Hiç tanımadığınız bir erkek sizle tanışmak istiyorsa nasıl yaklaşmalıdır?

Düşünün ki banklarda birbirinizi görebileceğiniz bir şekilde oturuyorsunuz. Birkaç kez göz göze geldiniz. Karşınızdaki kişi sizle nasıl tanışabilir? Yani ilk olarak ne diyebiliriz? Muhabbeti nasıl başlatabiliriz? Nasıl ve ne zaman telefon numarasını alabiliriz?

Güncellemeler:
Bugün böyle bir olaya tanık oldum da kız tam giderken çocuk kızla konuşup hemen muhabbeti kurdu.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çevresinde tanıdığın ortak arkadaşta yok sanırım.. nerede karşılaşıyorsunuz peki biraz daha açarak anlatırsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Daha önceden tanışmıyoruz ama birkaç kez göz göze geldik mesela?

• Sağol ya :D Ben sevgili anlamında demiyorum (Daha ileride seversem veya hoşlanırsam o ayrı) arkadaş olmak için ama bu çok yanlış anlaşılabilir belki ki sevgilisi varsa o daha ayrı bir dert (Arkadaş olarak görsem dahi) Ona ne önerirsin ?

• maalesef onun için bir önerim yok çünkü kızların gözünde hoş olmayan bir imajınız var :) dışarıda tanımadığı kişinin tanışma talebini her kız aynı değerlendirir :=)

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkiye de zor bulursun:)

0|0
    0|0
  • ben tercih etmem öyle bir parkta gördgm insanla tanışmayı

0|0
    0|0
    • Sevgili anlamında demiyorum ben zaten arkadaş olarak da olabilir. Yani sadece sosyalleşmek, yeni birileriyle tanışmak için diyorum?

• Ben yaklaşık 2 aydır başka bir şehirdeyim. Okul ortamı falan da olmadığı için arkadaşım yok fazla. Teşekkürler yinede :)

• rca edrm ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• mümkünse yaklaşma kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadın ilk defa görmüşssün sdece bakışırsın oda bakıyorsa ancak yanına gidip bir merhaba falan dersin belki ama onun bakışları önemli tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...