Bebek yüzlü ve sakallı erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

bi çok kız çok tatlı olduğumu ve bebek yüzlü olduğumu söyler buda benim canımı sıkıyor açıkcası bu yüzden sakal bıraktım siz bu tip erkekler hakkında ne düşünürsünüz kızlar?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bebek yüzlü erkeklere sakal yakışmıyor ya

0|1
    0|0
    • bana genellikle kötü olmadıgını soyluyorlar ama sakli kesince kucuk cocuklar bile laf atiyor sonra canim sıkılıyo :(

• sen bilirsin bence yüzünde sivilce lekesi olan erkekler saklamak için bırakıyor o imaj canlanıyor bende :D

• allahtan hic sivilcem yok :D iyice ergen gibi gozukcem yoksa :(

Kızlar Ne Diyor 6

• sakal sevmiyorum burak özçivit bıyık bırakana kdar bıyıkta sevmzdm ama artık çekici bulabliorm :)

0|1
    0|0
  • bebek yüzlü erkeklere bayılırım çok tatlı bulurum sakal bırakmamanı öneririm :)

1|1
    0|0
  • kirli sakal giderlidir herzamaann ;)

0|1
    0|0
  • Sen manyak mısıııın? Ne güzel bebek yüzlüymüşsün işte daha ne istiyorsun?

0|1
    0|0
    • kızlar sadece arkadaş olurlar annem diye severler makas alırlar kendimden biliyorum ötesi yok :D bide çok tatlısın derler ama oda kardesce :D

• tesekkur ederim valla moralim duzeldi :D zaten bebek yuzlu degilsin diyenlerde degilsin ama cok masumsun der :D

• Tamam işte ne güzel. Rica ederim bu arada.

• kırlı sakall bnce erkegın olmazssa olmazlarından olmalı:) ve bebk yuzlu erkekler bana daha samımı masum guvenılır gelırr :)

0|0
    0|0
    • ben sevgili olma acısından merak ettim yoksa dost olarak edinmek kolay tabi :)

• bnde sevgılı olarak yazdım zatenn:) yoksa erkekle dost olurken napıyım bebek yuzlusunu:)

• hmm iyi bisey diyosun yani tesekkur ederim :)

• kirli sakala bayilirim..bide bebek yuze bence cok guzell duruyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim Bana Sakalsız Yakışıyor Bazılarına Sakal Çok İyi Gidiyo Tipine Göre Degişir Yani Ama Kızlar Kirli Sakal MAnyagıdır Orası Malum :D

0|1
    0|0
  • barney sakal bıraksa ne olur sence. ya da ted mosby.

0|1
    0|0
    • özellikle barney e hic gitmez ondan eminim :D

• işte öyle. sakal için benim gibi at hırsızı bir suratın olacak.

• estafurullah neyin var kardeim ya

• Dedigin tip olarak gayet seviliyoruz merak etme :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...