Eşine sevgilisine her isteğini yaptıran kadınlar

bunu nasıl başarıyorsunuz ?

ben sinirlenip bağırmaya başlıyorum tabi ki de kavga çıkıyor yine mantıklı bile olsa benim isteklerim olmuyor sürekli benimle zıt gidiyor.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evlat sevgiline, eşine neyse işte her istediğini yaptırmanın formülünü arıyorsun peki ya sen eşinin her istediğine cevap verebiliyor musun? Veya cevap verebilecek niteliklere sahip misin saygılar...

0|0
    0|0
    • evet bütün özelliklere sahibim özgüvenimde de bir sıkıntı yok eminim kendimden

• yılda 3saat diyemeyiz 10yıla yakındır ilişkimiz var bunun 4yılı zaten aynı evde yaşadık sevgiliykende,yani biz birbirimize bayaa yıl harcadık her türlü

• yılda 3saat derken haftada 3günü anlatmaya çalıştım kbakma :D

Erkekler Ne Diyor 9

• işte onlar bağırmıyolar :) kadında sinir olurmu ya :)

0|0
    0|0
  • daha çok kadınlıklarını kullanıyorlar eski bir sevgilim vardı böğürtlen ve böğürtlen reçeli frambuazlı pasta bu gibi şeylere asla hayır demezdi mesela kahvaltı reyonuna geldiğimizde onu ordan uzak tutmak için 40 takla atardım reyondaki böğürtlen reçelinin tadına bakar beğenirse eğer almada göreyim seni eve geldiğimiz zaman trip atma filan yok iki sözle bir bakışla koşa koşa gidip o reçel veya pasta alınırdı :D

0|0
    0|0
  • O daha baskın çıkıyor demekki

0|0
    0|0
  • kadinlar ve mantik mi buna sesli guldum

0|0
    0|1
  • Sevgi, saygı, hoşgörü <3

Şaka şaka, vermemekle tehtit et onu :A

0|0
    0|0
  • adam kılıbıksa kadının özellikle bişey yapmasına bile gerek yok :DDD

0|0
    0|0
  • kadın erkeği ipsiz bağlar kılıçsız kuşatır. der tolstoy. zaaflarını keşfetmelisin.

0|0
    0|0
  • Degiştir yatakları abla 1 ay eli eline degmesin :D

0|0
    0|0
  • Yeterince sevgi yoktur ortada . ya da eşin odundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben cocuk gibi zirlarim :D

0|0
    0|0
    • cogu zaman bende zırlıyorum canımda yalandan ağlama diyor ://

• :) ters psikolojini sevdim. biz mağazalardan genelde kavga ederek ayrılıyoruz avm lerin güvenlik kayıtlarında kaç milyon kavgamız var hiç belli değil ama senin ki iyimiş canım sağol :)

• Rica ederim :) Umarim her istedigini yaptirirsin. Ha bir de bagirma sakin. Bagirirsan kotu olur :)

• şirinlikle halletmeye çalışarak bağırmadan surat asmadan :)

0|0
    0|0
    • inş canımda hakim olamıyorum kendime

• sakin olmaya çalış sürekli başka şeyler düşün o anda kendini yatıştır en azından yüzündeki gülümsemeyi bozma :) gözlerine bakarak yumuşak bir sesle anlat derdini sonra sen beni anlarsın diyip yanağa bir öpücük ya da sarılma tamamdır :))

• benim ki her dediğimi yapiyo da noluyo sıkıldım hatta bunaltti beni

0|0
    0|0
    • haydaaa :) ne güzel işte yaa

• biraz sertim dedigim dedik cokta naz yapıyorum bide onda kaybetme korkusu olunca her istedigm oluyor

• Cilve

Ve mantıklı bir yalan

üstün olduğunu hissettirecek 2 cümle

0|0
    0|0
    • tatlım benm dil biraz sivri sinirlenince üstün oldugumu hissettiremem ben direk kavga cıkıyor 2lafımla

• ahahaha :D normalde en samimi arkadaslarıma bile canımlı cicimli sarmas bir tip değilim fazla sogumda nette insanlar pek yardımcı olmuyorlar bu huyumla bana

• Bi kız bana tatlım matlım söyledgnde ayar oluyom:)))da az

• işte bunlar hep bdsm

0|0
    0|0
Yükleniyor...