Kız arkadaşınızın insandışı varlıklarla konuşabildiğini duysaydınız ne yapardınız?

Erkekler sorum sızlere

kız arkadaşınızın insandışı varlıklarla konuşabildiğini duysaydınız ne yapardınız?

0|0
9|45

En İyi Erkek Görüşü

• Sayısal sonuçlarını bir sorsan bacım:)

0|0
    0|0
    • GELECEGI GÖRME ÖZELLIKLERI YOK AMA MESELA INSANLARI DINLEYEBILIRLER MESELA BIRI DEDIKODUMU YAPSA YETISTIRIRLER :)

• Saflık para etmiyor ama:):): teşekkürler

• :)

Erkekler Ne Diyor 44

• hal çaresini bakarıdım yani kızı seviyorsam bu sorun olamaz

0|0
    0|0
  • hosuma gitmezdi heralde

2|0
    0|0
  • en yakın sapaktan u donusu yapardım sanırım,ALLAH korusun daglara taslara:)

1|0
    0|0
    • yaaa ama öyle deme :) evdemı kalım o zaman :) sevdıgım cocuktan gızlım saklımda olsun ıstemıyorum

• evde kalmazsınız,sız nırvanaya cıkmıssınız bile:)

• :))))

• vay ruhospu vay derim

0|0
    0|0
  • insandışı derken?

0|0
    0|0
    • 3 harflı :) hemde ıstedıgı her an

• madem konuşabiliyorsun benim hastalığım ne ve iyi olacakmıyım bir sor bakalım ayrıca neden ayrılayım ne var bunda bizde gün boyunca insan sanıp insan olmayan varlıklarla yüzgöz oluyoruz...

1|0
    0|0
    • :) oldu senın ıcın hemen konusim

• ayakları yere degmeyen hafıf havada ucan kafaları kocaman gözleri dısarda kırmızı kısa boyları var amam dedıgım gıbı ayaklarıb yukarda bıraz o nedenle bızımle aynı boyda gıbıyız sacları darmadagnık öyle ıste

• ok teşekkür ederim konuşmanı bekliyorum

• çok şasırırıım bende ınanıyorum varlıklarına hatta cokta merak edıyorum sekıllerı nasıll bızım gıbı ellerı ayakları var mı yer ıcerlermı sevısırlermı nasıll yasarlar benı eklermısın bu konuda merakım cok arkadas olabılırızzz fılmlerdekı gıbı tıpkı valla onların hakkında geniş bir iacıklama yaparmısın bizlerın bılmedıgı merak ettıgıseyler gıbı bızde merakımızı gıderırızogrenmıs oluruz

0|0
    0|0
    • :) sormak istedigin herseyı burda sorabılırsın

• babaannemdede vardı ınanılmaz bırsey bu coketkıleyıcı ve neler yaptıgını gordum dunyayı gezerdı sanıyesınde gıtmedıgı yer kalmazdı evınde bbır kac cuval ıcınde tonla boş kıbrıt kutuları vardı hepsı yabancı ve turkıyedeolmayan kutular gormeyen buna ınanamaz

0|0
    0|0
    • babannen öldü mü bana yardım edermısın

• eklemek ıstıyorum ozel sorular sorabılır mıyım

• şaka yapıyorsun herhalde derim =)

0|0
    1|0
  • terkederim çoğu böyle cevap verir ama o anki durumuma bağlı olarak bu durumu çözmeye çalışırım düzelme yöntemlerini araştırırım sonuçta bir hastalık ben pes etmem her daim kız arkadaşımın yanında olurum çünkü erkek böyle olmalı

0|0
    0|0
    • ama düzelme yöntemı yok 10 yıldır hergün görüyorum bana zarar vermıyolar arkadas gıbıyız

• bi sen anladın benı endoplazmıkretıkulum :)

• Evet bir zamanlar deli gibi araştırıyodum böyle olayları metafizik parapsikoloji olaylarını yani sonra bırakmıştım. :)

• ne yapabilirim nsıl konustuğunu öğrenmeye çamlısırdım

0|0
    0|0
  • Sessizce ordan uzaklaşır ardından bağıra bağıra eve doğru koşardım öyle kız mı olur :D hem kıskanırım ne öyle insan dışı varlık felaan hoop erkek var burda :)

0|0
    0|0
    • :) bende senın üstüne yollarım o zaman görünmeden sıkıntı verdırırım sana durduk yere stress yaparsın :)

• yok yaw :) bana ister bu dünyadan ister başka dünyadan sıkıntı verecek olan mahlukatın aklını alırım :) hem bana birşey yapamazlar :D

• koşarak uzaklaşırım ,

0|0
    0|0
  • Eğer Gerçekten seviyorsam banada öyretmesini isterdim heralde :D :D (benim için sorun olmadı aşk bu ne olduğu belli olmaz)

0|0
    0|0
    • ögretılmıyokı herkese görünmüyolar örnegin salonda aılecek yemek yıyoruz 5 kısıyız sadece ben görüyorum :)

• pisikoloğa götürürüm o zaman sıkıntı var demekdir :D

• ilk gördügümden beri ailem götürüyo ama bı ıse yaramıyo artık bende alıstım normal gelıyo bana

• bir sorun teşkil etmezdi benim için.

0|0
    0|0
  • cinler seytanlar falanmı ?

0|0
    0|0
  • En Yakın Sağlık Kuruluşuna Götürüp Bi Psikiyatrik Muayne Yaptırırdım

0|0
    0|0
  • e.t. gıbı varlıklar ne bılıyım dunya dısı vs.. gıbı yaratıklarla konusa bende onun yanında olmak ısterdım

0|0
    0|0
    • OLSANDA ONLAR KONUSMUYOLAR BENIM EN YAKIN ARKADASIM COK ISTEDI ONLARLA KONUSMAK AMA ONLAR KONUSMADI

• Hocaya Götürürdüm..

0|0
    0|0
    • cok gittik :)

• İşini İyi bilen derin bir hoca değilmiştir. Başımıza geldi onun için biliyorum. Tabi Seninde bu durumdan ne rahatsız olduğunda önemli..

• kızlardan alacak bişeyimiz olmasaydı yanınızdan dahi geçmezdik bu zeka erkete olsa yüzüne bakmazlar ama kız olunca herşeyi farklı oluyor nede olsa geri kalmış bir ülkedeyiz

0|0
    0|0
  • o elif gecenin bir vakti bana gözlerimi kapamam için yalvardı bende korkudan kapadım tabi, ertesi gün şunu sordu beni garip görüryorsun dimi , cevabım şu oldu takıl dedim boşver ahahaha

0|0
    0|1
  • O bir yetenek ayrıca kızın kişiliği çook önemli burada iyiye de kullana bilir kötüye de.Düşünelim kızla anlaşamadık ayrıldık ya cinlerini üstüme salarsa .s.s

0|0
    0|1
    • yok salmam :) istesem salabılırım ama orantısız güc kullanmam asla :)

• 3- Sana musallat olan cinlerin konumu cins ve türünü öğrenmen lazım ve önlemini ona göre alman lazım onlardan korunman için bu gerekli.

• cinler bana ayakları yere degmeyen hafif havada gozlerı kocaman kırmızı sacları dagınık ve kafaları büyük varlıklar seklınde görünüyolar gördügüm cinler müslüüman kızdırınca zarar derken icime sıkıntı verıyolar bıde meselaa benı yere düsürebiliyolar öyle büyük zararlar vermıyolar bunuda eskıden yapıyolardı artık yapmıyolar cinslerini ve türlerini bilmiyorum açıkcası bana görünenlerin müslüman oldugunuda bısmıllahrahmenırahım dedıgımde gıtmedıklerınden anladık bunu hoca söylemıstı

• insan dışı varlığın cinsiyeti erkek ise kıskanırım ben izin vermem :D:D

0|0
    0|1
  • eklermısın bu konuyla ılgılı soylıceklerım var.

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaşırdım

0|0
    0|0
    • ama nedenkı

• içine girmezler ama aklını çelerler :)

yada beni suçlarsın, benimkiler seni görmüş başka kadınla konuşmussun, ya da gizli iş yapmışsın diye. durup dururken aramız açılır, iftira yerim. yok yok hiç olacak iş değil

• yaa benden neden herkes kacıyo yaa :)

• mümümkündür.. neden olmasın...

0|0
    0|0
  • tedavi yöntemlerine bakardım,

sende fazla korku filmi izleme!

0|0
    0|0
    • korku filmiyle alakası yok 10 yıldır görüyorum aartık onlarda benım arkadasım gıbı oldu tedavı felan da ıse yaramıyo :)cünkü gercekten varlar

• söz aksama kadar cevap verırım sımdı gelmedıler daha

• ama unutma hatta ekle beni kesin bekliyorum bakalım ciddimisin !

• yalancı,ergen dikkat çekmek için yaptın değilmi ?

0|0
    1|0
  • vardır bir hayır derim geçerim :)))

0|0
    0|0
  • kafayı yediğini düşünürdüm, sessizce ordan ayrılıdım.

0|0
    1|0
    • ama 10 yıldır görüyorum bana normal gelıyo

• söyle ama hepsini söyleme şöyle mesela, sadece ilk gördüğün zamanı 'başımdan böyle bişey geçti' diye anlat. kervansarayda gördüğün zamanı yani. çok detaylara girme. sürekli gördüğünü söyleme. o ilk anını anlattığında verdiği tepkiye göre arasıra gördüğünü söylersin, bu anlatacaklarını kim duysa senin psikolojinden şüphe eder. onun için biaz süzgeçten geçirerek dikkatlce anlat ve çok ayrıntı verme

• zaten normalde kımseye söylemem ama erkek arkadasımla bı ömür gecirecegim icin söyleyip söylememekte kararsız kaldım

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 9

• cinsel varlıkları cagırttırıp cınsel sex yapardım.

0|2
    0|0
  • Benimkini cesur sanardım korktum demişti. :D

0|0
    0|0
  • kanka eklermısın beni _?

0|0
    0|0
  • vayss be konussam super olurdu :D

0|0
    0|0
    • yaa konussan görürdün :) süperi ilk zamanlar korkudan altıma yapıyodum :)

• :)))))) yaaa evet

• yhaaaaaa

offffff buradan yazmaktan sıkıldım yorum yorum yorum

zaten sen ne yazacagımı bılıyorsundur... bende cok gitmiştim kanka falcılara boyle baya buyuklere ama ne degısıkleri var

• Bunu söylemelisin.

0|0
    0|0
  • sorun olmazdı ama biraz da korkardım tabi

0|0
    0|0
  • Alo ruh ve sinirlendim hastalıkları...

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar duyunca sana deli muamelesi yapabilir. Ama ben inanıyorum. Öyle tanıdığım biri var çünkü. Gece rüyasına geliyormuş ve gelecek hakkında bilgi veriyormuş, bilmediği yerlere götürüyormuş. Gerçekten de rüyasındakiler çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Yıllar önce görüyordum ama korkuyordum görmemek için dualar ediyordum zaman geçtikçe bana zararları olmadığını hatta bazı olaylarda önceden uyardıklarını koruduklarını farkettim ve bana kendinizi göstermeyin sizinle sohbet ederim dedim artık görmüyorum ama benim ya da sevdiğimin başına kötü olay geleceği zaman söylüyorlar bunu dışında seninkiler gibi sürekli gelmiyorlar çağırmamda bu arada sevgiline söyleme benimkisi inanmadı gece ona benden uzak durmasını söylediler ve kendini karanlık gölge şeklinde gösterdiler korkarak kaçtı bir dahada arayıp sormadı :(

0|0
    0|0
    • o zaman söylemım ben ya ya oda benı bırakıp giderse ilk gördügümde bende kacmıstım bu arada :)

• söyleme erkek arkadaşına hatta başkalarna bile söleme deli gözüyle bakıyorlar

• bende vazgectım zaten normalde kımseye söylemem ama erkek arkadasıma söylemeyı düsündüm acıkcası

Yükleniyor...