Erkekler neden sevdiğınızi iki lafla siliyorsunuz anlayamıyorum

Nçn başkalarının dedklerneden etkilenp sevdgnızı terk edyorsunuz nasl sevgi bu pişman olmayackmısınız hç ayıp ya

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii sorun sadece erkeklerdir her zaman kızların suçu yok...

Kızlarımızda maşAllah gidip nerede öküzden bozma var ona takılıyorlar sonra da burada afra tafralar, ağlaşmalar vs...

Biz erkekler sizin gibi işin iç yüzünü bilmeden yargıya varmayız. Anlat bakalım belki çocuk haklıdır. Hiç sordun mu dinledin mi ?

Bir de her erkek öyle kolay sevdiğini terk etmez. Kadınların erkekleri terk etmesi daha yaygın görünen bir olaydır.. Sen hiç babasının evine giden erkek gördün mü ?

0|0
    0|0
    • Benımki anasının ewine kaçtı bana yapmadgı kalmadı affttm şmdı ben kött davranyorum dye anasının igrenç laflaryla beraber ayrıldk 4 sene snra

• Anladım ama olayın içyüzünü tam oalrak bilmeden kimsenin sana tam oalrak yardım edebilmesi mümkün değil.

En fazla senin gururunu okşayacak birkaç beylik laf edilir o kadar. Bu da olayı daha karmaşık hale getirir.

Yapman gereken oturup işin muhasebesini yapmak ve ona göre bir yol çizme. Hiçbir ayrılık dünyanın sonu değil...

Seven adam çabalar. Çabalamıyorsa sevmiyor demektir..

• Haklısın herkese herşeye rahmen çabalar...

Erkekler Ne Diyor 10

• öylelerine yol verceksin.

2|0
    0|0
  • alakası yokkkk şerefsiz piç erkeklere aşık olursanınz her zaman böyle tekmeyi yersiniz işini bilen sana güzel yaklaşan isstediğin gibi yaklaşan bayan ruhundan anlayan erkeklerden uzak durun

iyi erkekleri bırakmayınnn

1|0
    0|0
  • Cunku Erkek guvenı kaybettımı olay bıtıyor.. daha dogrusu ınsan o guvenı kaybettımı olay bıtıyor..

onun ıcın durust olup Herseyı oldugu gıbı soylemek en guzeli..

Kısacası bastan ne varsa konusacaksın ki baskasından duygudunda sasırmak yerıne benım bu konudan haberım var sanane lavuk! - Şıllık! diyebilmeli erkek ;;)

0|0
    0|0
  • kişilik meselesidir bu aslında, bütün erkeklerin öyle yaptıgını zannetmek büyük bir yanılgıdır.

0|0
    0|0
  • kızlarda kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyorda ondan...

0|1
    0|0
  • Kimse sevdiğini dandik sebepler yüzünden terk etmez herkezin kendine göre sıkıntısı var önce erkeğinin sıkıntısının ne olduğunu anla sonra bir sigara yak ve düşünmeyi dene

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen geceleri onu düşünüp ağlayanlar 'da var

0|0
    0|0
    • İçimi söktü benım resmen herseydn çok seuyorum insallah oda biseylrn farkna warır

• Değerinden fazla değer verme sen kaybedersin.

• inndğımız kişide dstumuzdur o kız hakkında bişyler biliyo bze syleyince uçan tekemeyi basıyoz :)))

0|0
    0|0
  • Ben öyle erkeklerden değilim, genelleme yapmayalım

0|0
    0|0
  • keşke bende yapabilsem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sittirsin gitsin öyleleri, kızgınlık kırgınlıkla ben de söylerim difol git diye de gerçekten yapmam hıammına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...