Sizce doğru mu yaptım?

bir sevgılım vaar 1 yıllık iliskimiz var. Sacma nedenden kavga ettik eski sevgili meseleleri fazla ustune dusulucek bir konuda degildi aslinda ben sordum ben cevabını aldım tabi ama kıskanclıktan olayı buyuttum. herneyse bizim ayrıldıgımızda en fazla konusmama süremiz 2 gündü.Simdi ise 1 hafta oldu. dayanamadim ben mesaj attım her zamanki gibi suc onda olduguu halde.cnkü yüzlesmeyi bilmiyor benı uzuyor.En cok canımı yakan seyde aramızda mesafeler olmasıydı.intrnet askıydı bizimkisi yani ayrılmasaydık ertesi gun biletini almis yanıma geliyor olacakti o kadar planımız vardı. o da haklı tabı bende mesaj attım dayanamadım 1hafta sonra ben oneden ozur mesajı bekledım atmadı ama ben attım.. sonra artık benı sevmedıgını tam tersıne nefret ettıgını bana karsi hicbisey hssetmediğini ve bıdaha gorusmek ıstemeyıp benı heryerden silecegini soyledi.Yalvardim agladim kendimi cok caresiz hissettim uzaktayiz yanında olsam durdururdum ama o beni arkadaslık sıtelerınden silip numaramıda engelledımı nerden ulasicam birdaha ona.. Yalvar yakar affettırırken kendımı sonra bana aramizda mesafe oldugunu soyledi haklıydı tabi.Beni ordan koruyamayacagını ve bu yılda universiteye baslayacagım ıcın tedırgn oldugunu soyledı.o da bu yıl askere gıdecek. Bende ona dedim ki aramızda mesafe var ama 12-13 saat sadece. Ya farklı ulkelerde olanlar napsın sen 1 haftada benden vazgectin o zaman askerlıkte napıcaksın 1 .5 yıl ben seni bosunami bekliycem dedim.Baya agladim o da affetti.Ama yinede icimde huzursuzluk var. sonrada ben onun mustehcen icerikli sitelere girdigini duydum tabi normal sartlarda bunu yapsaydi anında ayrılırdım ama simdi aglamaktan gozlerim sismisken bu seyı normal buldum sonucta benden nefret etmis.Sımdı mutlu olmam ıcın elınden gelen herseyi yapiyor. ama yinede emin degilim aklıma geldikce deli oluyorum sizce dogrumu yaptim ? yakinda sozlenecektik o yuzden de cok huzursuzum...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ablacım vallahi iğne deliği kadar seyi ne kadar büyütüyorsunuz .

Müstehcen sitelere girdi diye oradakini nıkahına alacak değil ya .

Sen uzaktasın,oda belli ihtiyaçlarını karsılamak zorunda .

Ha müstehcen sitelere girmiş ha hayal kurarak yapmıs ne farkeder.

Sözlenin ,rahatlayın .

0|0
    0|0
    • başka kadınlara bakarak azıyorsa bu zaten birnevi aldatmaktır

• yanımda olsaydı eger baska müstehcen icerikli seyleri izleyip bir kadının orasını burasını görmesine göz yummaktansa kendim cinsel iliskiye girerim onunla daha iyi

• Heh şöyle .O zaman dırek soylıceksın .Ben seni rahatlatablırım dıye .Her erkek giriyor evlisi de bekarı da .Buna bu kadar takılma derim .He senle yasıyordur ama onuda yapıyordur o zaman üzül ama bu konuda uzulme işde.

Erkekler Ne Diyor 2

• Webcam varsa sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
    • webcam var mıkrofon var tlefon var hergünde webcamda konuşuyoruz yani önceden sıkıntı olmazdı şimdi sorduğumda ise bana bir süre sonra sanada aynısı olucak dedi.halbuki ben bunları düşünerek çıkmıştım onunla.

• Senin daha gözün açılmamış pampa sanaldan olmaz o iş askerde nasıl görüşeceksiniz. Olmaz umut bağlama ve umut verme.

• mesafeler... mesafeler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşım benim de ilişki 2 yıldır uzaktan bu son günler artık temelli kavuşacağız , çok seviyoruz biz birbirimizi eğer siz de öyleyseniz senin yapacağın kısıtlamalara boyun eğmek zorunda eğer seni seviyorsa bunu yapar, ne kadar aralıklarla buluşuyorsunuz ?

0|0
    0|0
    • doğruyu söylemek gerekirse biz 1 yıldır hiç buluşmadık.yani işte dediğim gibi kavga etmeseydık buluşucaktık o gün..

• benı bırakıp baskasıyla cıkmayacagını bılıyorum aldatmayacagını bılıyorum dıger konularda pek guvenmesemde ( mesafe var doğal olarak ) bu konuda tam güveniyorum çünkü herşeyden önce aldatmayı kendine yakıştırmaz .

• anladım ama ben ilk çıktığımız zamanlar ilişkimizin gerçek ollduğunu sanırdım bırakmaz hiç sanırdım ta ki ayrılana kadar, bu kadar güvenme hiçbir şekilde sana dokunmayan birine 2 yıllık tecrübeme dayanarak sana bunları söylüyorum , daha bir çok var yakın arkadaşlarımın bu tip ilişkileri beni dikkate al arkadaşım kulak ardı etme sözlerimi emin ol gerçekten tecrübem var.

• Mesafeler ilişkiyi bitirmesede insanı öldürür devam etmek için defalarca ölmeye gönüllü olmak lazım.

1|0
    0|0
  • sanaldan tanışmıştınız yanı... üzülme yıne bulursun sen bu yolun yolcusu olmuşsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...