0|0
    0|0
  • Israr ne zaman olursa olsun dayanamam, ister istemez terslerim :/

0|0
    0|0
  • tipine bağlı :)

0|0
    0|0
  • Sen ne konuşuyosun abi milletle .. : /

Tak kulaklığı uyucam de ..

0|0
    0|0
  • en güzeli şöyle; kapıyorum gözlerimi.dünya bana güzel:D

0|0
    0|0
    • iett de yapıyorum onu taklit olmasın diye şehirler arasında yapmadım:D

• cok sevmem konusmayi, ama kendini begenmisler gibi de davranmam

0|0
    0|0
  • Ben konuşmaya başlayamam ama konuşmak isterse konuşurum.:)

0|0
    0|0
  • Biraz konuşurum da sonra sıkılırım :D

0|0
    0|0
  • pek muhattap olmam

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun, şehiriçinde bile hep yanıma çenebazlar oturur siyasetten girip magazinden çıkarız.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Bir saati geçen yolculuklarda tanışma ve sohbet kaçınılmaz..

Ama en azından o sohbetin kontrolü bende olmalı.. Kaynana gibi vırvır-dırdır derecesine gelirse olay çetrefilleşebilir.

Onu o koltuğa emanet edip başka koltuğa geçmekten tutun onu Türk hekimlerine emnet etmeye kadar onlarca alternatif düşünülebilir :)

0|0
    0|0
  • onlar genelde konusur benle

2|0
    0|0
  • Çok nadir konuşurum. Çünkü şehirler arası yolculuklarda genelde uçak tercih ederim ve kısa süreli yolculuklar olur. Otobüs ile uzun yol gideceğimde de cam kenarında kulaklığımı takar keyfime bakarım. Yanımdaki ile ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • Elimden geldiği kadar konuşmamaya çalışırım .

0|0
    0|0
  • konuşurum :D kıramıyorum kımseyı ya

1|0
    0|0
  • adam kafaysa neden olmasın eğer baktım adam transa geçmiş bir vaziyette nefes almadan konuşuyorsa o zaman ölü taklidi yaparım

0|0
    0|0
  • takıyosun creative wp 250 headseti kulagına acıyosun kafana gore bı sarkı yanında top patlasa senın duydugun sadece muzıgın verdıgı haz oluyo cocuk sesıymıs yanındakının horlamasıymıs ya da yanındakı yaslıysa askerlık hıkayelerıymıs vız gelıyo kımsede rahatsız etmıyo ıstedıgı kadar konussun :D

0|0
    0|0
  • Onceden yolculuk sırasında uyurdum konuşmadım

Son bir kaç yıldır uyuyamiyorum (valla sebebini bende bilmiyorum) konuşmak istiyorum bu seferde yanımdakiler uyuyor :(

0|0
    0|0
  • bebe naaber, 'hepsi benim suçum' ben, tekrar hortladım :)) napıyosun seyrettin mi game of thrones un son bölümlerini :)

0|0
    0|0
    • hoş geldin yeniden :DD seyrettim 5 bölüm birden arka arkaya :DD Khalesi geliyor:DD

• yok izlememiştim akşam izleyeceğim:D

• tek kelimeyle süper.

• Bilmiyorum, iki gün sonra uzun bir yolculuğa çıkacağım bakalım. Kafa yapımda biriyse konuşurum belki.

0|0
    0|0
  • her yolculukta her zaman arkadaş olurum :) yol bittikten sonrada unuturum genelde D

0|0
    0|0
  • Daha geçen gün yolculuk yapıyordum ve büyüğüm olduğu için sıkıntılı geçmemesi için iyi bayramlar hayırlı yolculuklar dedim 10 dk sohbet ettik izninizle müzik dinlicem dedim hoş karşıladı bence çokta soğuk davranmamak gerek :)

0|0
    0|0
  • Konuşmayanını severim. Konuşanıyla da kısa tutarım. Abartırsa sırtımı dönerim.

0|0
    0|0
  • ne konuşacağım tanımadığım insanlarla

0|0
    0|0
  • bir rivayete göre sony'nin kurucusu Akio Morita walkman i böyle durumlara çare olsun diye icat etmiş.

0|0
    0|0
  • Şehirler arası yolculuğu sadece deplasmanlarda yaparım, o zaman da muhabbetin, eğlencenin dibine vururuz :D

0|0
    0|0
  • kulaklıkla müzik dinlerim hep. sorun olmuyo :D

0|0
    0|0
  • ben gazoz ikram edip çaktırmadan içine hap atıyorum kesin çözüm nuri alço styla beberuhi:D

0|0
    0|0
  • kafam yeterince gürültülü olur zaten

0|0
    0|0
  • hayır konusmam bir sorusu olmadıgı surece

0|0
    0|0
  • Turist taklidi yapsaydın keşke :D

0|0
    0|0
  • Evet konuşurum. Yanımdaki yolcu daima çok yakınım olur.

0|0
    0|0
  • müthiş bir bayan yanıyımdır aslında, bilseler hanzolarla oturtmazlardı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...