Sevgilim beni istemedi zorla ayrıldık gözümün önünde yeni sevgili buldu bu nasıl bir adilik

Çok aşık olduğum insan alacağını alınca ve beni asosyal yetersiz görmeye başlayınca aşağılamaya başladı zorla ayrıldık şimdi aynı okuldan başkasını bulmuş ya bana özürlü diyorlar özürlü allah belalarını versin ya

Güncellemeler:
arkadaşlarıda bana karşı hep aşağılayıcı davranıyordu

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önce lafa bakacaksın laf mı diye sonra söyleyene bakacaksın adam mı diye.İt ürür kervan yürür.Bırak köpekler havlasın.Köpek yani havlaya havlaya büyürler.Suç sende ki sokakta ki köpeklerin arasına kemik atmışsın malzeme vermişsin ellerine.Hele senin köpeği iyi beslemişsin, oda azmış.Yanında ki itlerden biri mezbahaya götürmüş onu anlaşılan.Mezbaha da eti çok bulunca orda kalmış.Ya mezbaha görevlileri etleri ordan kaldırınca ne olacak.Senin kapına gelecek, havlayacak bokunu yeyim et ver bana diyecek.Sen dik dur.Köpeğe ihtiyaç duyar gibi görüntü verme.Köpeksiz de yaşanır hayat.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel kardesim böyle insanlaren tehlikeli insan tipidir dah ileri gitmeden ayrılmıssınız hayırlı olmus böylelrinden hersey beklenir sen merak etme sana deger veren seni sevecek biri mutlaka karsına cıkar buna inan ben de asık oldum zamanında ama dogru insan değilmiş aynı işyerimizden baska biri ile cıkıyor resmen adilik ama elden bişi gelmez işi bıraktım istifa ettim onun yuzunden sakin ol kendine güvenini kaybetme her insan hakettiğini bulur

1|0
    0|0
  • Bence takma kafana..

Çünkü sizin aranızda zaten bir şeyler olmamış olsaydı o vatandaş seni o kadar kolay bırakıp gitmezdi ne kafana tak ne adam yerine koy kafanı çevirip arkana bile bakma önünde güzel günler seni bekliyor.

1|0
    0|0
  • durumun çok zor uzman desteği al bence. çok pislik insanlar var ya ama sen neden kendini aşağılamasına musate ettin herşeyden önce kendine saygın olsun kimseninde sana böyle davranmasına bir daha izin verme

1|0
    0|0
  • haaaa siz yapınca aynı şeyleri sorun değil öyle miiiii:DDDD..aynı şeyleri ben de yaşadım merak etme salla gitsin.kafaya taktıkça onlara değer veriyorsun.kendini bildikten sonra sorun değil sıkma canını...

0|0
    0|0
  • demek ki aşşağılanmayı hakediyorsunuz. beni kimse aşşağılayamazdı mesela okulda veya işyerinde. kendini niye ezdiriyosun kızım versene ayarı hemen cevabı yapıştırsana :D

0|0
    0|0
  • nasıl yani ya. bişe anlamadım. alacağını almak derken?

0|0
    0|0
  • sende kendine erkek arkadaş bul ve ona hava at :S

0|0
    0|0
  • Alacağını almış derken ne aldıki

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmasa 2 günlük sevgilicilik oynardıkg*tederdin onları :D emme sevgilim var dostum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :S sbi ne isikopatsijiz yaa direk beddua ediyorsunuz:S çocuk istemiyo seni alla allbrz gururun olsun yüzsüz olma birak ne hali varsa görsün.. Veddua da etme ALLAHa havale ediyorim de yeter bu ona.. Beddua döner dolaşir seni bulur, bulmazsa da kul hakkina girmiş olmazsin.. Böyleleri ettigini er ya da gç bulurlar...

0|0
    0|0
  • 15 yasinda misiniz

0|0
    0|0
  • sende niye istediğini veriyorsun hemen istediğini aldığı an değerin kalmaz öyle davranır tabi

0|0
    0|0
  • BUNDAN SONRA akıllı olda her isteyene verme emi.

0|0
    0|0
  • istediğini vermeseydin sende beyinsiz misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...