Okuyan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

hayatımda biri var. 20 gündür falan tanışıyoruz. bu adam benden çok hoşlandığını falan söylüyor sürekli. ama bugün öğrendim ki mesleği konusunda bana yalan söylemiş. çalıştığı yer aynı ama bana çalıştığı konumdan daha üst bir konumda çalıştığını söyledi. bunu bugün tesadüfen öğrendim. ve hesap sorduğum da benden çok hoşlandığını ve senin gibi güzel bir kızın dikkatini çekmek için yaptım dedi. hala seni seviyorum, hiç kimseden bu kadar etkilenmedim nolur affet sırf dikkatini çekmek için yaptım gibi laflar söylüyor. sizce ne yapmalıyım

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söylemek evet hoş birşey değil. Fakat yalanın neden söylendiği bence çok daha önemli.Arkadaşın, bu yalanı neden söylemiş olabilir? Bunu hiç düşündün mü? Muhtemelen utandı. Seni kaybedeceğini düşündü. Ve bu yalana sığındı. Belki sen giyiminle, tavırlarınla, ona çok yüksekte göründün.

Bu bence affedilebilir, hoş görülebilir bir yalan. Onu sıkı sıkı uyar ve bir daha sana karşı yalan söylememesi gerektiğini söyle. İlişkiyi bitirmek, çok acımasızca olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Soru》Gerçekten söylediği gibi belirttiği konum sizin ilginizi çekmenizi sağladı mı yoksa şu anki pozisyonunu ilk başta söyleseydi ilişkiniz bu seviyeye ulaşırmıydı? Cevap evet ulaşırdı ise oturup sıfırdan konuşun. Yalan veya yanlış söylenen başka birşey olup olmadığını öğrenin. Cevap hayır ise ne kadar katılmasam da söylediğinde haklı oluyor. Sizin ilginizi çekebilmek adına yapılan bir eylem.

0|0
    0|0
  • 25 senelik dünya hayatım da , kah çok güzel çıktıklarım , kah orta halli çıktıklarım oldu ama hiç böyle ya da benzeri b i yalan söylemedim , o bence benim gözüm de yalancı . Yalan söyleyip kazan maktansa , doğruyu söyleyip kaybetmeyi öğrenmemiş .

0|0
    0|0
  • ne insanlar gördüm üstünde elbise yok,ne elbiseler gördüm içinde insan yok

0|0
    0|0
  • 20 gün daha. Hiç bir şey yapma. İnce ele sık doku.

0|0
    0|0
  • küçük pembe masum bir yalan sadece ama bunların hepsini bir köşeye koy ve kendi duygularına göre hareket et

0|0
    0|0
  • Adamlığına bak derim..ama adamlığını da başta göstermiş...Takdir senin ne diyim..Ben olsam girmem bu muhabbete...

0|0
    0|0
  • Samimi olabilir söylediklerinde, bir daha yalan söylemeyeceği konusunda söz al ve bir şans daha ver... Seven ne yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Nasıl başlarsa öyle gider. İlk yalanı, son yalanı olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • ya olur okadar masum yalan bunlar belki utanıyor yaptıgı işten belkide onun işinden dolayı ön yargıyla yaklaşacagını düşünüyordur para kazanmak için başka çareside olmayabilir. bidaha bana yalan söyleme seni oldugun gibi seviyorum de birdaha yalana baş vurmasını engelle işte

0|0
    0|0
    • meslegi gayet iyi ama bu bana soylerken bayaa ucmus, stajyerim diyincede inandim

• neyse senin için iyibirşey bu birazdaha şüpheci ol araştır başka konularda da atıyorsa şutla. çünkü bazıları yalan söylemeyi alışkanlık yapıyorla

• Hepsini bırak kenara senin duyguların ne diyor.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek için dürüst olması samimi olması ve gerçekleri söylemesi yetmez miydi ? diye sormalısın önce bir kendine..

0|0
    0|0
  • yalan üstüne yalan söylemiş...

0|0
    0|0
  • bence çok şey olur. bana göre ilişkide doğruluk çok önemli. ben söylemedim hiç.

ilişkide sır ve yalan olmaz olursa da yürümez.

gerçi ben hiç yalan söylemedim de ne oldu. şimdi dönüp bakıyorum bir araba yalana inanmışım.

0|0
    0|0
  • ooo bu neki kızın biri güvenliken oralı değildi bekçi parçası gözüyle bakıyodu ,atamam çıkınca kız benle olmak istedi.çocuk yine iyiymiş siz kızlara doğru değil yalan söleyen lazım çocuk haklı,kızlardaki yüksek tutkusu

0|0
    0|0
  • Yalan söylememesi gerekirdi.şimdi ona güvenmen daha zor olacak ama.yinede bir şans ver bence bu saatten sonrada tek bir yalanını yakalarsan arkana bakma bile..

0|0
    0|0
  • Yalanlar üstüne yazılmış bir aşk yaşamak istemezsen hayatında kov gitsin. yalancının önde gideni bu :) emellerine ulaşmak için böyle yalan söyler hep. başın ağrır. ama sanada şunu diyeyim. seninde hiç bırakmaya niyetin yok hani :))

0|0
    0|0
  • bir bok olmaz o adamdan yol yakınken bitir

0|1
    0|0
  • bugün müdürüm diyen yarın asdasdasd

1|0
    0|0
  • yalan dolanla kız tavlamak onu direkt söyle

0|0
    0|0
  • yanlıs anlama ama yalan söylememesi gerekirdi.

sen bilirsin.

1|0
    0|1
  • yani senin için önemli olan nedir.bir şans ver illerde tutatlılığını ölç

0|0
    0|0
  • ılgını cekmek ıcın yapmıs begendıysen bunlar beyaz yalan)

0|0
    0|0
  • işte sanal ilişkilerin sonucu. hesap sorma konusunda da haksızsın sen herşeyini dürüstçe mi söyledin bir düşün istersen. o ilişki yalanla başlamışsa yalanla da biter bence

0|0
    0|0
  • Olabilir bazen öz güven eksikliği olabiliyor bu konularda .. eğer sende ciddiysen onun hakkındaki tüm bilgileri gerçek olarak şimdiden söylemesini sonradan öğrenirsen kötü olacağını anlatmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ilgi cekmek bir isle cekilirmi diye kendime sordum.?.. Bence yalan yalandir nedeni herneyse bide ilgi cekmek icin ise o cocuk kac yasindaydi diye sorarim! Bugün bunun yalanini eden bide neden koyarak yarin baska nedenle baska yalan söler gibime geliyor. Hayirlisini dile!

0|0
    0|0
  • Zamana birak ve onu tanimaya bak.Arkadaslarin dedigi gibi,yalandan ziyade yalani nicin soyledigi de onemli.

0|0
    0|0
  • eziklik psikolojisi ve özgüven eksikliği.insan kendinden utanmamalı karşıdaki ne olursa olsun.tabi büyütmemek gerek:):)sen de büyütme:)

0|0
    0|0
  • yalanlar üstüne kurmuş resmen ilişkinizi hep bir güvensizlik yaşatacak ben olsam ilişkimi keserdim onunla ne arkadaş ne sevgili olarak tutulmaz ama sen bilirsin yine de

0|0
    0|0
    • İlişkiniz yalanlar üstüne kurulmuş demek abartılı ve acımasızca değil mi? Hepimiz yalan söylüyoruz. Sen de söyledin ve söylüyorsun. Affedilecek masum yalanlar vardır, affedilmeyecek büyük yalanlar. Evet bir yalan söylenmiş ama affedilmeyecek büyük bir yalan değil bu. Masumca sebeplere dayanan bir yalan

• iş hakkında yalan söylemek affedilcek bir şey mi adını yalan söylemek gibi bir şey iş insanın karakteridir... hepimiz yalan söyleriz yalan söylemiyorum diyen asıl yalancıdır ama ben böyle büyük bir konuda söylemem şahsen. masumca sebepten olan yalan karşı taraf üzülmesin diye söylenendir

• aşağılık kopleksiyle yapılmış ilerde başını ağrıtır senin

0|0
    0|0
  • işin olmasın öyle adam ile

0|0
    0|0
  • Ben.. Sana birşey söyleyeceğim. Hoşlandığım çocuk babam okul çıkışına geldiğinde babamı görmüş. Arkadaşlarına anlatmı işte babasını gördüm polis gibi birşeydi demiş. Arkadaşıda bana gelip sordu polis mi baban? Diye. Gardiyandı. Ama daha önce bir konferansta bir grup gardiyanlık mesleğiyle kendi aralarında dalga geçtikleri için utandım. Evet polis dedim bozuntuya vermedim. Belki kötü bir niyeti yoktur.. Ben çok pişmanım öyle dediğim için, utanıyorum kendimden.

0|0
    0|0
    • hayir meslegi gayet iyi ama bu bayaa ucurdu yani bana meslegini soylerken

• Tabi anlıyorum işte senin gözünde daha iyi olabilmek için

Yükleniyor...