Türkiyede'ki ilk tam yüz nakli; kol ve bacak nakli gerçekleşti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Prof Doktor.Ömer Özkan Akdeniz Üniversitesinde Tam yüz nakli ve kol ve bacak nakli ameliyatını gerçekleştirdi.. Ölen bir hastanın iç organları dışında yüzünü ve kollarını bacaklarını bağışlamasıyla ilk tıpta çığır açıcak ameliyat gerçekleşti bence gurur duyulucak mesele Türk Hekimleri Dünyada bir numara artık...

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• hepimizin bildiği gibi Türkiye gelişmekte olan bir ülke , bu olay bir kaç yıl önce ilk klonlanan koyun Dolly 'yi aklıma getirdi, bir kaç yıl sonra da başka bir olay olduğunda da bir kaç yıl önce de yüz nakli gerçekleşmişti deriz.

ayrıca; bu yıl Can Bonomo 'yı herkes bilir ve yahudi asıllı olduğunu da bilir ancak bu olayı ve bu olayın kahramanlarını herkes bilmez bu olaya değidiğin için tebrikler.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Tebrik eder başarılarının devamını dileriz ...

1|2
    0|0
  • az önce haberlerde gurur duyarak izledim. helal olsun

5*

0|1
    0|0
  • Bugün izlediğim en iyi haberdi ..

0|1
    0|0
  • wawwww süper olmuş...

0|1
    0|0
  • Olması gereken bir düzenlemeydi.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ülkemiz adına gurur verici bir durum...operasyonlar son derece başarılı geçmiş dilerim sonunda da hastalar şifasını bulur...

0|0
    0|0
  • gerçekten harika acaba çocuk kendini gördüğünde ne hissedecek

0|0
    0|0
    • az önce yuzunu gosterdıler adam harıka ıs cıkarmıs gördunuzmu bılmıyorum..

• evet gördüm tuhaf oldum o yüzden diyorum kendini görünce ne hissedecek acaba

• valla o pıskolojıye girmek mumkun degıl ama dünyada ondan mutlusu olmucaktır ondan eminim...

• Dün duydum haberlerde. Güzel şeyler.

0|0
    0|0
  • Link verseydin keşke.

0|0
    0|0
  • organ nakli<3

lütfen daha çok haberler duyalım böyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tıp konusunda Türk hekimlerinin eskiden de şimdide gelecekte hep bir numara oldugunu herkes görüyor,geçmişimize bakarsak ibni-sinayı görürüz,mehmet öz ü görürüz,organ naklinde akdeniz üniversitesi kendini çoktan aşmış durumda, Türk doktorlarını kutluyorum,başarılarının devamını diliyorum,gögüs kabartıcı ameliyat.

0|2
    0|0
  • Face/Off! link

0|0
    0|1
  • bazı ülkeler argeye milyonlar harcıyor imkanımız olsa çok daha önce gerçekleşirdi..

0|1
    0|0
  • ülkemiz adına güzel bir gelişme fakat allah kimsenin başına vermesin demekten alıkoyamıyorum kendimi.

0|1
    0|0
  • Helal olsun diyorum , göğsümüzü kabarttılar .

0|1
    0|0
  • Tıp tarihi açısından tarihi bir gün.Nice başarılara...

0|1
    0|0
  • Hem ülkemiz için hem insanlık için güzel bir haber.

0|0
    0|0
  • türkiyede yeni bir başarı tebrik etmek gerek

0|0
    0|0
  • gurur duydum

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...