Uzun ilişkide "artık hiçbir şey eskisi gibi değil" deyip uzaklaştığınız o an ne yaparsınız?

Eski zamanları hatırlayıp o zamanlar sevgilinizin sizi ne çok sevdiğini ne çok özlediğini yaptığınız şeyleri hatırlayıp içiniz yandığında ne yaparsınız?

Siz hala severken size karşı artık o kadar da sevgi dolu olmadığını gördüğünde ne yaparsınız? Ne ayrılmak ister, ne eskisi gibi sizi sever... Belki de sadece alışkanlık olmuşsunuzdur ya da sizi hiç sevmemiştir... Hangisi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde kadınların ilgi hastalıgının etkileri diye düşünüyorum. Bana söyler misin, hangi obje için zaman, duygu yogunlugunu azaltmaz? En sevdiğim kişi olan annem sevdiğimi en az söylediğim, gördüğümde en sıradan karşıladığım insan oluyor. Annemle ilişkim monotonlaştı, demek ki yeterince sevmemişiz, ilk doğdugumda beni göklere sığdıramazdı, mı diyeyim? Yoğunlukların kalkması neden seni rahatsız ediyor peki? Bence ilgiye tapıyorsun çünkü. Neden, aşkın bittiği yerini başka şeylerin aldığı bilinen gerçekken(aynı zamanda bilimsel de bir gerçek) bunu kabullenmekte zorlanıyorsun! Aşk filmleri, diziler mi sebep? Ayrılma düşünceni temellendirme çabaların mı?

Tassavvuf erkeğin kadınla imtihan oldugunu söyler ve ben bu sınavdan çakıyorum senin yüzünden.(gibiler)

0|0
    0|0
    • Evet ilgi bekliyorum. İlgi gösterdiğim sevdiğim insandan aynı şekilde. Artık eskisi gibi saygı, sevgi göremediğimde üzülüyorum. Demek ki bazı şeyler benim için bitmemiş. Fakat karşı taraf için o kadar da önemi yok bunların. Karşınızda sevginize ve ilginize karşı artık umursamaz biri varken ne yapabilirsiniz?

• Evet. Tamamen her şeyi bitirmek istiyorum kafam rahat bir şekilde. Bunun için o kadar çok sebebim var ki. Ama içimde bir yerde hala bir umut var. Düzeleceğine dair. Ama düzelmeyecek. Nasıl yapacağım ne yapacağım bilmiyorum çıkmazdayım.

• Fazla salma kendini, fırsatı degerlendirecek çok kişi var. Hayat bu, neler unutturmaz adama

Erkekler Ne Diyor 8

• ilişki monotonlaşmış demektir bir ilişkinin ve aşkın monotonlaşmasında her iki tarafında suçu vardır bunu engellemek için sürekli birbirinize karşı güzel cümleler kurun ve değişik kelimeler kullanın mesela hep aşkım diyorsanız demeyin bitanem canım hayatım sevgilim vb şeyler kullanın

0|0
    0|0
  • o durumda iki ihtimal var. kaybedilen onca zamanın boşa geçtiğini kabullenerek yeni aşklara yelken açmak.

yada orda kalıp yaşanmışlıkların hatrına işkence haline dönüşmüş ilişkiyi suni solunum yapmak. yaşatmak devam ettirmek.

Benim için 1 mantıklı geliyor açıkcası.

0|0
    0|0
    • Eskisinden iyi olmaz diyorsun öyle mi? Ve ilişki bu dönemi asla atlatamaz mı?

• inş düzelir o zaman ne diyeyim :))

• teşekkürler fakat düzelmez :)

• Karşılklı sevgi varsa hiçbrzmn btmez azalır ama bitmez bu sevgi herşyn önüne geçr ve hrşy esksnden daha güzl olr ve bu tartışmların en güzel yni ilişki daha daha kuvvetlenr daha çok bağlanma olr

0|0
    0|0
    • Bağlılık iyi bir şey mi ki? Sevgi azalır diyorsun ve azalıyor da. Ama hiç bitmiyor. İlişki de bitmiyor. Nasıl gider bu böyle?

• Bağlılık şöyle benimde sevglm var bn ona bağlandım bni bğlamsn izin vrdm neden çnkü ayrılmaayğımı bliyorm ayrılırsan ve bğlı taraf sn olrsan acı çekersn bu kötüdür tabi. Ayrıca diğer bir husu o senin kalbindki insan snde o kdr deerğlidir onu istemneden de olsa kalbin affederr ve daha iyiye götür kalbmz nefsmz bzm en byk yardımcımız.

• o an yıkılırım ve eskisi gibi olmaz bu bitmiştir devam etse de bir hayrı olmaz

0|0
    0|0
  • Hadi beyler toparlanın kapatıyoz :)

0|0
    0|0
  • Hatır diye bir şey var tek sebep o aslında. Yada umutları yaratan bir şey bu.

0|0
    0|0
  • boşluğa düşüyorum işte oan arıyorum arayışlar içine giriyorum

0|0
    0|0
  • Benim şimdiki kız arkadaşımın 3 senelik ilişkisi ocak ayında bitmiş unuttum onu diyor.sence unutmuşmudur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki de sadece normal bir ilişkiydi bu zamanı doldu ve bitti.Ayrılırım bu durumda çünkü yaşanacak bir şey kalmamıştır geriye,anıların üzerinde yaşamak da zamanla daha yıpratır ilişkiyi.

Zaten "aşk" olmasaydı yaşananlar durup "artık hiçbir şey eskisi gibi değil" denmezdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...