Işrızkının açılması için hangi dua okunmalu kesın sonuca gitmek için

ben bilemedim gerçekten bunun bir duası olmalı bilen varsa söylesın lütfen dalga geçmeyim 2, 5senedir işsizim gittiğim tüm kapılar kapanıyor rrzkım bağlanmış durumda artık iyice bunalıma girdim bilenler varsa söylesin yaş oldu 33 yastanmı kaybediyorum bilmiyorum birde zamanında da iyibiryer hep girmekistedım olmadı şimdi bari bir işe girim hep kuçuk yerler ede ben gitmedim. gerçekten ihtiyaç duymasam onuda bırakın artık evde durmak istemiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bireysel çaba sonrasında dua etki eder. yani tarladan ürün almak için; tohumu ekmek lazım. ekince gecip evde dua gene yetmes. zamanında gidip sulamak, ayrık otalrı temizlemek ilaclamak gibi fiziksel tedbirlerlde gerekli..

bunun gbi sende caba gosterirken duayı eksık etme yeter.. inş duzelir hersey..

0|1
    0|1
    • inş arkadaşım gidiyorum cv veriyorum kapılar açılmıyor ona üzülüyorum

• işsizliği çok iyi bilirim. dilerim en kısa sürede düze cıkarsın...canım

• amin inş

Erkekler Ne Diyor 8

• Herşeyin hayırlısı,mutlaka bbir yere girersin,sabırlı ol,yaşla alakası yok,yaşadıgın yer önemli tabi,

0|0
    0|0
  • kriterlerını daralt bence..dahada uzarsa bu durum ıyıce bozulur psıkolojın..dua da et tabi ama ılk hedefın bır yerde baslamak olmalı..ıstemedıgın bır ıste olabılır..ama en azından can sıkınıtnı alır..düşünsene bu ulkede mılyonlarca ınsan hıc ıstemedıklerı sektorlerde sırf mecbur oldukları ıcın calısıyor..zaman kaybetme her alternatıfı degerlendır...boll şans adanalı:))

0|0
    0|0
  • okul felan ne mezunusunuz? meslek nedir?

0|0
    0|0
  • nasip,nasipsiz dayak bile yenmez,işkura git,cv sitelerine cv doldur,baktın olmadı kır dizini evde otur demek gi senin için hayırlısı buymuş...

0|0
    0|0
  • 2,5 yıldır işsiz olduğunuza gre bence siz iş beğenmiyorsunuz ya da çok seçicisiniz

bazen küçükten başlamak lazım yavas yvas yüklelmek lazım

0|0
    0|0
    • ben yine diyecem hep iybiryere girip iyibiryerde çalışmak istedim olmadı elime geçmedi şimidede kucuk yerlere razıyım elime gecmiyor

• meslek nedir tecrübe var mı

çevrenizde sektörünüzde mulaka iş imkanı vardır

işkur iş garantili kurslara gidin 30-40 dünde kurs biriyor işe başlıyorsun

• Vakia suresini oku bana iyi gelmişti

0|0
    0|1
    • kaç defa okunmalı

• defası yok içinden gelerek her akşam yatmadan önce oku işte

• bu arada meslek mezuniyet ne hangi şehirdesin belki yardımcı olabiliriz

• Hangi şehirde yaşıyorsun ve nasıl bir iş arıyorsun?

0|0
    0|0
    • adanada idari işler olur bana uygun

• onun çok etkisi var. ben zaten tahmin ettim, o yüzden söyledim sana. belkide evlenmen gerekiyordur artık, o yüzden kısmet olmuyordur iş falan. sonuçta herşeyin hayırlısı olsun. ama dediğim gibi evleneceksen de, çalışacaksan da, eminim senle alakalı bir durumdan dolayı olmuyordur. yoksa olmaması için bir sebep yok yani. belkide hayata farklı yönden bakıyorsundur ve bu yüzden göremiyorsundur bazı şeyleri.

• olabilir

• allahım bana yardım et de eder

0|0
    0|0
    • diyorum hani değişmiyor durum

• ya elimyuuzm duzgun cirkind eilim ama bukonularda sansım yok yani değer veren kıymet bilen gelmez bunu biliyorum

• hemen şimdi dediklerimi yap

Kızlar Ne Diyor 1

• dua hiçbir seye care olmaz. Senın çaban var mı?

0|1
    0|1
    • var tabi ariyorum birusuru yere gidiyorum ama olmuyor neden ya bıktım valaha adanadayım üstelik burda çok zorlastı

• Dua ile psikolojik olarak oto-rehabilitasyon yapabilir. Her şeyi yaradan bir tanrının onun işsiz oluşundan ( ve yüz milyonlarca diğer işsiz kulu gibi ) habersiz olduğunu sanan, dua ederken arapça şablon kullanması gerektiğini sanan, hatta bunun on kere kırk kere falan okunmasının tanrı açısından anlaşılır hale geldiğini düşünen meslek olarak kendisini geliştirmemiş dar kafalı bir arkadaşın işsizliği açıklamaya çalışmadan kolay çözüm arama süreci. Bozmayın devam etsin.

• sanane ben madem dar kafalıyım neden yorum yapıyorsun söyle yapma ozaman

Yükleniyor...