Bir kıza hangi durumlarda küfretme hakkı doğar

bir kız var sevgili olacakken bişey oluyo olmuyor allah istemiyor galiba,kızı güzeliği hariç davranışı ve kişiliğini beğenmiyom,bu duruma sinirleniyorum küfretsem haksızmıyım çok sinir bozuyo içimden küfretmek geliyor ne yapim devamlı kavga ediyoruz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapıyor meselaaaaa ?

0|0
    0|0
    • bak herkese mavi boncuk dağıtıyorsa sana ilgili bir şekilde yaklaşıp daha sonraada sana o benim ilgimi yanlış anladı diyiyorsaaa uzun ilişkileri yok ise 1 ay -15 günlük gibi

ve hiç bir şey söylemeden çekip gidiyorsaaaa

onu yakala bir tane iyi tokat att

Kızlar Ne Diyor 4

• kişiliğini beğenmediğin insanla dış görünüşü için niye konuşuyorsun sen de sinirlen müstahak sana... kızlara ne olursa olsun hiç bir zaman küfür edilmez ayrıca o bir saygıdır :)

0|0
    0|0
  • O halde kişiliğini,davranışını beğendiğin birisiyle ol.

0|0
    0|0
  • bence bunda küfredilecek birşey yok.Sen sadece dış görünüşünü sevmişsin zaten. Oda istememiş.. Boşver küfredemezsin bence bu durumda

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir hak, yok öyle bir dünya! Küfrettiğiniz kadar küfür yiyin inş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hayvan gibi çalıştıgımı bilip o gün içerisinde sinirimi bozarsa o kızın anasını zkerim.

beni küçük düşürürse .anasını zkerem.

yemek yerken bana karışrsa normal zkerem.

akıma gelmiyor. gurban.

0|0
    0|0
  • Etme eşekle muhabbet küstürürsün silme cam kırığıyla dötünü kestirirsin demişler.Kalayla gitsin.Tohumuna para mı saydın...

0|0
    0|0
  • karnından sıpayı sırtından sopayı eksık etmıcen. tepene cıkarlar...

0|0
    0|0
  • namussuzluk yapması ve seni aldatması durumunda bence

0|0
    0|0
  • hakettiği durumda :)

0|0
    0|0
  • öyle şey mi olur. sana bir k.hpelik yapmadıktan sonra küfür edilmez. varsa bir yanlışı o zaman kimse tutamaz zaten kendini

0|0
    0|0
  • küfret gitsin herşey güzellikmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...