ıstedıgınız zamana gıdebılseydınız?

Bır zaman makınamız var hangı zamana yolculuk yapmak ısterdınız merak ettıgınız bır donem var mı:) ve o doneme gıtseydınız ne yapardınız bıraz gezıp donermıydınız?

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• abi gecmisi biliyoruz zaten biride gelecegi merak etmiyormu yani :D

bikere ilk is zaman makinasının 2.sini yapıp o zamanda bırakmak sonra gelecege gidip zaman makinamın bir üst versiyonunu alabilirim :D

1|0
    0|0
  • Hangi zaman gidersen git aynı kişisin sonucta ne fark ederki zamanın mekanın farklı olması kral kraldır öküz öküzdür.. :)

0|0
    0|0
  • Tabi 2000li yıllara gidip hemen facebook twiter youtube adında siteler kurardım sonrada daha geçmişe gidip titanick esaretin bedeli gibi filmleri çekerdim :)))

1|0
    0|0
  • mohaç meydan muharebesine gitmek isterdim ya da Osmanlının son dönemlerine

1|0
    0|0
  • 3000

0|0
    0|0
  • Rönesans

1|0
    0|0
  • Annenin babamla evlenecei güne gider hayııııır durun yapmayın derdim..

1|0
    0|1
    • su tarihten silinme olayını hep merak etmisimdir

ben yakın bir arkadasımı götürür onun anne babasına derdim nasıl oluyomus bakalım :D adsdasads

• Nişanlıyken ayrılan çift yüzdesinin %80 oldugunu biliyormuydunuz ?

• Böyle susmaya devam edersen en başa gider hz ademi öldürürüm bak V_V

• 580 lere gitmek isterdim

1|0
    0|0
  • Sayısal sonuçlarını ögrenebilecegim ve en büyük ikramiye sonuçları dönemine ahaha::): sonrada mega hovarda olurdum, sevglilerimle konuşurken jetimi gönderiyimmi havası atmak için acayıp havalı olurdu haa , jette aşk başkadır yazdırırdım jetimin yan duvarına :):):

0|0
    0|0
  • neolitik dönem candır

0|0
    0|0
  • 1990 in baslarina gidip annemle babamin beni uretmesine engel olurdum :D

0|0
    0|0
    • Nıye kı ıyıkı varsın beh :))

• Vaz gectım sırf senın ıcın zaman makınası olsun ıstıyorum gıt ve nıkaha engel ol :))

• nikah taaa 83 de olmus makinanin kafasini karistirma

benide kendinide kardes katili yapma :D

• Öyle birşey olmadığı için daha düşünmedim ama olsaydı kendi doğduğum zamana gider kendimi boğardım herhalde :D ya da insanların az olduğu dönemler ilk dönemlere gitmek güzel olurdu ve temelli kalırdım :)

0|0
    0|0
  • ben kendi zamanımda kalırdım. ama sana güzel bir film tavsiye edeceğim tam da bu soruyla alakalı. adı midnight in paris.

0|0
    0|0
  • sünnetime giderdim beni kandırmıştı kesmiycem diye ama kesmiş meğersem ana bacı söverdim ona :@ ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Insanlarin eskiden nasil yasadiklarini nasil takildiklarini cok merak ediyorum acikcasi gòrmek duymak ayri seyler ondan gercekten görmek isterdim

1|0
    0|0
  • 4 halife dönemini başından sonuna kadar yaşayıp bilmek isterdim.:)

1|0
    0|0
  • 1881-1938.

1|1
    0|2
  • 80lere gitmek isterdim metallicanın 1989 senesindeki seattle konseri için

0|0
    0|1
  • Taş devrine gidip bir avuç taş çalmak istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...